Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έφτασα στη Φυλλής μετά απο έξοδο με φίλους και μιας και ο μόνος ελεύθερος είπα να πάω να γαμήσω καμιά κοπελούδα.Οι φίλοι θα κοιμούνται αυτήν την ώρα με τις γκόμενές τους αγνωόντας ότι υπάρχει ένας ολόκληρος κόσμος που βιώνει την ηδονή με έναν τελείως διαφορετικό τρόπο από τα συνηθισμένα.Πάρκαρα εύκολα και έκανα μια βόλτα σε όλα τα σπίτια αφήνωντας τελευταίο το 71 αφού υποψιαζόμουνα ότι θα δουλέυει η Μπάρμπορα.Μην βρίσκωντας κάτι καλύτερο-εδώ να κάνω ένα σχόλιο για το επίπεδο σε κοπέλες που έχει πέσει αισθητά τους τελευταίους μήνες,που βρίσκονται άραγε η Μιράντα και η Άννα Μολδαβέζα;-κατέληξα με την Μπάρμπορα την οποία έχω σαν καβάτζα αν και ξέρω οτι είναι μέτρια.Έτσι και χθες η κοπέλα φαινόταν κουρασμένη ενώ μετά το γαμήσι μου είπε ότι την πόνεσα.
Στα της πράξης τώρα μπαίνει στο δωμάτιο με την κρέμα στο χέρι και φορώντας ένα καυλωτικό ροζ δικτυωτό.Μου περνάει το προφυλακτικό και ξεκινάει μια αρκετά καλή πίπα ενώ έκανε και προσπάθειες για να τον βάλει όλο μέσα.Λόγω και της εμφάνισής της καύλωσα αρκετά εύκολα και ξεκινάμε με αυτήν απο πάνω.Στη συνέχεια τη γάμαγα στα πλάγια μετά ιεραποστολικό στη συνέχεια πισσωκολητό που είναι και η καλύτερη στάση βλέπωντας αυτό το τέλεια σχηματισμένο κωλαράκι.Πάντως όπως την γάμαγα απο πίσω συνέχεια μου πήγαινε προς τα πλάγια και δεν με βόλευε.Να προσπαθώ να την ευθυγραμμίσω αλλά αυτή να ξαναγυρναέι προς τα πλάγια.Έτσι λοιπόν αργούσα να χύσω αλλά τελικα μετά από κάποια προσπάθεια και δυνατό γαμήσι που δείχνει να μην το αντέχει έχυσα.
Κλείνωντας η κοπέλα είναι απο τις καλύτερες από πλευρά εμφάνισης στην περιοχή αλλά γαμιέται σαν να φοβάται,δεν αντέχει το δυνατό σφυροκόπημα και βιάζεται να τελειώσεις.Δυστυχώς αφου δεν υπάρχουν καλύτερα κορίτσια τίνει να γίνει ένα στανταράκι στην μεταμεσονύχτια βάρδυα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
PW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, NICK TRIVE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού