Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488402
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μού αρέσουν οι ξανθές, μπαμπάτσικες, με πλούσιο φυσικό στηθος και ωραίο πρόσωπο. Την Νικόλ (από τη Ρουμανία) την είχα επισημάνει από τις φωτο εδώ και παρα πολύ καιρό, δεν της είχα δώσει πρωτεραιότητα, ήθελα να πάω καποια στιγμή και νάμαι. Και δεν το μετάνοιωσα. Η κοπέλα έχει λεπτό σκαρί, μαυρα ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, σαφωωωώς όμορφο πρόσωπο, ~1,65μ ύψος, ηλικία 25χρ.(?), μικρό-μέτριο στήθος (προφανώς δικό της), μαυρισμένη κάπως από τον ήλιο, ωραία δόντια και πολύ όμορφο χαμόγελο. Α, και με ωραίο οπτικά πρόσθιο κάτω σύστημα (το οπίσθιο δεν με ενδιαφέρει). Ευγενής, καθαρή, χαμογελαστή και απλή.

Απλό πρόγραμμα στο δωμάτιο του ισογείου (50άρικο-15 λεπτά της ώρας!!!!!!). Πλευρικός καθρέπτης, ντουζιέρα, μηχάνημα χαρτιου για τα χέρια με φωτοκύτταρο, σφραγισμένη πετσέτα (κλασικού μικρού στουντιακού μεγέθους δυστυχώς), πλαστικές ασφράγιστες σαγιονάρες, ναι A/C, όχι TV. Μεγάλο επιτοίχιο ρολοι. Ο χώρος δεν είναι νέος, ούτε έχει προχωρημένα πράγματα ή πολυτέλειες. Ντουζ, αναμονή στο κρεβάτι και σε λίγο έρχεται η κοπέλα με το ροζ μπικίνι. Γδύθηκε τελείως εξαρχής (καλό αυτό). Χαδια σε όλο το σώμα μου, τα ηθικά και το ανήθικο μου, φιλιά σε λαιμό στήθος (όχι στοματόφιλα), gfe φάση, δεν τσιγγουνευόταν. Ακολουθούσα και εγώ. Πιπιλούσα ρόγες, ζυμωνα τα στηθάκια της -με το μαλακό-. Εγώ ύπτιο και εκείνη από πάνω. Της χαιδευα και πλάτη, οπίσθια, τα κλασικά. Εναλλαγή θέσεων και συνεχίσαμε την ίδια δουλειά. Φρόντιζε και εκείνη να με ανεβάσει με τα χέρια της με σωστό τρόπο, όχι σαν κάποιες άλλες που σού τον πιάνουν λες και αντλούν νερό από τη στέρνα με χειροκίνητη τρόμπα. Οι άλλες από απειρία το κάνουν?, για να μην καθυστερούν?, για οποιο λόγο. Η Νικόλ το έκανε ΣΩΣΤΑ. Ήμουν ήδη ετοιμος: λάστιχο και στοματικό. Δεν ήταν κακό, κράτησε κάποιο χρόνο, δεν είχε deep-throat. Μπάλες, καραμελώματα κτλ. όχι. Εγω τη χαιδευα στο σώμα, οπίσθια, απαλά στα στηθη, και ανάμεσα στα πόδια (δεν επιχείρησα δακτυλοσκόπηση). Με ρώτησε να βάλει τζελ (προς τιμήν της) και ξεκινήσαμε με εκείνη από πάνω όπου έκανε δυνατές κινήσεις όχι όμως τρελές για να με ξεκάνει αμέσως. Χαιδευα με τα χέρια το πίσω μέρος του σώματος της, τη φιλούσα από μπροστά, έγλυφα ρόγες, χάιδευα στήθος. Επίσης έκανε βαθειες διεισδύσεις, περιστροφικές κινήσεις, κτλ. Με καβαλησε, ξάπλωσε πάνω μου και κινήθηκα εγω για λίγο (από κάτω της όπως ήμουν) και μετά στρίψαμε σε ιεραποστολικό με παραλλαγές όπως να έχει τα πόδια ανοιχτά, αγκαλιαστά γύρω μου, υψηλά, κτλ. Τη φιλούσα, τη βύζαινα, χαιδευόμασταν. Ομολογουμένως ήταν πολύ όμορφη σε αυτή τη στάση. Ετσι με (= «μας») βρήκε το τέλος. Νικόλ, σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά! Εγώ πέρασα μια χαρά. Ήταν μια ήσυχη σεξουαλική εμπειρία με μιά γλυκειά κοπέλα. Και επειδή δεν ήταν pse δεν σημαίνει ότι θα την κακοβαθμολογήσω. Α, μην το ξεχάσω, το κρεβάτι τρίζει!, γι αυτό και δούλευα με το 70% της ισχύος μου.

Η υπηρεσία ευγενική, ήθελε να μού προσφέρει και καφέ.

Παρατήρηση: Το στουντιο ανακοινώνει 15 λεπτά για το απλό πρόγραμμα. Θεωρώ ότι θα πρέπει να τα αυξήσουν (αφού μας εισάγουν την παράμετρο του χρονου). Δεν ήλθα από άλλο πλανήτη, μπορεί να μην ανακοινώνεται χρόνος στα άλλα στουντιο, αλλά ξέρω ότι σε πολλά άλλα χτυπούν την πόρτα δυναμώνουν τη μουσική κτλ., και καποιοι το κάνουν ακόμη και στα 10 λεπτά!!! Λίγος σεβασμός, το 50άρικο είναι ήδη πολύ -μην το βαρύνετε κι άλλο. Η αλυσσίδα θέλησε(?) να αντικειμενικοποιήσει τη συνάντηση και έβαλε όριο το 15, όμως προτείνω να το κάνει 20 λεπτά. Η άλλη πρόταση μου είναι να το κάνουν 40 στα 15 λεπτά. Ευτυχώς, σε κάποια (άλλα) μαγαζιά κάποιες κοπέλες έχουν το 20λεπτο σαν όριο. Δεν σε πιέζουν με το χρόνο. Με το 15λεπτο η κοπέλα ζορίζεται. Η Νικόλ ΔΕΝ έδειξε ξεπέτα, αλλά περιόρισε το social time: Ελάχιστες κουβέντες μόνο στην αρχή –έπρεπε να συγκεντρωθώ στο ..έργο μου- και 2-3 κουβέντες στο τέλος. Το έσωσε, ΔΕΝ ντυθηκε αμέσως για να φύγει. ΔΕΝ είναι θέμα ούτε της κοπέλας ούτε της υπηρεσίας, το αφεντικό πρέπει να το διατάξει. Στα μπου τα 10 λεπτά κοστίζουν 20 ή 20- ευρώ. Ακόμη και σε κάποια στουντιο μπορείς να βρεις το απλό με 20 ή 30 για 15 λεπτά ή 50 με ελεύθερο. Για την ιστορία η Νικόλ έμεινε μέσα 14-15 λεπτά. Πληροφοριακά: Το μαγαζί έχει προγραμμα με 69 ή ισπαν στα 70 (ακριβό ήδη), κάποια άλλα ακριβότερα με μεγαλύτερο χρόνο.... και φθάνει στα 120 εάν κάνεις και τζακουζι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2012
Μεγάλο χαμόγελο Την ιδια μερα πηγαμε ρε??? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
29 Ιουλίου, 2012
Ναι! είδες σύμπτωση?

Παλιά, είχε τύχει να γράψω για άλλη κοπέλα σε άλλο στουντιο και κάποιοι μού την είπαν ότι είμαι διαφημιστής λες και κανόνισα με κάποιο άγνωστο μου να στείλουμε μαζί κριτική.
30 Ιουλίου, 2012
Η κοπέλα είναι ευγενική και εμένα προσωπικά μου βγάζει κάτι το πολύ αθώο και το ντροπαλό κάθε φορά που την συναντάω, άσχετα αν επί τω έργο είναι αστέρι! Προσωπικά είναι από τις 2-3 τοπ επιλογές μου, αλλά δυστυχώς λόγο απόστασης δεν την επισκέφτομαι όσο συχνά θα ήθελα. Φίλε ICCAROS αυτό με τα 15 λεπτά όριο είναι κοροιδία από την στιγμή που σε άλλα στούντιο μπορείς να μείνεις και πολύ παραπάνω χωρίς πολλά πολλά. 10-15 λεπτά κάθεσαι σε δωμάτιο σε μπουρδέλο της Φυλής. Εκεί θέλουν να την πάνε την κατάσταση; 50 Ευρώ για 15 λεπτά; Θα συμφωνήσω πως 20 λεπτά, για να μην πω 30 λεπτά, θα έπρεπε να είναι η πραγματική αντιστοιχία τιμής-χρόνου στα στούντιο πλέον. Με την οικονομική κατάσταση να σφίγγει ακόμα περισσότερο από Σεπτέμβρη να δω τι θα λένε όταν θα φεύγουν οι κοπέλες μια μια από τα μαγαζιά τους λόγω μειωμένης κίνησης.
30 Ιουλίου, 2012
Nομίζω ότι ήδη κάποιες έχουν φυγει για το εξωτερικό
30 Ιουλίου, 2012
Συναδελφοι, δεν μας ενδιαφέρει αν θα φύγουν οι κοπέλλες. Εμείς πρέπει να σταματήσουμε να πηγαίνουμε αν δεν μειώσουν τις τιμές και όχι το χρόνο. Λες και αν μειώσουν το χρόνο θα εχουν μεγαλύτερα έσοδα. Ειδες κανείς να κάνουν ουρά οι πελάτες;
Απλά θέλουν να σε κάνουν να δίνει 50 για 15 λεπτά και να πούνε για 30 λεπτά πρέπει να δώσεις 60+
30 Ιουλίου, 2012
Η Νικόλ είναι μια πολυ γλυκεια και σοβαρή κοπέλα .Σταμάτησα να την επισκεπτομαι μιας και έχω ριξει μαυρο στην Τριγγετοαλυσίδα λογω οτι υποχρεωνουν ‘τα αφεντικα’ να τηρείται αυστηρα το δεκαπεντάλεπτο.Μια απορία έχω (χάρην λόγου) .Οταν τελειωsει κανεις στο πεντάλεπτο ,tου δίνουν μετά ρέστα απο to πενηντάευρο?????
30 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για να είμαστε δίκαιοι αλλά και πρακτικοί: Το θέμα του χρόνου υπάρχει σε πολλά μαγαζιά. Απλώς η Τριγγετο-αλυσσίδα το ανακοινώνει ενώ οι άλλοι δεν σού τα λένε (αλλά σού τα κάνουν).

Ένα πιο fair price θα ήταν 40 ή 30 στο 15λεπτο, και 30λεπτη διάρκεια στο 50άρικο. Ακόμη και το 30άρι σαν απόλυτος αριθμός είναι υψηλός για του πελάτες. Παρατηρηση: Μπορεί να κάνει κανείς διάφορους συνδυασμούς τιμής-χρόνου.
30 Ιουλίου, 2012
Πάλι θα επαναληφθώ.

Πρέπει ο χρόνος να γίνει η βασική παράμετρος του προγράμματος όπως σε μπουρδέλα Γερμανίας.

Δηλαδή ξεκινάς από το quickie των 15- 20 λεπτών και μετά πάει μισάωρο, 45 λεπτά, 1 ώρα. Μέσα στον χρόνο αυτό ξεκινώντας από το quickie έχεις εγγυημένα στοματικό (για σένα) και Geschlechtsverkehr, σόρρυ εννοώ κολπικό γαμήσι. Από τα 40 λεπτά και πάνω ξεκινά η αξίωση για δεύτερη εκτόνωση. Τέλος όλα τα άλλα (γλωσσόφιλα, πρωκτικά κλπ) είναι εξτρά + 10,20άκια κατόπιν συνεννοήσεως.

Ράιχενμπαχ.
31 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πιστευω να καταλαβαίνεις αυτό το μοντέλο πού θα οδηγήσει την αγορά
31 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ICCAROS συμφωνω απόλυτα μαζί σου προσθέτοντας οτι:Το ιδιο μαυρο έχω ρίξει και σε μαγαζιά που χτυπάνε την πορτα η δυναμώνουν την μουσική η γενικότερα δεν ξερουν να φέρονται.Επίσης πάντα υπάρχει και το μέτρο συγκρισης με άλλα μαγαζίά που δεν πεφτει η τρομοκρατία του χρόνου.Γενικότερα η Γερμανική προσέγγιση του θέματος απο την Τριγγετοαλυσίδα αλλά κυρίως τελευταία ο τρόπος αντιμετώπισης του πελάτη (αποστειρωμένος)δεν με μπορώ να πω οτι με ενθουσιάζει
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2