Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 20 10
Call-Girls 31646
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οπως ειπα και αλλου οι τελευταιες μερες του Ιουλιου ηταν τουλαχιστον περιεργες αφου σκεφτομουν το sex απο το πρωι μεχρι το βραδυ. Η Κατερινα ηταν η πιο προσφατη απο τις συναντησεις μου.
Δηλωνω μεγας βυζολαγνος κι επισης ειμαι υπερμαχος καθωσπρεπει διαπιστωσεων του στυλ 'γκομενα χωρις βυζι=ματς ποδοσφαιρου χωρις γκολ' και αλλα τετοια 'ωραια' τσιτατα.
Η Κατερινα μου εβγαζε κατι πολυ kinky ομως και αυτο σε συνδυασμο με τις κριτικες των φιλων απο κατω με εκανε να κλεισω ραντεβου στο Παγκρατι χωρις πολλα πολλα.

Ανοιγει η πορτα και μπαινει ενα κοριτσακι....ντροπαλο, συνεσταλμενο.
Οι φωτο ως συνηθως ειναι λιγο διαφορετικες λογω make up. Και ποζων bitchy κλπ.
Αγγελουδι ειναι, οχι το λαγνο κοριτσακι που βλεπετε.
Αγγλικα τωρα μαθαινει(Ουκρανιδα) και πρεπει να πω οτι αν ισχυει αυτο που ειπε οτι μιλαει 4 μηνες μονο, το συμπερασμα ειναι οτι σε λιγο καιρο θα μιλαει απταιστα. Μικρη γαρ(19) αρα με διαθεση και ορεξη να μαθει. Οχι σαν εμας τα πουρα Μεγάλο χαμόγελο
Γλυκο προσωπακι, κορμακι αγαλμα, κωλαρακι εκπληκτικο.
Μετα απο 2-3 κουβεντουλες με τις οποιες εσπασε ο παγος μπηκε για το ντουζακι της.
Οταν βγηκε καλυμμενη με την πετσετα της(ειπαμε ντροπαλη) ξαπλωσε διπλα μου και απο εκει και μετα ακολουθει η εξης ασυλληπτη (για μενα τουλαχιστον) εμπειρια.

Σκυβει προς το μερος μου και με αρχιζει σε κατι γλωσσοφιλα με τα οποια εμεινα κυριολεκτικα καγκελο. Βαθια οσο παει, με πολυ παθος. Πολλα λεπτα ετσι! Ουτε που θυμαμαι ποσα. Φιλια και απο μενα πλεον στον λαιμο, γλειψιμο στα αυτακια της(αυτο το εκανα μονο σε γκομενες μου ετσι?). Οταν ξεκινησε να κατεβαινει προς τα κατω ειχα ηδη γινει πυραυλος χωρις καν να με ακουμπησει εκει. Αυτο που ακολουθησε ηταν μια πιπα για την οποια πρεπει να εφευρεθει νεος ορος. Παθιαρικη πιπα? Η πιπα της αγαπης? Η πιπα της νεας εποχης? Δεν ξερω, διαλεξτε και παρτε.
Πολυ αργη, απο κατω εως πανω και το αντιστροφο. Τα @....@ μου μια τα φιλουσε απαλα, μια τα εγλειφε και τα μπουκωνε. Το κεφαλακι το ακουμπουσε ισα ισα με τα χειλακια της, κανοντας μερικες κυκλικες περιστροφες πριν το μπουκωσει ολοκληρο μαζι με τον στυλο. Δεν ξερω αν βγαζω νοημα. Εμεινα μαλακας με το πιτσιρικι. Τετοια πιπα δεν νομιζω οτι θα μου ξαναπαρουν ποτε. Πολυ διαφορετικη με οτιδηποτε εχω δοκιμασει.

Εφτασα σε τετοιο σημειο καβλας που αντι να φορεσω σκουφο και να ξεκινησουμε, την βουταω και την ξαπλωνω ανασκελα και αρχιζω να την γλειφω απο την κορυφη μεχρι τα νυχια με τρομερο παθος. Φιλια βαθια απο τον λαιμο μεχρι το πελμα. Το στηθος της ειναι το μικροτερο που εχω δει. Πλακα σχεδον. Με μια ρωγα ομως σαν σταφυλι σταφιδα(οχι τον ξηρο καρπο ρε!). Για εναν ορκισμενο βυζολαγνο οπως εγω το γεγονος οτι μονο το στηθος της με απασχολησε κανα 5λεπτο, συνιστα παραδοχη συντριπτικης ηττας των μεχρι τωρα πεποιθησεων μου. Ετσι παει kazabuburako. Ενας θεος ξερει τι εχανες τοσον καιρο που ουτε καν κοιταγες γκομενες που δεν ειχαν μεγαλο στηθος. Ας προσεχες μαλακακο. Αφου περασε ενα διαστημα που την εγλειφα παντου πλην της επιμαχης περιοχης(επιτηδες για να την καβλωσω περισσοτερο), τα βογγητα της εδειξαν οτι ειχε ερθει πλεον η ωρα για καθοδο. Κατεβαινω λοιπον κατω. Οτι περιμενετε απο ενα μουνακι 19 ετων, ειναι αυτο που θα παρετε. Καθαρο, σφιχτο, με ενα ροζακι χρωμα. Λαχταριστο. Τα επομενα δεκα λεπτα το μονο που με ενοιαζε ηταν πως θα την ικανοποιησω. Αργα αργα στην αρχη, μεχρι που οι ποροι του δερματος της δειχναν την ανατριχιλα της, και εντονα οταν οι κραυγουλες της εδειχναν οτι το τελος πλησιαζε. Το οποιο τελος ηταν απολαυστικο νεκταρ θριαμβου Γλώσσα

Καπακι με το που σταματανε οι σπασμοι της, με βουταει και με αρχιζει στο πιο εντονο γλωσσοφιλο που εχω δωσει εδω και πολυ καιρο(και σιγουρα οχι με πουτανα). Βαθυ, συνεχομενο χωρις σταματημο. Μετα απ ολα αυτα ηρθε η ωρα να μπει ο σκουφος.
Της λεω να κατσει στην αγαπημενη της σταση. Οποια ηθελε. Και γυρναει ...στα τεσσερα! Ωραια πραγματα. Η θεα του πανεμορφου κωλου της(πανω απο τον οποιο -στην μεση- εχει τατουαζ..αστερακια. Μαλλον για να δειχνει στον πελατη τι θα παθαινει! Μεγάλο χαμόγελο)

Η εισχωρηση ηταν αργη. Βασανιστικα αργη και απολαυστικη. Τραβηχτηκε ελαφρως αλλα αυτοματα επανηλθε προς τα πισω με ενα βογγητο με το οποιο πρεπει να μας ακουσε ολος ο οροφος. Δευτερη εισχωρηση, ξανα το ιδιο. Δειγμα οτι πονουσε αλλα δεν προσπαθουσε να το αποφυγει. Την ρωταω 'πονας? θελεις να σταματησω?'. Η απαντηση ηταν 'εισαι μεγαλος αλλα μου αρεσει, μην σταματησεις' και με τραβηξε με το χερι της στην μεση μου παλι μεσα. Απο εκει και μετα αρχισα να επιταχυνω. Ολο και πιο βαθια, ολο και πιο εντονα. Τα @...@ μου εσκαγαν με δυναμη στους γλωτους της. Οι φωνες της πλεον ακουγονταν σε ολο τον οροφο. Ειχα φαει καλα το μεσημερι μαλλον και το σφυροκοπημα κρατησε πολυ ωρα Γλώσσα
Οταν ενιωσα οτι ηθελα να χυσω, την γυρισα ωστε το ενα ποδι της να ερθει στον ωμο μου και το εσπρωξα προς τα εμπρος. Η εισχωρηση ηταν σε τετοιο σημειο πλεον που ακομα και τα μπαλακια μου ειχα την αισθηση οτι θα εμπαιναν μεσα. Κραυγες και απο μενα πλεον, πανικος. Τελειωμα ασυλληπτης καβλας μεσα της την ωρα που ειχα σκυψει και την δαγκωνα στον ωμο και τον λαιμο.

Μεχρι να παμε για ντουζ(μαζι) μειναμε στο κρεβατι για 4-5 λεπτα, να βρουμε τις ανασες μας. Γελακια, χαδια. Πως θα ησασταν με την κοπελα σας? Αυτο.

Οταν τελειωσε το ντουζ απλα ξαπλωσαμε στο κρεβατι ανασκελα. Εβαλε το κεφαλι της στον ωμο μου(...) και την πηρα αγκαλια. Και μειναμε ετσι να συζηταμε για ωρα. Δευτερος γυρος δν υπηρξε, δεν υπηρχε διαθεση, δεν με ενοιαζε. Κοιταζομασταν στα ματια και απλα μιλαγαμε μεχρι να περασει η ωρα.
Φυγαμε μαζι, φιληθηκαμε και τελος.

........stop. Καπου εκει συνηδειτοποιησα τι παιζοταν. Ειχα ραντεβου με cg για σαρκικη ικανοποιηση. Αυτο. Οπως πρεπει. Τιποτα παραπανω, τιποτα παρακατω. Τιμια και ειλικρινης αντιμετωπιση. Και προς εμενα και προς την εκαστοτε κοπελα. Η Κατερινα ειναι ενα υπεροχο αγγελουδι, ενα πλασμα με το οποιο ευκολα μπορεις να ξεχασεις για ποιον λογο την συναντησες. Αυτο που συνεβη με μενα, δεν συνεβη επειδη ειμαι ξεχωριστος ή ιδιαιτερος. Ετσι πρεπει να ειναι με ολους. Γιατι ειναι ακομα 19 χρονων. Το βλεπετε αλλωστε και με τις αλλες κριτικες. Πανω κατω ολοι τα ιδια λεμε.
Σε 6 μηνες απο τωρα αυτο το κοριτσι πιθανα να ειναι το πιο hot cg της πολης.
Χαιρομαι που την συναντησα πριν συμβει αυτο. Που ειδα την νεανικοτητα της, την σχεδον παιδικη αθωωοτητα της. Οχι απλα teen experience. Πολλα παραπανω.

Δεν ειμαι ομως με τιποτα σε φαση να την ξανασυναντησω. Γιατι περασα εκπληκτικα. Αλλα οχι καθαρα σαρκικα οπως περιμενα. Δεν θελω να μου ξαναβγει η φαση gfe ή οπως αλλιως λεγεται. Δεν πληρωνω γι αυτο, δεν το θελω. Αυτα θα τα κανω παλι οταν ξαναμπω σε σχεση. Τον τελευταιο χρονο το μονο που με νοιαζει ειναι η σαρκικη ευχαριστηση και τιποτα αλλο. Αυτο καποια στιγμη θα αλλαξει. Αυτη η στιγμη ομως δεν εχει ερθει ακομα. Φυσικα ολα αυτα ειναι προσωπικα πιστευω και θελω. Το gfe ειλικρινα δεν μου αρεσει. Ειδικα στον αγοραιο ερωτα, μπορω να πω οτι το θεωρω και χαζο. Αλλα αυτα δεν ισχυουν για ολους.

Η Κατερινα ειναι ενα κοριτσι το οποιο ειναι αγνο και συνεσταλμενο ακομα και αν βρισκεται καιρο στην φαση(πριν γινει cg στην ελλαδα ηταν σε στριπτητζαδικο στο Ντνιεπρ).
Οσοι γουσταρετε gfe, εδω ειστε. Η αναζητηση τελος.
Το νου σας ομως. Ειδικα οσοι ειστε ευαισθητουληδες. Δεν λεει να παθετε ζημια.
Οσοι γουσταρετε πιο αγριες καταστασεις, προσπεραστε. Το αγριο στην συγκεκριμενη περιπτωση ερχεται μεσα απο gfe σταδιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2012
Ευχαριστούμε που μοιράστηκες μαζί μας αυτήν την εμπειρία σου, Α Λ Λ Α, μόλις μας καύλωσες, μας ξενέρωσες γιατί μας έκανες να αισθανθούμε σαν να ήσουνα ξαπλωμένος στον καναπέ και να σου κάναμε ψυχανάλυση......
02 Αυγούστου, 2012
Eιδες man? Μυστηριο πραγμα αυτες οι cg! Αλλιως σου τα σκαει η μια και αλλιως η αλλη χαχαχα Μεγάλο χαμόγελο
Ειπαμε. Οπως την βρισκει ο καθενας. Αν καβλωσες, προχωρα ανεπιφυλακτα. Ασχημα αποκλειται να περασεις νομιζω. Αν και ποτε δεν ξερεις, η συγκεκριμενη ειναι πιτσιρικα οποτε δεν νομιζω να αλλαξει συντομα Χαμόγελο
02 Αυγούστου, 2012
Οτι καλυτερο υπαρχει σε GFE ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ αυτην την στιγμη!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3