Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325934
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ενα χρονο πριν, φευγοντας απο την Καρμεν για 2η φορα, και γραφοντας τα χειροτερα για αυτην, αν μου λεγαν οτι θα ερθει η μερα που θα της εβαζα το απολυτο 10 στην συμετοχη ...θα γελαγα με την καρδια μου.!!! θα φανταζε πενιχρο αστειο στα αυτια μου.! ...και ομως ηρθε αυτη η μερα και ουτε το πιστευα.!!! ...Καρμεν η γνωστη απο Προμηθεους 25, και Κατεχακη 13, εχει παρει καποια παραπανησια κιλακια, εμενα δεν με χαλασαν γουσταρω μπαστυ γκομενακια, στο προσωπο εχει αλαξει αρκετα και αναρωτιομουν αν ειναι οντως αυτη μιας και αν την εχω πληρωσει 2 φορες στο παρελθον κρατουσα πισινη μιας και εβλεπα αλλη κοπελα στο σερβις, αλλα και δεν την θυμομουν πληρως, η πληρες επιβεβεωση ηρθε απο την μπουρδελοκατασταση φυσικα.! ....μαλι ξανθο κλασικο, τα βυζια της παραμενουν βυζαρες.!! το σωματακι της δεν ειναι πλεον εκεινο το καυλιαρικο αδυνατο, αλλα εχει τις καμπυλες του...εγινε μπαστυ ειπαμε.! Το ονομα της το κρατησε, αλλα την καταγωγη της οχι, πλεον λεει οτι ειναι απο Τσεχια και αρνητε κατηγορηματικα οτι ειναι η ιδια παλια γνωστη Καρμεν με τροπο παρα πολυ πιστευτο.... διαβασα στην μπουρδελοκατασταση οτι ειναι παρα πολυ καλη μεσα, πηγα ντουγρου Φριξου, την ειδα στο σαλονακι ξωβυζη, λακτισα αλλα ειπα δε γαμας.?? τετοιο βυζι δεν χανετε...το πολυ αλλο ενα 40αρι πεταμενο και Μαλακας με Μ κεφαλαιο...αλλα δεννν.!
Η Καρμεν ηρθε μεσα στο δωματιο, γνωριστηκαμε, φιλιθηκαμε και εβγαλε το ασπρο και μοναδικο εσωρουχο που φορουσε, με αφησε να γευτω τις φυσικες βυζαρες της, μου το χρωστουσε αλωστε, τα εγλυψα δεοντως.!! με ξαπλωσε στο κρεβατι και ορμιξε χαμηλα οπου επιδοδηκε σε αγριο ανευ προηγουμενου και διαρκειας αρχιδογλυψιμο, γυρησε και την μουναρα της προς το μερος μου και μονο κεφαλοκλειδωμα δεν μου εκανε με της μπουταρες της, δαχτυλακια αφησε ελευθερα στο μουνακι της, περασε καποτα και αρχισε μια αγρια πιπα με ενδιαμενο ξανα αρχιδογλυψιμο, η πιπα της ηταν το μονο μελανο σημειο και το μονο αρνητικο οτι δεν ηταν καλη, αγγιξε με τα βιας την βαση. Ανεβηκε απο μονη της απο επανω αφου τον ετριψε αρκετα πανω στο μουνι της και τον εχωσε μεσα της, ξαπλωσε για αρχη εντελως πανω μου πιεζοντας τις βυζαρες στο σωμα μου, η αισθηση απο το μουνι της ηταν τελεια, σηκωθηκε ορθια οπου μπορεσα να απολαυσω τις κρεμασμενες βυζαρες τις να πηγαινουν πανω κατω, τα κιλακια της δεν την βοηθουν σε αυτη την σταση, αλαγη στα 4αρα, τελειο στησιμο, τελειο αφρατο κωλαρακι, το δαγκωσα και το φιλισα πριν τον χωσω μεσα της, κανοντας αυτη κατι τρελιτσες, βαρεσα παρα πολυ λιγο σε αυτην την φαση μιας και ειχα καυλωσει αρκετα και δεν ηθελα να τελειωσω ετσι, οποτε το γυρησαμε ιεραποστολικα θελοντας να βλεπω το ομορφο προσωπακι της, συμετοχη δικη της πληρες με πιστευτα βογγυτα και ενδιαμεσα πεταχτα φιλακια στο στομα με εφερε στο να την χυσω οπως θα ηθελα, με προσταξε να μην τον βγαλω και να τον αφησω λιγο μεσα της ωστε να τον νιωσει καλα.!! Χμμμ; καθησαμε λιγακι στο κρεβατι και με αποχερετησε με μια μεγαλη αγγαλια και ενα φιλακι...φευγοντας απο το δωματιο και αφηνοντας με κυριολεκτικα να αναρωτιεμε τι πριν λιγο εγινε...
Και τι εγινε.?? η Καρμεν εκανε στροφη 180 μοιρων... το που ωφειλετε αυτη η αλαγη μονο αυτη ξερει, με εκανε να την θυμαμαι μεχρι και την αλλη μερα, με την αποδοση της παιζει στα ισια και βαζει κατω ακομα και τα αστερια της Βιλας, εγω την πλακα μου την επαθα.!! η Καρμεν αλαξε σελιδα και γραφει ιστορια, ελπιζω μονο να μην ειναι μια λαμψη και να σβησει στο μελλον, γιατι το αουτσαιντερ μπηκε στα στανταρ μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Ωραίος !!! Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1