Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325939
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημερόκαβλες και ειπα να παω να τον σφιξω καπου.. Με τηλεφωνοενημερωση εμαθα τις βαρδιες κ η μονη που με τραβηξε απ ολες ηταν η τουμπανιεθ. Αν και την εχω ξαναεπισκεφτει δεν ανεβασα κριτικη γιατι ηθελα να τα διασταυρωσω οτι αρνητικα παρατηρησα πριν τα γραψω. Οι κριτικες της ειναι οι περισσοτερες θετικες κ δεν τις αμφισβητω. Να τα παρω απ την αρχηΣπασίκλας
Σαν γκομενα τα σπαει η καριολα. Η διαθεση της ηταν πολυ ευχαριστη κ ηταν χαμογελαστη συνεχεια. Αλλα τα δειγματα ξεπετας μου τα εμφανισε ακομα μια φορα. θεικη κωλαρα σε συνδυασμο με ποδια για πολυ πουτσο κ βυζαρες ομορφες αν κ σιλικονατες. Προσωπο η Πετρουλα η ιδια. εχει ξαναγραφτει.
Απο προκαταρκτικα ειχαμε αρκετα δεν μπορω να πω. Ειχε κ αρχιδογλειψιμο κ δειλα δειλα μου γλειψε ως κ τη βαση της πουτσας πριν περασει καποτα. Δυστυχως αυτο το δωρακι το ακαποτο που εχει κανει σε πολλους με το απλο των 40€ παλι δεν μου το κανε παρολο που το πουτσακι μου ηταν πεντακαθαρο κ ξυρισμενοΛύπη Η πιπα της αρκετα καλη κ με προστυχα βλεμματα ταυτοχρονα. Η σταση που πηρε ηταν κ παλι η καταλληλη για να μην μπορω να πιασω τιποτα. Ανεβηκε απο πανω κ ηταν φανερο απ τις κινησεις της πως ηθελε να με τελειωσει ετσι. Εβαζε κ τα χερια της κοντρα στο στηθος μου για να μην της ρουφηξω τις βυζαρες κ μολις πηγαινα να κανω κινηση παλι με εσπρωχνε προς τα κατωΘυμός Μετα πηγα να τη σταματησω για να τη γυρισω στα 4 κι αυτη συνεχιζε να με σπρωχνει κ να ανεβοκατεβαινει γρηγορα για να τελειωσω σαν να ειχε περασει κανα 20λεπτοΧμμμ;. Ε αφου βλεπω οτι εκει το παει της το λεω να γυρισουμε μπας κ το καταλαβει κ δεχτηκε. ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΜεγάλο χαμόγελο Για να τα λεμε ολα ειχε αψογο στησιμο στα 4 η καριολα οπου σε συνδυασμο με τις βυζαρες τις που χουφτωνα κ τα προστυχολογα που μου λεγε ηρθε το χυσοτελοςΧαμόγελο
Συνολικος χρονος συνευρεσης ακριβως 5 λεπταMoney Mouth Πολυ ομορφη γκομενα, πολυ προστυχη, χαμογελαστη , αλλα ρε πουστη μου 40€ για 5 λεπτα με τοσο εμφανη διαθεση ξεπετας κ χωρις βυζορουφηγμα δεν τα ξαναδινω. Πολυ δυσκολα θα ξαναπαω. Δεν λεω οτι περασα ασχημα καλα ηταν, εχυσα με δυναμη κ ηρεμησα αλλα η σχεση αποδοσης/τιμης ηταν πολυ χαμηλη.
με 30€ ισως της τον ξαναδωσω. Με 40 εχει αλλες καλυτερες επιλογες. λιγες βεβαια αλλα εχει.
με λιγα λογια.... :birdman

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
bak14
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2012
Το καθαρό σημάδι της ξεπέτας ήταν η στάση που πήρε όταν σου έκανε την πίπα για να μην μπορείς να πιάσεις τίποτα. Κλασσικότατη στάση που χαρακτηρίζει τις ξεπετατζούδες. Δεν έχω προσωπική εμπειρία με τη συγκεκριμένη αλλά η εμπειρία μου γενικά αυτό λέει.Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1