Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη σε αυτο το τσαρδι γυρο στης 3 το μεσημερη,ευγενικη η υπηρεσια μου παρουζιαζη την μαρια,η μαρια ειναι μαυρομαλλα με 3μισαρια φυσικα ελαφρος πεσμενα βυζια,ειναι πολυ λευκη με πεταχτο κολαρακι εχει ενα σκουλαρικακι στο αφαλο της και εχει αυτο που λεμε μπαμπι φασε σε προκαλι να την ξεσκισις,ειναι απο αλβανια, δινο το εικοσαρικο και μπαινο στο δωματιο.Μεγάλο χαμόγελοΑναμονη 2 λεπτα και ερχετε το μαρακι χαμογελαστο ορεξατο ολο ζωντανια και ενεργεια συστηθηκαμε,εκατσε γονατιστη στο κρεβατι μου χαιδευε την πουτσα και την επεζε αργα,αργα εγω της επιανα της βυαρες της Γλώσσα εγινα καγκελο αμεσος μου βαζι την καποτα και αρχιζι μια τελεια βαθεια λαρτγγοτη και υγρη πιπα,εγω επιανα τους μαστους της αρκετα δυνατα οπου δεν ειπε κατι καθοταν να της ζουλαω με λυσσα τα βυζια,1 σταση εγω απο πανο εβαλα την πουτσα μου μεσα της συμμετιχε πολυ καλα αληθοφανης αναστεναγμους και εκφρασισ πονου τελειες..2 σταση στα πλαγιαστα οπου το εχει παρα πολυ το μωρο και εκει,στην αρχη ειχε σηκομενο το αριστερο της ποδι,και την καρφονα ετσι της ρουφουσα της βυζαρες της οπου ειναι τελεια η ρογα το δερμα ολα αψογα στην ανατομια του βυζιου της,αναστεναζε και παλυ εντονα,στην συνεχια κατεβαζι το αριστερο ποδι κια εκατσε λεσ και ηταν σταυροποδι...εκει αρχισα να μπαινο μεσα της αργα κοιταζομασταν και αναστεναζαμε και οι 2 πολυ εντονα αφεθηκα σε αυτο ,και εχυσα με τρομερη ευχαρηστηση ουρλιαζοντας και εγω αλλα και η μαρια...μειναμε ενομενη μετα την εξπερματοσι μου κανα 2 λεπτο,στην συνεχια σηκονετε η μαρια το ιδιο και εγω μικρι κουβεντουλα 1 λεπτακι φιλιθικαμε και εφυγε απο το δωματιο. Συμπερασμα ειναι πολυ καλη,τυπου gfe καθαρα. θα την τιμαο πολυ συχνα γιατι το αξιζι και δεν εχει καμια σχεση με τα κοριτσια της περιοχις ειναι αλλου επιπεδου και στο σεχ αλλα και στο μυαλο Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2020
Όνομα κοπέλας
Μαρία
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2012
γιατι εικοσαρικο ρε τυπε ? 10 παιρνει το μαρακι..
22 Οκτωβρίου, 2012
Ζητο συγνομη Money Mouth εκανα λαθος 10 παιρνει το μαρακι οντος..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2