Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315397
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Δαφνη δεν ειναι η πρωτη φορα που την συναντω αλλα ειναι η πρωτη φορα που εχω τοσο χρονο να την απολαυσω.Το στουντιο δεν ειχε κοσμο-03:30 μετα τα μεσανυχτα- και η κοπελα περασε αρκετη ωρα μαζι μου.Αφου τα ειπαμε λιγο μετα μπηκαμε στο ψητο.
Μετα τα φιλακια-χαδακια και αφου ειχε ερθει η στηση περασμα προφυλακτικου και η πιπα για μεταπτυχιακο ελαβε χωρα.Απολαυστικη και μακρας διαρκιας που σταματησε μετα απο παροτρινση μου γιατι θα τελειωνα.Ακολουθησε ιεραποστολικο και πισοκολητο που απο οτι φαινοταν το απολαμβαναι και η ιδια. Μετα ακολουθησε η εισοδος στην πυλη του Παραδεισου.Το κολλαρακι της στενο και σφρυγιλο δεχτηκε-με την βοηθεια λιγης κρεμας- τον Μιτσαρα. Η απολαυση δεν περιγραφεται. Η κορυφωση δεν αργησε να ερθει με τετοιο πατο μπροστα μου
Η Δαφνη δεν ειναι απο τις κοπελες που οταν την δεις εξω θα στραβολαιμιασεις αλλα ειναι τοσο περηποιητικη που δεν προκειται να φυγεις ανικανοποιητος .Αξιζει τα λεφτα της με το παραπανω.Διαθετει ενα πολυ καλο σωμα για την ηλικια της -γυρω στα 38 την κανω- και κατα την αποψη μου αξιζει να την επισκευτει κανεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Δάφνη
Υπηρεσίες
magiaros
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
11
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού