Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488404
Γενική βαθμολογία
 
2.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!

καινουργιο φρουτο στην τριγγετοαλυσιδα με το ονομα Τινα(την προηγουμενη εβδομαδα) και τωρα με το ονομα Παολα.
το αλλαξαν το ονομα αφου ειδαν οτι εκαψαν πολλους και τα πενηνταρικα τους με την συγκεκριμενη.

Στα της εμφανισης: η κοπελα ειναι μετριου αναστηματος ψιλο-μαυριδερη απο μολδαβια λεει αλλα εμενα προς Μαροκινη μου κανει.
εντυπωσιακο φυσικο στηθος, ψιλο-νταρντανοειδες, με εκφραστικα μεγαλα ματια, και μεγαλα κοκκινα χειλη.

επειδη λοιπον τα καινουργια κομματια πολλες φορες ειναι ρισκο αλλα καμια φορα δεν ξερεις τι θα σου τυχει ειπα να δοκιμασω.
τι το θελα;
απο τις χειροτερες εμπειριες σε στουντιο.

Στα του δωματιου/υπηρεσιες:
πηρα απλο προγραμμα για να την δοκιμασω,να ξερω για αλλη φορα(ναι καλα!...)
λοιπον η κοπελα μπηκε μεσα μιλαει λιγα αγγλικα- λιγα ελληνικα. εκατσε διπλα μου χωρις να ξεντυθει,χωρις να κανει απολυτως τιποτα σαν κυρια και επιασε τον προλογο! μετα απο 2λεπτα και αφου βλεπω οτι το κανει επιτηδες για να φαει χρονο τι λεω δεν θα κανουμε τιποτα; μου λεει ενταξει και παιρνει την καποτα να μου την περασει χωρις να κανει απολυτως τιποτα!!καλα δεν μιλαμε για προκαταρκτικα...αφαντα!!
τι λεω κατσε περιμενε,την ξεντυνω με τα ζορια παιζω λιγο με τις βυζαρες τις και ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ της παιρνω το χερι και της βαζω να μου τον παιξει...(ουτε σε 17χρονη παρθενα να καναμε μαθημα) μου τον επιανε με τα δυο δαχτυλα λες και φοβοταν την π**τσα.

αφου ερχεται μια ικανοποιητικη στηση ανοιγει το προφυλακτικο και παει να το περασει, αλλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.
μου λεει βαλτο μονος σου;;;; (πω ρε πουστη μου λεω τοσα χρονια στα στουντιο που πεσαμε..)
κραταω την υπομονη μου,βαζω το προφυλακτικο και λεω αντε να κανω τον μαλακα...(γιατι μαλακας ημουνα τελικα)

ΑΕΡΟΠΙΠΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ...(και εξηγω)
δυο δευτερολεπτα εβαζε το στομα πανω στη βαλανο (μονο αυτό), και δεκα δευτερα μου τον επαιζε...και την ωρα που μου τον επαιζε κοιτουσε αλλου ρε συναγωνιστες!!!

λεω αστο κοπελα μου κατσε να την πηδηξω και λιγο μην φυγω ετσι...

ΕΠΙΠΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ...στο δευτερο οροφο στη δεξια γωνια στα ΙΚΕΑ εκει που εχει τις τραπεζαριες...
στα τεσσερα (με σταση λοξη αποφυγη πληρης δυεισδησης) μουγκα στη στρουγκα. τη γυρναω ιεραποστολικο, τιποτα ΑΓΑΛΜΑ, κοιτουσε το ταβανι...

φυσικο ειναι να ξενερωσω και να μου πεσει αισθητα οποτε λεει κατσε να βαλω λιγο κρεμα, ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΜΑΧΗΤΕΣ;;;.

Παιρνει και βαζει στο μ**νι της απο εκεινο το γαλακτωμα σωματος μαρκας CIEN απο τα LIDL !!(δεν κανω διαφημιση απλα δειχνω την σοβαροτητα της καταστασης, ετσι κι αλλιως για γαλακτωμα καλο ειναι, αλλα οχι για σεξ!!)

στο χωριο σου τα durex gel-play κτλ..δεν στα μαθανε;;;..και κανεις και αυτη τη δουλεια.

τεσπα για να μην τα πολυλογω σηκωθηκα και εφυγα μετα απο λιγο χωρις να χυσω.

ΕΠΙΛΟΓΟΣ: γενικα δεν γραφω μεγαλες κριτικες αν δεν υπαρχει λογος,αλλα εδω πρεπει ολα να προστατεψουν τα λεφτα τους που βγαζουν με κοπο και θελουν να τα δωσουν ωστε να περασουν καλα για 15-20λεπτα.
πραγματικα καλυτερα να εδινα τα 50ευρω σε κανενα πακιστανο που πλενει τζαμια να μου εκανε το αυτοκινητο αορατο!
ειναι κριμα να φερνουν τετοια κοπελα σε αυτη την αλυσιδα που ολοι εχουμε δωσει ενα ματσο λεφτα και εχουμε περασει ουκ ολιγες φορες πολυ καλα..
η κοπελα απλα κοροιδευει και δεν ειναι γι αυτη τη δουλεια.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ..

ευχαριστω που διαβασατε ολη την κριτικη, για το καλο σας

(δεν χρειαζεται καν να αναφερω για την συμπεριφορα μου, όσον αφορα σε θεματα υγιεινης αλλα και προς την κοπελα, καθως ειναι δεδομενο οτι ειναι η καλυτερη και παντα με σεβασμο προς το συγκεκριμενο επαγγελμα.)

παμε γι αλλα... ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Πάολα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2012
Ενα μεγαλο μπραβο διοτι ενημερωσες αμεσως ωστε να προστατευσεις τους υπολοιπους συναγωνιστες.
Κριμα για την ασχημη εμπειρια σου αλλα αυτα συμβαινουν.
Ευχομαι να ειναι η τελευταια φολα που τρως.
11 Ιουλίου, 2012
μάλιστα η κατάσταση είναι σοβαρή, ειδικά απο την στιγμή που αναφέρεις ότι η δική σου συμπεριφορά είναι άψογη καθώς και η καθαριότητα. Πολύ θα ήθελα να ακούσω ένα σχόλιο απο τους υπεύθυνους του καταστήματος ή έστω απο την κοπέλα.
lsh
lsh
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2