Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στο Ευνειδών 5. Μικρό στουντιάκι, με χαμηλά τιμολόγια: 20 το απλό, 30 69+ισπανικό, 40 μασαζ+show, 50 φουλ (και πρωκτικό). Εμένα δεν με ενδιαφέρει μασαζ-show-πρωκτικό, οπότε η επιλογή ήταν απλή (30).

Συμμαζεμένο δωμάτιο. Σε καλή κατάσταση, ακόμη είναι νέο, έχει και την αρχιτεκτονική διακόσμηση του. Νιπτήρας, ντουζιέρα, σαπούνι και στα δύο, χαρτί, πετσέτα για τα χέρια (ανοικτή), η υπηρεσία μού έδωσε μεγαααάλη –μπράβο!- πετσέτα (ασφράγιστη), σαγιανάρες πλαστικές ασφράγιστες, πλευρικός καθρέπτης όχι μεγάλος, αλλά καλύπτει ΟΛΟ το κρεβάτι.

Κατερίνα: από Ρωσία. Την είχα χάσει και την πέτυχα μετά από 2 χρόνια (τόγραψε τσαρκαδόρος στο ιντερνετ). Είχαμε κάνει διάφορες τρελίτσες τότε σε άλλο μαγαζί πάλι στο Γκάζι (2 φορές την είχα επισκεφτεί). Έκλεισε όμως τότε το μαγαζί εκείνο. Δούλευε και στην Κυψέλη που είχε κλείσει επίσης. Αλλά και σε διάφορα άλλα. Τεσπα. Έχει ένα χαρακτηριστικό τύπο η κοπέλα! Κοντό ξανθό μαλλί, πρόσωπο καθημερινό, όχι καλλονή, ηλικία μιλφ?, σωματάκι λεπτό χωρίς να είναι υποδειγματικό μοντελέ, ~1,60μ, λευκή επιδερμίδα, στηθος μικρομεσαίο, ήταν τεχνητό πριν 2 χρόνια και πιό σκληρό τότε -τώρα όμως έχει καλύτερη αίσθηση (αφαίρεσε κάτι?, ωρίμασε?). Τοπλες στο σαλονάρισμα με το πράσινο στρινγκάκι της.

Ντουζ εγώ, ήλθε στο δωμάτιο λίγο αργότερα (προηγείτο άλλος). Με θυμόταν ελαφρά, μιλήσαμε λίγο και ανακαλέσαμε τα παλιά. Χάδια πάνω στο κρεβατι, αμοιβαία ρουφήγματα/φιλάκια στους λαιμούς, σφιχταγκαλιάσματα, στριφογυρίσματα πάνω στο κρεβάτι. Εγώ θυμόμουν τις προτιμήσεις της, της το είπα, και τις έκανα καθόλη τη διάρκεια της συνάντησης. Στην αρχή ήταν εκείνη από πάνω, και μετά το γύρισμα εγώ. Ασχολήθηκα με τα στηθη και τις ρόγες της. Της έβγαλα το στρινγκ. Τα ρουφήγματα συνεχίζονταν κάργα. Εγώ ήμουν ήδη ετοιμος και με το παραπάνω, λάστιχο και ξεκινήσαμε με 69 με εμένα κάτω. Νορμαλ στοματικό, μπάλες δεν έφαγε. Χρησιμοποιούσε και λίγο χέρι, δικαιολογημένα καθώς δεν μπορούσε να με κουμαντάρει. Μετά της είπα να γυρίσει στο ύπτιο κατέβηκα κάτω και έπιασα ένα στοματικό που μετά από λίγο με σταμάτησε ξαφνικά καθώς ήταν έτοιμη να εκραγεί χωρίς όρια. Μιά στάση δοκιμάσαμε, την ιεραποστολική, με ψιλοπαραλλαγές, και με δυναμικότατα χτυπήματα, βαθειά, με ένταση και παθιάρικα. Τέλειωσα με τους δυό μας λαχανιασμένους, και να θέλουμε και οι δύο να κάνουμε ντουζ εγώ ζεστό εκείνη κρύο για να συνέλθει. Αποχαιρετισμός με σύντομη κουβεντα και ευχές. Μού είπε ότι απόγευμα-βράδυ δουλεύει στο Ευνειδών Τριτη με Παρασκευή. Μπορεί να τα ξαναπούμε. Κατερίνα σ’ευχαριστώ πολύ, να είσαι πάντα καλά, και χάρηκα που σε ξαναείδα!

Η Κατερίνα είναι μιά συμπαθής γυναίκα, ευγενική, καθαρή, που εγώ πέρασα πάντα καλά μαζί της. Και με τα μεγαλύτερα προγράμματα (πού είχαμε δοκιμάσει πολλές στάσεις τότε), αλλά και με το μικρό τώρα. Ίσως ήμουν και εγώ ορεξάτος και τις 3 φορές που συναντηθήκαμε και γι αυτό και το θερμόμετρο χτύπησε πάντα ζενίθ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2012
φίλε μήπως είναι η ίδια που έπαιζε μπάλα στο Καλύμου 48 όροφος;
27 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι άκουσα (αν δεν κάνω λάθος)
27 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτη ειναι. Μεγάλο χαμόγελο
27 Οκτωβρίου, 2012
Από τις πιο τίμιες παρουσίες στο χώρο. Την είχα γνωρίσει στο Δοξάτου 2 πριν τέσσερα χρόνια και την τιμώ ανελλιπώς. Πολύ καλό κορίτσι και με κάλή απόδοση.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4