Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από δεν θυμάμαι κι εγώ πόσα χρόνια επίσκεψη στην Τζούλια.Είναι τεράστια και σίγουρα σε πολλούς δεν θα αρέσει.Εγώ όμως ως bbw λάτρης αλλά και φανατικός των τεράστιων βυζιών πέρασα χωρίς δεύτερη κουβέντα.Είναι πια πολύ γεμάτη ενώ τα βυζιά της είναι ονειρεμένα.Σίγουρα 7άρια που δε χωράνε στο χέρι!!!!Πολύ καθαρή , μου είπε πως με +10 κάνει κι ελεύθερο στοματικό (δεν το προτιμώ) ενώ με ρώτησε και αν θέλω να γλείψει και χαμηλότερα.Αρνήθηκα και την άφησα να επικεντρωθεί σε ένα απίθανο αργό και βαθύ ρούφηγμα.Έπαιρνε πολύ ωραίες στάσεις αφήνοντάς με να χαϊδεύω το τεράστιο και μαγευτικό για μένα κορμί της.Μετά ήρθε κι έκατσε επάνω μου.Χώθηκα μέσα στα βυζιά της και δεν μπορούσα να πιστέψω αυτό τον όγκο!!!Μετά της ζήτησα να ξαπλώσει ανάσκελα για να νιώσω και την κοιλιά της.Απίθανη αίσθηση αλλά εκεί που τελικά έπεσε ο πυροβολισμός ήταν όταν έπιασε το ένα της στήθος και το έφερε αργά στο στόμα και καθώς μπαινόβγαινα μέσα της αυτή έγλειφε τη ρώγα της.Ένα απίθανο μεσημέρι πέρασα και την ευχαριστώ παρα πολύ για τη γλυκύτητά της και την ειλικρινή συνάντηση!Τέλεια!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Τιμημένος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
123
Πόντοι:
6.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, 1tasos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2012
ρε φίλε οκ είναι θέμα γούστου αλλά 10 σε ατό το έκτρωμα , θεόχοντρη ασχημόφατσα και βυζια που της στάνουν κάτω απο τον αφαλό........
10 στην τσα τσα γιατί , αφου η Τζούλια μόνη της παρουσιάζεται.....10 στα δωμάτια εδω και 15 χρόνια τις ε ίδιες μαξιλαροθήκες έχει....
είσαι ΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ υπερβολικός νομίζω.
03 Οκτωβρίου, 2012
Εμάς τους φανατικούς της μας ΚΑΤΑΚΑΒΛΩΣΕΣ!!!!!!!! ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2