Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Πωλίνα είναι μια ψιλή (1,75 περίπου) μιλφ Ρωσιδα.
Ηλικία περιπου 45.
Εχει καλή κορμοστασιά είναι σχετικά αδύνατη, με ωραια πόδια και κωλάρα με λιγα παχάκια που της πάνε όμως. Το στηθος της ειναι λιγο πεσμένο, φυσικό με μεγάλη ρώγα. Στα χρώματα δεν είναι ανοιχτοχρωμη σαν αλλες ρωσιδες. Εχει μεν ανοιχτά ματια αλλα το δερμα της ειναι λιγο σκουροχρωμο. Μιλα πολυ καλά ελληνικά (οπως ειπε και προφεσορχ στην κριτικη του) και το μαλλί της ειναι κοντό. Γενικά στο πρόσωπο δεν εχει τα σλαβικά χαρακτηριστικά που εχουν αλλες ρωσιδες. Αν την δει καποιος ανετα μπορει να την περάσει για γερμανιδα η ακομα καλυτερα Ολλανδεζα.
Στο σαλονι βγάινει φορωντας μονο ενα στρινγκ και γοβες και γενικά κανει ανετο σαλονάρισμα και ειναι πρόσχαρη.
Επειδη για τα δικά μου γουστα ανηκει στην κατηγορια "μιλφαρα καυλερη που δεν πρεπει να χασεις!' εδωσα το 20 αρι και περασα χωρις 2η σκεψη στο δωματιο.
Το δωματιο ηταν καπως απεριποιητο, ειχεν μεν νυπτηρα, αλλα η τηλεοραση δεν δουλευε...
Στο θεμα μας τωρα η Πωλινα ηρθε και κατεθειαν με αρχισε στα φιλια σε ολο το σωμα και πηρα τετοια σταση ωστε εγω να μπορω να δαχτυλιαζψ τις τρυπες της. Ειναι γενικα εμπειρη και ακομπλεξαριστη γυναικα. Στοματικο κανει πάρα πολυ καλό και παιρνει ολο το μοριο στο στόμα της οσο πιο βαθια γινεται. Στη συνέχεια καβαλησε το πεος μου με δικη της πρωτοβουλια οπου απο οτι καταλαβα αυτη η σταση ειναι και το συνατο της σημειο. Λυσσαλεο καβαλημα καθως με ειχα παρει αγκαλια περνωνατς τα δυο χερια πισω απο τον λαιμο μου. Τα εδωσε ολα ακουραστα και δεν ελεγε να κετεβει. την σταματησα και την εστησα στα 4. Ο κωλος της ειναι λιγο παχουλος σε σχεση με το υπολοιπο σωμα της, αλλα σε καμια περιπτωση χοντρος, ισα ισα την κανει ακομα πιο σεξυ. Και στα 4 λοιπον η συμμετοχη της ηταν αψογη.
Ξεχασα να πω οτι δινει και φιλια στο στομα για οσους ενδιαφερονται...
Γενικα ειναι μια εντυπωσιακη γυναικα που δεν βιαζεται , χαμογελαστη και προσπαθει να ευχαριστησει τον πελατη.
Μια παρα πολυ καλη επιλογη για καθε μιλφακια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2012
δεν την έχω πάρει και δεν ξέρω μέσα στο δωμάτιο...αλλά εμφανισιακά που πήγα να την δω την προηγούμενη Κυριακή μετά απο τόσα που έμαθα γι αυτήν
μπορώ να πω ότι είναι πολύ μέτρια και μόνο για λάτρεις φανατικών τον μιλφ , είναι όντως ψηλή καστανή με κοντό μαλλί και μικρό πεσμένο βυζί....
03 Σεπτεμβρίου, 2012
αφου δεν την εχεις πάρει τι μπηκες να μας γράψεις τότε? περιγραφή?
περιγραδη δώσαμε εγω και και professorx
εχεις να πεις κάτι ποιο ουσιαστικό?

03 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπράβο μπράβο , ωραία απάντηση ,απο πότε δεν μπορούμε να σχολιάζουμε....
όχι φυσικά , ουσιαστικά πράγματα σαν τα δικά σου , φυσικά και όχι...
όλο στην τσίτα είσαι....
(Updated: 03 Σεπτεμβρίου, 2012) 03 Σεπτεμβρίου, 2012
Smirni προφανως αγνοεις τη τραγικη ιστορια του zero που εγινε μαλιστα και ταινια στην αμερικη με τιτλο Βαρια ερωτευμενος.Ο zero σε μικροτερη ηλικια κυκλοφορουσε παντα με νεες,ψηλες,λεπτες κοπελες,μοντελα δηλαδη,δινοντας σημασια μονο στην εμφανιση,οταν ξαφνικα παρουσιαστηκε ενας αντρας, και του ειπε οτι απο δω και στο εξης, θα βλεπει τις γυναικες εμφανισιακα μονο με βαση το χαρακτηρα και οχι την εξωτερικη τους εμφανιση.Αν προσεξεις στη περιγραφη του για τη παλινα,αναφερει οτι ειναι σχετικα αδυνατη, με κωλαρα και λιγα παχακια,οπως καταλαβαινεις αυτο δεν παει..Απλα με τα ματια του την εβλεπε αδυνατη γιατι η παλινα εχει ωραιο χαρακτηρα οπως φανηκε και απο τη κριτικη,ενω με τα χερια του καταλαβαινε οτι εχει πιασιματακια
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4