Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επισκεψη συνεβη την προηγουμενη παρασκευη ειχα επισκεφθει την τζεσικα στο πανω και αυτην την φορα δεν ηθελα να ξαναφαω φολα. Διαλεξα να τσεκαρω το κατω σπιτη πρωτα, δυο ατομα στο σαλονι, εμφανιστηκε αμεσως η κοπελα αφου ηταν στην κουζινα ,μετριο υψος κλασικο ρουμανικο προσωπο με μια δοση γλυκας,και ωραιο σωμα. Μια παρατηρηση για τα προσωπα ρε μαγκες, πραγματικα τι στο διαολο ειναι αυτο το φωτακι που φαινονται αλλιως στο σαλονι και ασχημοτερες στο δωματιο, τι διαολο?Τελοσπαντων, μιας και δεν ειχε αλλη ομορφοτερη, φαντασου καταντια, πηγα σε αυτην.
Μαρεσει που μου ειπε ο τσατσος καλη απολαυση, που να ξερα οτι θα φυγω δαρμενος Γλώσσα.
Μπαινει η κοπελα εν ονοματι μαρια,( καλα ρε μαγκες ποσες μαριες εχουμε στα μπουρδελα?) εντομεταξυ δεν ξερει τιποτα απο γλωσσα, ουτε ελληνικα, ουτε αγγλικα, σχολιαζε συνεχεια στα ρουμανικα που ουτε εγω καταλαβαινα.. συνενοηση οχι μαλακιες Κουλ Αρχηζει να μου χαιδευει το πουλι πεσμενο , αλλα καταφερα να ερθω σε στυση,συνεχεια χαζογελαγε, για ποιο λογο δεν ξερω, γενικα σε ολη την διαρκεια της συνευρεσης χαζογελαγε, εντυπωση μου εκανε διοτη μου ειπε οτι ειναι λεω στο ζωδιο και κοριτσια τετοιου ζωδιου δεν ειναι τετοιας συμπεριφορας.
Το μονο καλο της ηταν στο στοματικο, εκει το κατειχε δεν λεω.
Αλλαξαμε δυο στασεις αυτη απο πανω, και ενα ιεραποστολικο, σε ολη την διαρκεια του σεξ εμενα μου πεφτε, ε τι στο διαολο ρε μαγκες, και ψωλη αραπη να εχεις δεν γινεται να αισθανθεις πραμα με τοση κρεμα , τι πραγμα ειναι αυτο μωρε? χλα χλαπ χλαπ.
Και δεν φτανει αυτο παλι χαζογελαγε,προσπαθουσα ματαια να της εξηγησω το πως καποιος μπορει να εχει φουλ στυση, αλλα παλι δεν καταλαβε τιποτα, μου θυμησε μερικες ελεινιδες που ειχα στο λυκειο που γελουσαν με το παραμικρο.
Αρχησε να με τσιμπαει και να με πειραζει εφοσον δεν τελειωνα, της λεω why did you do that for?
Και συνεχιζε, δηθεν ηθελε να με τιμωρησει, εριξα μια σφαλιαρα, και το ξυλο ειχε συνεχεια ( για πλακα ετσι?)
Τι κεφαλοκλειδωμα επεσε, τι μπουνιες στο στομαχι πεσανε, αυτη το διασκεδαζε ομως, και γω το χαρηκα δεν λεω, πρωτη φορα πλακωθηκα με ιεροδουλη Γλώσσα ,σηκωθηκε πολλες φορες και χαρης της κινησεις τζουντο την εριχνα με ανεση κατω.Δεν εχυσα, διοτη παιδες δεν μπορουσα, ειρωνευοταν συνεχεια και δεν σταματαγε να γελαει, συναγωνιστης που εφυγε μαζι μου απο το αλλο δωματιο οταν βγηκα με απο το σπιτη μου ειπε τα ιδια, οποτε πρεπει να πεσαμε σε περιπτωση. Μου εκανε και ενα σχολιο για το σωμα μου στα ρουμανικα Κουλ
Τελοσπαντων, τελειως αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα, εγω με τετοιες καταστασεις δεν καυλωνω με τιποτα οποιος μαζοχας γουσταρει η αλλη να γελαει ας παει. Μαυρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2012
τύπε πόσες φόλες έχεις φάει στο Μετάξι έχεις μετρήσει?????

σταμάτα το άθλημα δεν σου ταιριάζει δεν το βλέπεις τι άλλο πρέπει να γίνει.....να αρπάξεις τίποτα μάπες από καμιά πουτάνα Θυμός

έλεος ρε συ όλες σου οι κριτικές βγάζουν μια μαυρίλα,μια απογοήτευση τι πράμα είναι αυτό με εσένα Θυμός
02 Οκτωβρίου, 2012
καταρχας με εκπλησει που εσυ διαβαζεις της κριτικες μου συνεχεια . Μαπες δεν τρωω απο πουθενα εγω μην ανησυχεις.. Η κριτικη ηταν λιγο σατιρικη οποτε δεν βγαζω και τιποτα μαυριλα πανω σε αυτην, επεισης εαν διαβαζες κριτικες μου για τζωρτζιάννα και αννα απο κωλονου θα καταλαβεις οτι δεν υπαρχουν μονο φολες. Γιατι για μενα ολες φολες ειναι εκει, δεν υπαρχει και τιποτα σπουδαιο.Δεν ειναι οτι εμενα δεν μου ταιριαζει,δεν υπαρχει αρσενικο που να μην εχει παει σε μπουρδελα , απλα ειναι η απαιτησεις που μεγαλωσαν . Εαν εσενα σε ευχαριστει η περιοχη, και εαν γουσταρεις να γαμας τυπησες που της ξεκωλιαζουν πακια και παιρνεις λιγο απο τα χυσια του αλι στο κρεβατι που ειναι κολημενα σε καθε μπουρδελο της περιοχης κανενα προβλημαΜεγάλο χαμόγελο....
S
stam_90
02 Οκτωβρίου, 2012
Τι ζωδιο ηταν δεν μας ειπες να προσεχουμε και εμεις ?
02 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1 η κοπελα γελαγε επειδη το πουλι σου εχει γινει σα γαριδακι απο τη νωντοκαταρα

2. την επομενη φορα η κοπελα θα ξερει ζιου ζιτσου και θα σε σαπισει στο ξυλο

3. παντου υπαρχει ενας οπαδος του νωντισμου,σε καθε σπιτι σε καθε γειτονια θα σας λιανισουμε πιρφοραγαπουληδες

Γαμήσου
M
memos@n
03 Οκτωβρίου, 2012
α ρε τύπε σου απαντάω σοβαρά και το γυρίζεις πάλι στις πίπες......νταξει μικρός είσαι κάποτε θα μεγαλώσεις(θέλω να ελπίζω)!

όλες τις κριτικές τις διαβάζω δεν κάνω εξαιρέσεις,ενημερώνομαι για το τι γίνεται στην πιάτσα.

το θέμα δεν είναι τι ευχαριστεί εμένα αλλά γιατί εσύ συνεχίζεις στο ίδιο μοτίβο να πηγαίνεις από φόλα σε φόλα και μετά έρχεσαι να πουλήσεις πνεύμα περί Πακιστανών και τα λοιπά......εσύ δεν μπορείς να αποφασίσεις τι θέλεις γι'αυτό συνεχώς καταλήγεις στα ίδια λημέρια με τα γνωστά αποτελέσματα(βλέπε πολλές από τις κριτικές σου Σπασίκλας)

καλά για τις μάπες που λες κοντεύεις να τις φας κάποιες πουτάνες σε έχουν πάρει ήδη στο ψιλό και σε δουλεύουν αλλά εσύ νομίζεις ότι απλά είναι χαβαλές.......εντάξει δεν θα στο χαλάσω το όνειρο!!!!!
03 Οκτωβρίου, 2012
Δεν μπορώ να πιστέψω τους διαλογους που διαβάζω.
(Εννοείται ούτε και την κριτική)
Εμμμμ
03 Οκτωβρίου, 2012
Καλα ρε μπρο ξύλο με ιεροδουλη? Και αυτή γέλαγε??Χμμμ; κάτι δεν έκανες σωστά...Γλώσσα
03 Οκτωβρίου, 2012
Ενδιαφέρουσα κατάσταση. Θα μου άρεσε να σπάμε λίγο πλάκα με μπουνιές και σφαλιάρες την ώρα του σεξ. Βγάζει μια αθωώτητα η φάση.
M
menios34
03 Οκτωβρίου, 2012
συνεχιστε να με διασκεδαζετε...

μακη μην εισαι τοσο επιφανειακος.. ουτε εχει βγει κανενας εδω μεσα μαζι μου ουτε η ιεροδουλες με ξερουν οπως λες και με εχουν παρει στο ψιλο, ποια με παιρνει στο ψιλο ρε μαν?Σπασίκλας η δεσποινα? η κελλυ ? εαν εσενα ειναι θεμα τιμης να εχει καποιος ενα καθαρο ονομα σε ενα μπουρδελοσαιτ τοτε δεν ξερω και εγω ποιος εχει προβλημα... τρωω φολες ρε μαστορα? ψεματα θα πω? ουτε πουλαω πνευμα ουτε τιποτα.. εαν εσενα σε πειραζει αυτο καλως.. Τωρα περι να μεγαλωσω κλπ δεν τα σχολιαζω... κανεις δεν με ξερει απο κοντα οποτε γιατι να μπω στον κοπο να εξηγω ....
S
stam_90
03 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μην μασας ρε μαν,θα βρεις αυτο που σου ταιριαζει ετσι γινετε συνηθοςΜεγάλο χαμόγελο τωρα οι μαζοχες δεν εχουν προβλημα και τους αρεσουν τετοιες φασης γιαυτο και δεν λενε τιποτα το δραματικο,απλα τα πραγματα.οι περισοτερες τανεσ ειναι τρελες σπανιος τανες να κανουν ερωτα διοτι αυτο καταλαβαινο οτι 8ες,στο σημειο που ειπες οτι δεν μπορουσες να χυσης μεσα της και προσπα8ισες να της εξηγησης πως μπορει ενας ανδρας να τελειοσι απο εκει το καταλαβαΜεγάλο χαμόγελοεμενα μουχουν τυχει περιπτοσις και σαν την δικη σου αρκετες φορες ,,αλλα και κοπελες να κανουν ερωτα και πιστεψε με παρολο που εκαναν χρηση αλοιφης στο αιδοιο τους εχυνα μια χαρα κια το αιστανομουνα..και ανοιχτη να ειναι μια τανα αν σου κανει ερωτα και το εχει αυτο...χυνης κια καυλονισ ανεταααΚουλ
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2