Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αννα την ειχα καιρο στο μυαλο μου και σημερα ηταν η ευκαιρια να παω απο εκει να την δω καλυτερα.! αν και ορεξη
δεν υπηρχε ελπιζα να μου ερθει στην πορεια αν και τα σχολια για την Αννα που διαβασα δεν ηταν και τελειως
ευθηραντικα. Περημενοντας στο σαλονακι οσπου να βγει η Αννα απο το κουζινακι, παρατηρησα οτι κανανε πλαστηκοποιημενο καταλογο με τις τιμες του μαγαζιου, ελεγε και χρονους ανα προγραμμα, το απλο που το εχουνε στα 40€ αν θυμαμαι καλως, ελεγε χρονος 10-15λεπτα και το τζακουζι το ειχανε στα 120€ με χρονο 35λεπτα μαξ 35λεπτα κοστολογουν τα 120 ευρο μας.!!! ...αν και τα κοριτσια που δουλευουν στο μαγαζι, δεν πιστευω να εχουν και πολυ θεμα με τον χρονο, τουλαχιστων με η Χριστινα και η Σαρα δεν μου το εχουν διξει, ισως οπως λεει και ο συναθλητης απο κατω ισως να ωφειλετε στο οτι τις εχω πληρωσει πολες φορες.! ...ο καταλογος γενικα ειναι πολυ ...FAIL.!!! Ο χωρος παραμενει καλος, μερικα συμαζεματα χρειαζονται, οπως το ξεχαρβαλομενο χερουλι της εξωπορτας, ποσο καιρο ειναι ετσι.??? πας να βγεις και φοβασαι μην σου μηνει στα χερια, το εχω παθει μια φορα.! Το δωματιο καλως.! το κλιμα βαραγε για τα καλα, το τζακουζι των 120€ φενοταν σκουριασμενο.!!...
Η Αννα σαλοναριστικε φοροντας ενα ροζ σετακι απο εσωρουχα που τονιζαν την αφρατη κωλαρα της, βαμενο κοκκινο σχετικα μακρυ μαλι, φατσουλα γλυκια χαμογελαστη, ηλικια δεν προδωσε αλλα δεν την κανω πανω απο 25-27, τα δοντακια της αφηνουν ενα κενο μπροστα οχι τοσο ασχημο, βυζακι μικρο κρεμαστο, οταν γερνει στο πλαι αναδυκνειετε καλυτερα, με καλουτσικια ρωγα θα ελεγα, κωλαρα αφρατη ελαφρως φαρδια, γενικα εχει ωραια λεκανη, ποδαρακια λεπτα, ολη η παρουσια ειναι μια οπτασια, μουναρα στο ειδος της.! Γλώσσα μου θυμιζε κατι ξεκωλακια που βλεπει να αναιβενουν πανω στις μπαρες και να λυκνιζονται, γενικα εχει καλιγραμμο σωμα ...απο υψος οντως φενετε αρκετα ψιλη, βοηθαει και το αδυνατο κορμακι της, σκεφτομουνα πως θα την κουμανταρω, αλλα μπενοντας στο δωματιο οπου την περημενα και βγαζοντας τις τακουναρες της ηρθε ταμαμ το κωλαρακι της στα μετρα μου, μπηκε μεσα με πολυ ναζι και πολυ φιλικοτητα λες και με ηξερε απο αλλη συνευρεση μας, ανταλαξαμε ονοματα και με φωναζε καθολη την διαρκεια χαιδευτικα με το ονομα μου, με καταληξη το -ακης δεν ξερω αν το κανει σε αλλους αλλα εμενα με εφτιαξε πραγματικα, και εκανε τον παγο να σπασει, φυσικα και εγω δεν την αφησα ετσι και την φωναζα και εγω Αννουλα, αλλα το εκοψα νωρις γιατι μου ερχοταν στο μυαλο η αλλη Αννουλα απο τα ανεκδοτα και με ποιαναν τα γελια ελαφρως.!! Μεγάλο χαμόγελο ...αφου πασπατευτηκαμε ελαχιστα στα ορθια, ξεντυθηκε και με καλεσε να παω στο κρεβατι, οπου πλαγιασε μπρουμυτα τουρλονοντας το κωλαρακι της, φενοταν πολυ ωραια το μουνακι αναμεσα στα κωλομερια της, της προσφερα μερικα προκαταρτικα, αλλα δεν ειδα καμια ανταποδοση απο μερους της, πριν σκισει το φακελακι, προσφερε ελαφρυ αρχιδογλυψιμο και μετεπειτα μια καλη αργη πιπα με πολυ ντιπ, τον επερνε ολον μεσα για πλακα και τον κρατουσε κιωλας.! Θεση δικια της στα πλαγια και τα ποδια της προς τα εμενα με ανοιχτα ποδαρακια μου εδωσε το ελευθερο να δαχτυλιασω το ωραιο λευκο μικρο εμφανησιακα μουνακι της, αρκεστηκα μονο να το χαιδεψω εξωτερικα γιατι αν εβαζα δαχτυλα θα καυλωνα περισωτερο, μιας και με την πιπα της με εφερνε στο κλικ, και παραπανω δεν ηθελα...σταματησε και με την μια ανεβηκε απο επανω μου σχετικα ευκολη εισοδος, για Ρωσικο μουνακι δεν επερνα τα ακριβες δεδομενα που ηθελα.!! αισθηση μηδενικη, κινησεις επαγκελματικες, καυλωτικες, ελενχε πληρως την κατασταση, συνεχισε να με φωναζει χαιδευτικα και αυτο με τρελανε περισοτερο, την εσπρωξα μπροστα για να κερδισω χρονο αλλα δεν βολεψε και η συνδεση διακοπηκε.! στηθηκε στα 4αρα και εκανα τον σταυρο μου πριν μπω μεσα, το μουνακι της και εδω ειχε την ιδια αισθηση μηδαμινη, θα ελεγα οτι εχυσα μονο και μονο με την παρα πολυ ωραια θεα απο πισω, αλλα και απο μπροστα ετσι πως την εβλεπα απο τον καθρευτη, παρα με την παληνδρομιση. Ξαπλωσε διπλα μου και προσφερε ελαχιστο σοσιαλ ταιμ, αφου ντυθηκε την εκανε απο το δωματιο φιλοντας με σταυρωτα μισοχειλα...
Γενικη εικονα, περημενα να με ταλαιπωρησει η μικρη, μιας και ενα τετοιο υφακι το ψιλοεχει στο σαλοναρισμα, αντιθετα θα ελεγα περασα καλυτερα απο οτι περημενα, η Αννα αποδηχτηκε αρκετα φιλικη μαζι μου, και με κερδισε θα ελεγα...μπηκε στα στανταρ μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2012
Αχχ , αχχ τι μου κανεις Καραμανακη μου αααχχ ναιαιαια ...
Ελα καραμανακη μου σκισε με μμμμ
ωωωω ΚαραμανΑΚΗ μου !!!


1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1