Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα πήρα το ρίσκο να πάω λίγο από Φυλής 86Β,όπου εμφανίζεται κλασικά η Έλενα(Ρομπέρτα - κουβέρτα/Σοφία)......... Καλά ΟΚ,λέω από μέσα μου...η ξεπέτα...Money Mouth

-Που πας μωρό μου δεν θα μπεις? (Είπε η Έλενα).
-Όχι της λέω.....
-Γιατί...?
-Γιατί κάτι φιλαράκια μου,μου λένε ότι δεν είσαι καλή μέσα........
-Μαλακίες σου λένε...... απάντησε και μου κολλάει τον κώλο μέσα στα μούτρα!!!!
Εκεί,να πω ότι καύλωσα....αλλά έκανα να φύγω....και καθώς σηκώθηκα μου σκάει γλωσσόφιλο!!! (Ρε τι κάνει η πείνα λέω)................
-Μωρό μου,αν θα περάσω μέσα θα περάσουμε καλά?
-Φυσικά καύλα (αποκρίθηκε)...
Τόσες φόλες λέω έχω φάει,ας μπω....
Έρχεται σε 2 λεπτά και βγάζει το σουτιέν της...μου πιάνει τον πούτσο,με φιλάει πάλι και αρχίζει να τρίβεται πάνω μου και να γλύφει αρχίδια.... Τι γίνεται ρε λέω πάλι από μέσα μου.....η ξεπέτα είναι αυτή? Της βγάζω το κιλοτάκι και της έριξα και μερικά κωλοσκάμπιλα (αφού έμπλεξες μαζί μου θα σου πω εγώ σκέφτηκα)! Έλα να με γλύψεις μου λέει και της έκανα γλυφομούνι.......(όχι 69) Το πέος μου είχε γίνει τούμπανο και δεν ήθελα τσιμπούκι! Της λέω,πάμε στην καρέκλα....και μου είπε θες στα όρθια? Την γάμησα έτσι για λίγο και μετά πήγε και έκατσε σε 1 σκαμπό που έχει μέσα στο δωμάτιο με τα γόνατα και το κεφάλι προς τον τοίχο/σκυφτό ..... Αυτό πρώτη φορά έγινε σε μπουρδέλο......... Καπάκι ιεραποστολικό και τέλος πισωκολλητό....!!! Άντεξε πολύ δυνατό γαμήσι η τύπισσα.....

Συμπέρασμα:

1. Ή δεν είχε πάρει κανέναν πελάτη όλη την ημέρα...
2. Ή αποφάσισε να αλλάξει,λόγω αφραγκιάς....
3. Είχε καύλες.....

Μάλλον ισχύουν και τα 3 παραπάνω....και αν την πετύχω πάλι σε τέτοια φάση,θα την σκίσω....αν και δεν μου αρέσει να προκαλώ την τύχη μου!Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2012
Αυτη την ειχα πετυχει αργα το βραδυ τις προαλλες στο Φ84Β.Σαν Ελενα μου την παρουσιασαν και απ τις περιγραφες σας μαλλον για αυτην προκειται.Απο οτι διαβαζω το μονο σιγουρο ειναι οτι ειναι η του υψους η του βαθους.Γιατι διαβασα κριτικες που ηταν τρελη φολα αλλα κανα δυο περασαν σουπερ(ειναι αυτο που λεμε οπως της καυλωσει της γκομενας).Παντως επειδη και εμφανισιακα δεν ειναι και τιποτα φοβερο δεν νομιζω να αξιζει το ρισκο του 20αρικου Χμμμ;
04 Οκτωβρίου, 2012
μαλλον ετυχε.. ειναι σχολη σελενας αυτη
04 Οκτωβρίου, 2012
Πάντως πέρασα πολύ καλά.....ξέρει να γαμηθεί όταν θέλει,φαίνεται... Αλλά από σώμα είναι μια χαρά...... @TsarkalakosΧαμόγελο
05 Οκτωβρίου, 2012
Δεν θες να προκαλείς την τύχη σου μεγάλε, την προκάλεσες όμως! Πάντως είδες και μόνος σου.... σε καλό σου βγήκε! Χαμόγελο
Σε κάθε κοπέλα εκεί στα στενά Φυλής, Μεταξουργείου και περιχώρων να δίνεις στην κάθε κοπέλα 1-2 ευκαιρίες.
Φαντάσου κι αυτές την δουλειά που κάνουν... δεν πηδιούνται συνέχεια με ομορφάντρες σαν εμάς!!!Κουλ
Έχουν κι αυτές τις μέρες τους. Συμβουλές ενός παλιού!!! (χωρίς να ξέρω πόσο παλιός είσαι εσύ).

Κι εμένα μου έχει βγει σε καλό πολλές φορές... σε πολλές άλλες έφαγε φόλα τρελή! Ε, όταν τριτώνει το κακό εκεί πλέον δεν πάει άλλο και μπαίνει black list!!!
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4