Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157424
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
και καλυτερη θα ηθελα να ειναι αυτη μου η επισκεψη αλλα μου βγηκε τριτη και φαρμακερη δυστυχως οχι οτι ηταν καμια αποτυχια αλλα δεν εφτασε σε στυλ τις δυο προηγουμενες απολυτα επιτυχημενες

-εμφανιση κοπελας :ψηλη σχετικα, καμπυλωτη ,βυζι μεγαλου μεγεθους και ωραιας σφιχτης υφης.
-απο προγραμματα κανει τα παντα νομιζω και το κουλουρι το κρατα ακομη απο 30 απλο σεξ
-ο χωρος πεντακαθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι και τζακουζι μεσα,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος ο φωτισμος,δεν ετριζαν τα κρεβατια, καλη θερμοκρασια
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 και βαλε λεπτα επαρκης
- τσατσα ευγενικοτατη και επαγγελματιας,εξηγησε καλα τα προγραμματα και δεν χτυπησε πορτα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει ,η κοπελα κανει αψογα προκαταρκτικα με γλειψιματα παντου,ισπανικο και ολων των ειδων τα ναζια αλλα λιγο φεικ η συμμετοχη,αυτο της καταλογιζω
-αρκετα καλη και στην συμμετοχη και στο λεκτικο κομματι αλλα ειπαμε βγαζει πλεον κατι φεικ,ισως εγω το εξελαβα ετσι δεν ξερω,σαν λιγο αγγαρεια,σαν τον δημοσιο υπαλληλο που βαραει σε ολους βαριεστημενος την ιδια σφραγιδα να παμε παρακατω,δεν μου βγαλε την μαγεια των αλλων φορων....τεσπα μπορει εγω να καλλιεργουσα υπερβολικες προσδοκιες απο την παλαι ποτε πορνοσταρ-like χριστιναρα
-γλωσσοφιλα δεν κανει πια ,δεχεται δαχτυλο μεσα στο μουνακι οχι ομως και στην κωλοτρυπιδα της την οποια παρολαυτα δεχτηκε να της γλειψω
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι σε πολυ καλα επιπεδα
-η πιπα ειναι αψογη,περιποιητικη,με βαθος χωρις καθολου δοντι και γλειφει και τα μπαλακια μεχρι κατω
-καναμε σεξ σε ολες τις κλασικες στασεις ανεβηκε και απο πανω και στηθηκε και στα τεσσερα χωρις να βαρυγκομησει
-αν θα ξαναπηγαινα....;πιθανως ναι καποτε στο μελλον αλλα οχι πολυ κοντα χρονικα γιατι νομιζω εδωσε οτι ειχε να δωσει η συγκεκριμενη πια σε μενα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 21 Οκτωβρίου, 2012) 21 Οκτωβρίου, 2012
+1 από μένα.Συμφωνώ και εγώ μαζί σου ότι το παρακάνει με τις φωνές της, χώρια που κάνει ότι κόλπο φανταστείς για να τελειώσεις πιο γρήγορα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1