Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτεσινή αιφνιδιαστική επίσκεψη στην Μάγια που φαίνεται να είναι το talk of the town τις τελευταίες μέρες. Θα είμαι σύντομος: Η Μάγια είναι νεαρό Ρωσσάκι (πιθανότατα, μπορεί να είναι και απο τα πέριξ) με πολύ ωραίο λεπτό σφιχτό σωματάκι, μικρό βυζί, μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο. Σε γενικές γραμμές ένα πολύ ελκυστικό σύνολο.

Για το δωμάτιο δεν θα κάνω ανάλυση, τα έχουν πεί και άλλοι άλλωστε το Φ69 είναι καθαρό και περιποιημένο μπουρδελάκι και η ξανθιά classic τσατσά που παίζει εκεί διακριτική. Το μωρό δεν άργησε να έρθει μιας και ήμουν ο πρώτος πελάτης και είμασταν μόνοι μας. Λιγομίλητη είπε μόνο ένα "γεία" και έπειτα ξεκίνησε το παιχνίδι: Προκαταρκτικά που περιλάμβαναν τρίψιμο το σώματος της πάνω στο πουλάκι μου, λίγα φιλάκια (περισσότερα εκ μέρους μου) μια ιδέα απο ισπανικό και γενικά μια προσπάθεια να με γκαυλώσει. Οταν είχε σκληρύνει κάπως ο πούτσος μου, πέρασε καπότα και ξεκίνησε μια καλή πίπα, χωρίς φυσικά γλύψιμο αρχιδιών.

Το πρόγραμμα περιλάμβανε και σεξάκι σε δύο στάσεις ως συνήθως. Η πρώτη ήταν με την Μάγια απο πάνω (με δική της πρωτοβουλία) και μπορώ να πώ οτι ήταν ψιλοfail. Δηλαδή: ναι, ανέβηκε απο πάνω αλλα έκατσε τελείως άβολα ωστε να μήν μπορώ σχεδόν καθόλου να κινηθώ, αφήνοντας δηλαδή αυτή να κάνει παιχνίδι αλλα και αυτή δεν έβαλε τα δυνατά της. Γενικά μιλάμε για ψιλοκούνημα το οποίο αν συνεχιζόταν θα μου έπεφτε τελείως. Οπότε την κατέβασα και προχωρήσαμε σε ιεραποστολική στάση με τα πόδια της στους ώμους μου. Εκεί τα πράγματα ήταν κάπως καλύτερα και κατάφερα να τελειώσω παρά την μικρή συμμετοχή εκ μέρους της. Να τονίσω οτι καθόλη την διάρκεια της επίσκεψης δεν μιλούσε καθόλου μιας και όπως μου είπε (στα Αγγλικά) δεν ξέρει Ελληνικά, παρα μόνο Ρώσσικα και λίγα Αγγλικα.

Συμπερασματικά θα έλεγα οτι είναι μια καλή περίπτωση, αναμφίβολα τίμια αλλα θέλει δουλεία για να μπορέσει να φτάσει στα επίπεδα της Χριστίνας. Ας ξεκινήσει μαθαίνοντας Ελληνικά ώστε να μπορεί να συνεννοείται και τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2012
τίμια αλλα θέλει δουλεία για να μπορέσει να φτάσει στα επίπεδα της Χριστίνας.....Φιλε DAWN ιεροσυλια τι συγκρινεις τωρα το Φεραρι με το Λαντα!!!
Ειπαμε φιλοτιμο κοριτσακι,καπως αγαρμπο και ατσουμπαλο αλλα οτι και να γινει Χριστινα δεν γινετε ουτε στο 1/100 της.Πως να το κανουμε Χριστινα ηταν μονο μια και δυστυχως εφυγε οποτε ας βολευτουμε με τα συμβατικα πορνιδια πλεον Κουλ Τουλαχιστον θα θυμομαστε ωραιες εμπειριες Γλώσσα
21 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συγκρινεις τωρα το Φεραρι με το Λαντα!!!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΤΣΑΡΚΑΛΑΚΟΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ,
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2