Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυ Παρασκευης-ξημερωματα Σαββατου και υστερα απο μεγαλη τσαρκα σε Φυλης-Λιοσιων και περιξ πηγαμε στον τελευταιο μας σταθμο το Μεταξι.Ειχα σκοπο να πραγματοποιησω 2-3 καταθεσεις οποτε επελεξα στα γρηγορα να περασω στο εν λογω ρδελο για το πρωτο αδειασμα να φυγουν τα χοντρα.Στο σαλονι εμφανιστηκε η Αλεξανδρα απο Ρωσσια οπως μου ειπε.Ηλικια γυρω στα 30 την εκανα, αδυνατη(εως πολυ θα ελεγα) κοντα 1.63 με σγουρα ξανθα μαλλια και σχεδον ανυπαρκτο στηθος.Μπηκα στο δωματιο στο βαθος το μεγαλο το οποιο ειχε το ιδιο σεντονι με την προηγουμενη φορα αλλα τεσπα σε γενικες γραμμες ηταν υποφερτος ο χωρος.Μετα απο λιγο μπηκε η Αλεξανδρα καναμε τις απαραιτητες συστασεις και ξεκινησε με προκαταρκτικα τα οποια δεν περιμενα να κανει για να πω την αληθεια.Αυτα ηταν γλυψιμο του κορμιου μου απο πανω μεχρι κατω και μπαλακια παρακαλω Γλώσσα οποτε ειχα γινει τουρμπο.Επειτα ξεκινησε τρομπονι αρκετα καλο και με ορισμενα deep Μεγάλο χαμόγελο Στα του αγωνα την εβαλα να κατσει στα τεσσερα οπου ομολογω οτι ηταν αρκετα ενεργη και οχι κομοδινο και αφου εβγαλα την απαιτουμενη ενταση σε πολυ λιγο ειχα παραδοση το σπερμα.Εν ολιγης η συγκεκριμενη ηταν ακρως αποδοτικη για την δουλεια που την ηθελα δηλαδη ενα γρηγορο αδειασμα για να παμε γι αλλα.

Υ.Γ Ενα μειον ισως ηταν οτι δεν εβγαλε το σουτιεν της κατα τον αγωνα αλλα και να το εβγαζε ηταν τοσο ανυπαρκτο το στηθος οποτε μια η αλλη θα ηταν

Γενικα για ενα γρηγορο ξεφορτωμα στην αρχη της τσαρκας στο Μεταξι ωστε να πατε μετα για αλλα στους πιο πανω δρομους αξιζει αλλα ως εκει.

Υ.Γ 2 Το κακο για μενα ειναι οτι τελικα εμεινα μονο σε αυτη την καταθεση αλλα εχω σταμπαρει καποια μωρα για την επομενη φορα Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2012
Δευτερα 20/8/2012 κατεβηκαμε Μεταξι(ευτυχως ηταν ανοιχτα) παρεα με συναγωνιστες.Μπηκαμε σε αρκετα σπιτακια να δουμε τι παιζει και σταμπαραμε 2-3 καλα κομματια.
Αφου συνεδριασαμε για λιγο για το που θα μπουμε εν τελη επιστρεψαμε στο Ιασωνος 37Α οπου ηταν η γνωριμη σε μενα Αλεξανδρα.Με την συγκεκριμενη ειχα ξαναπαει πριν κανα μηνα περιπου και μου χε αφησει πολλες υποσχεσεις ετσι δεν εχασα ευκαιρια να την ξανατιμησω.Η Αλεξανδρα ειναι απο Ρωσσια 28 χρονων απο οτι ειπε(εγω την κοβω για μεγαλυτερη παντως).Ειναι ξανθια με σγουρα μαλλια κοντα στο 1.63 υψος πολυ μικρο στηθος και ναζιαρικο βλεμμα.Σε γενικες γραμμες ωραιο μωρο.
Επιστρεφουμε λοιπον στο εν λογω μαγαζι βγαζω κατευθειαν το δεκαρικο το δινω στην κοπελα και μπαινω στο δωματιο που ειναι απεναντι απ το σαλονι.
Το δωματιο αν εξαιρεσεις μια σχετικη ποδαριλα που μυριζε κατα τα αλλα ηταν ανεκτο για να γινει η δουλεια(αλλωστε εμεις οι μπουρδελιαριδες ειμαστε συνηθισμενοι σε αυτα).
Πρωτου προλαβω να γδυθω τελειως σκαει μυτη το μωρο αλλα μετα απο λιγα δευτερα ξαναβγαινει στο σαλονι να υποδεχτει καποιους συναγωνιστες που μολις ειχαν μπει.
Μετα απο λιγο ξαναμπαινει ενω εγω τα ειχα βγαλει πια ολα τα ρουχα.Της λεω μην ξαναβγεις τωρα και μας παρουν ματι απ εξω και γινουμε ρομπα Ντροπή .
Ερχεται λοιπον στο κρεβατι και αρχιζει τα πολυ ωραια προκαταρκτικα της οπως γλυψιμο στις ρωγες μου,στο στηθος,μεχρι και στους ορχεις γενικως στα προκατ.το εχει πολυ καλα το θεμα.
Στη συνεχεια αφου ειχα γινει μπετο περναει λαστιχο και ξεκιναει πιπα πολυ καλη βαθεια και με τασης για deep .
Η πιπα της γενικα σε πολυ καλα επιπεδα και με διαρκεια κανα διλεπτο καθολου ασχημα.
Στον αγωνα ξεκινησαμε με ιεραποστολικο το οποιο ειχε και χαρακτηρα gfe στην αρχη αλλα στη συνεχεια
το γυρισα σε πιο χαρντ με τα ποδια της στους ωμους,σε σχημα V κλπ της ειχα βαλει και τα δυο μου δαχτυλα στο στομα και αλλα τετοια ωραια πραγματακια.
Για τελος την εστησα στα τεσσερα οπου στην αρχη πηγαινα για γερο σφυροκοπι αλλα ειδα οτι αρχισε να πονα(και βασικα μου το ειπε κιολας) και ετσι προς ενδειξη σεβασμου το γυρισα στο πιο σιγανο μεχρι να ερθει το τελος.
Οταν ηρθε το τελος και σταματησα την παλινδρομιση αυτη προφανως επειδη νομιζε οτι κουραστηκα γυρισε μου εβγαλε το πεος απο μεσα της και αρχισε να μου τον παιζει λιγο ενω παραλληλα εγλειφε
και τις ρωγες μου μεχρι να καταλαβει οτι ειχα τελειωσει και να σταματησει.Συνολικος χρονος στο δωματιο κοντα 10 λεπτα.Γενικως η συμμετοχη της κρινεται υπερ του δεοντως θετικη και ενεργητικη και μαλιστα παιζει πολυ ωραια το ρολο της καθως και οι εκφρασεις που επερνε κατα τη διαρκεια του σεξ οπως και οι κραυγουλες που εβγαζε ηταν πολυ αληθοφανης.
(Τονιζω "το παιζει το ρολο της" καθως ειμαι απ αυτους που δεν πιστευουν οτι ειναι δυνατον ποτε μια τανα να καβλωσει με πελατη-ειμαι καθετως σε αυτο).

Εν κατακλειδι πιστευω για την συγκεκριμενη οτι αξιζει το δεκαρικακι αναμφιβολα.Μπορει θεα να μην ειναι αλλα εχει το πακετακι σε γενικες γραμμες για να την τιμησει καποιος συναγωνιστης...


Υ.Γ Το μονο ισως μειον της ειναι οτι δεν βγαζει το σουτιεν βεβαια το πιο πιθανο ειναι να μην το βγαζει λογο του ανυπαρκτου στηθους της.Αν εκανε μια επεμβασουλα σε αυτο τον τομεα θα επερνε πολλους ποντους σιγουρα.
14 Οκτωβρίου, 2012
Σαββατο 13 Οκτωβριου 2012 και ωρα περιπου 7 το απογευμα ξαναπηρα την Αλεξανδρα για τριτη φορα καθως πλεον εχει γινει το στανταρακι μου στο Μεταξι.Ο χωρος λογο της ωρας μαλλον, ηταν πολυ καθαροτερος απο αλλες φορες που εχω παει και δεν ειχε περιεργες οσμες κλπ.Η Αλεξανδρα παλι εδωσε ρεσιταλ αυτη την φορα παρα πολυ βελτιωμενη σε σχεση με τις προηγουμενες φορες(προφανως λογο της ωρας και παλι).Μπηκε μεσα αρχισε προκαταρκτικα με 3πλη διαρκεια απ οτι συνηθως και εξηγουμαι-ξεκινησε το γλυψιμο απο πανω μεχρι κατω κυριολεκτικα.Αρχισε απο αυτια, κατεβηκε στηθος, κοιλια,αρχειδια Κουλ αλλα δεν σταματησε εκει συνεχισε και πιο κατω και εβαλε στο στομα της μεχρι και τα δαχτυλα των ποδιων μου Γλώσσα .Αυτο το σκηνικο εξελιχθηκε σε τριλογια καθως το επανελαβε τρεις φορες με ιδιαιτερη εμφαση στα @@@δια.Ειχα γινει τουμπανο οποτε αρχιζει τσιμπουκι με καποτα βαθυ και πολυ καλο οπως κανει παντα αλλα αυτη την φορα παλι με εμφαση στα μπαλακια ΚουλΟταν τελειωσε την ξαπλωσα για ιεραποστολικο οπου εκει ειχαμε κατι σπανιο για την Αλεξανδρα εβγαλε το σουτιεν της Σπασίκλας .Διεκρινα καποια αμηχανια απο μερους της καθως οπως ειχα καταλαβει απο παλια εχει ενα θεμα με το ανυπαρκτο στηθος της ομως ισως το γεγονος οτι με ξερει πλεον να την εκανε να κανει αυτη την κινηση.Και επισης μου αποκαλυψε οτι θα κανει πλαστικη να το μεγαλωσει Μεγάλο χαμόγελο .Στη σταση αυτη εξελιχθηκαν ωραιες σκηνες με δαχτυλα στο στομα της,γρατζουνισματα στην πλατη μου απο μερους της και αλλα τετοια.Το σκηνικο το γουσταρα πολυ οποτε το κρατησα εκει και δεν δοκιμασα αλλη σταση μεχρι τελους.
Ετσι αυτη ηταν η καλυτερη καταθεση στην Αλεξανδρα την οποια θα ξανατιμησω λειαν συντομος καθως ειναι καλη για ενα δεκαρικο κανει ωραιο σεξακι...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2