Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 32 10
Μασατζίδικα 52676
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την μετριότητα που έφαγα στην μάπα, προς τέρψιν του νέου πιπινιού στο Πατησίων 131, συνέχισα την κάθοδο μου επί της οδού Πατησίων με κατεύθυνση προς κέντρο, έχοντας κατα νου να διασταυρώσω τις κριτικές που είχα διαβάσει για το εν λόγω κατάστημα.

Όσον αφορά τον χώρο θα πρέπει να αναφέρω τα εξής:
1. Βρίσκεται σε σημείο με πολύ καλή έως άριστη προσβασιμότητα, μιας και είναι πολύ κοντά σε σταθμό του ΗΣΑΠ (Βικτώρια) και πολύ κοντά στο κέντρο. Η θέση του στη διασταύρωση κεντρικών οδικών αρτηριών (Πατησίων & Λ. Αλεξάνδρας) προσφέρει και καλη πρόσβαση με αυτοκίνητο μια και είναι οριακά εκτός δακτυλίου, ενώ υπάρχουν αρκετές εναλλακτικές για στάθμευση (αν συνυπολογιστούν και τα 2 parking σε απόσταση 1 τετραγώνου).
2. Το καταστημα εδρεύει σε μια μεγάλη πολυκατοικία όπου υπάρχουν αρκετά γραφεία τα οποία δίνουν αρκετό ξεκάρφωμα.
3. Παράλληλα, η ύπαρξη κλούβας των ΜΑΤ η οποία σταθμεύει ακριβώς μπροστά στην πολυκατοικία δημιουργεί παράξενα συναισθήματα. Από την μια πλευρά σου δημιουργείται μια αίσθηση ασφάλειας, και από την άλλη τα χαμόγελα στα πρόσωπα των αστυνομικών που κάνουν το τσιγάρο τους στην είσοδο της πολυκατοικίας σε κάνουν να σκεφτείς: "Ρε, κάτι ξέρουν"
4. Το διαμέρισμα έχει πολύ καλή διαρύθμιση, ενώ παράλληλα η ύπαρξη εγκατάστασης reception (πάγκος υποδοχής, κλπ.) σε προδιαθέτουν θετικά
5. Οι λουτήρες είναι σε στυλ καμπίνας και υπάρχει extra πόρτα που διαχωρίζει την λεκάνη από το υπόλοιπο μπάνιο. Συνολικά το μπάνιο δημιουργεί την εντύπωση πως βρίσκεσαι σε κάποιο club τύπου FKK.
6. Τα δωμάτια είναι πλήρως εξοπλισμένα με μασαζοκρέβατο, καναπέ-ντιβάνι, κλιματισμό & ηχοσύνολο. Μοναδική παραφωνία αποτελούσε η φανερή παλαιότητα του μασαζοκρέβατου.

Η σερίφισσα (ονόματι Σοφία), η οποία παρέχει τις υπηρεσίες της και στο δωμάτιο, αφού μου παρουσίασε τον χώρο και μου εξήγησε τα παρεχόμενα προγράμματα με άφησε να απολαύσω την πασαρέλα των κοριτσιών. Κατέληξα στην Ηλιάνα λόγω σωματοδομής και των αναφορών σε προηγούμενες κριτικές. Επέλεξα το πρόγραμμα της 1 ώρας (80 ευρόπουλα).

Σε ότι αφορά την κοπέλα και τις παρεχόμενες από αυτήν υπηρεσίες θα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
1. Η κοπέλα είναι αρκετά κοντά στα γούστα μου, αρκετά καλλίγραμμη με μικρό στήθος, πεταχτό κωλαράκι, ενώ στο πρόσωπό της κάνουν αίσθηση τα τσιμπουκόχειλά της.
2. Το μασάζ της είναι μέτριο αλλά αρκετά ερεθιστικό, και αφορά όλο το σώμα.
3. Σε ότι αφορά το sex η κοπέλα κάνει ωραία πίπα, χωρίς να μπορεί να χαρακτηριστεί φοβερή. Επίσης σε αφήνει να περιποιηθείς το μουνάκι της και να παίξεις με το στήθος της. Για δακτυλοσκόπηση ούτε λόγος βέβαια. Το κύριο μέρος του αγώνα εκτελέστηκε σε 3 στάσεις, 2 στον καναπέ - ντιβάνι (ιεραποστολικά και πλάγια) και 1 στο μασαζοκρέβατο (πισοκολλητό) όπου είχαμε και την κατάληξη. Επίσης πρέπει να αναφέρω ότι η κοπέλα δείχνει να αντέχει και σφυροκοπήματα μικρής διάρκειας (αυτό δοκίμασα)

Συνολικά, μπορώ να πω πως έμεινα ικανοποιημένος από τον συνδυασμό χώρου και παρεχόμενων υπηρεσιών. Σίγουρα η οικονομική μου κατάσταση δεν μου επιτρέπει μεγαλύτερη συχνότητα στη χρήση τέτοιων υπηρεσιών ώστε να μπορώ να έχω πιο σφαιρική άποψη.

Να πηδάτε καλά
@draxan04
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ηλιάνα
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
902
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού