Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488395
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τελευταιος σταθμος μικρης πρωινης τσαρκας το τριγγετα3.αν πατε με αμαξι πρωι θα χρειαστει να κανετε αρκετη υπομονη γιατι δεν θα βρειτε ευκολα θεση να παρκαρετε.η τσατσα μας παρουσιασε την ζιζελ η οποια με το σαλοναρισμα και την ομορφια της με κερδισε ευκολα και ετσι αποφασισα να δωσω το 50αρι και να περασω στα ενδοτερα.
Η ζιζελ ειναι μια εμπειρη,ψηλη,μελαχρινη και αδυνατη γυναικα.εχει ωραιο κωλο και σιλικονατα βυζια.στα του αγωνα τωρα με μια φραση την ιδρωνει την φανελα και τα λεφτα σου πολυ δυσκολα θα τα κλαψεις.πιπα απιστευτη και με γλειψιμο της γυρω περιοχης,πρεπει να εχει παρει αποφοιτησει απ την ανωτατη σχολη τσιπουκιων της ρωσσιας.αλλαξαμε 4-5 στασεις δεν την ακουσα να λεει οχι σε τιποτα και αντεχει στους γρηγορους ρυθμους για πλακα.προσοχη στους κοντους ειναι λιγο δυσκολο να την γαμησεις στα ορθια παρα τα στησιματα της που ειναι υποδειγματικα(δυσκολευτικα εγω που ειμαι 1,90)χρονος παραμονης 25 λεπτα το λιγοτερο απ οτι υπολογισα.
Ο χωρος πεντακαθαρος και η τσατσα χαμογελαστη ανεχτηκε τον χαβαλε που της καναμε.
Μια τιμια επιλογη τωρα που τα λεφτα δεν βγαινουν ευκολα
Να μην ξεχασω να γραψω οτι ζητησα εκπτωση και πηρα τ αρχιδια μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
bk1981
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
5
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2012
''Να μην ξεχασω να γραψω οτι ζητησα εκπτωση και πηρα...''

Χα, χα, χα...Αρκεί που προσπάθησες φίλε bk1981, αρκεί που προσπάθησες.
Η κριτική λιτή και σαφής.
Μου άρεσε.
Θετική ψήφος (6 στις 8)
06 Ιουλίου, 2012
γεια σου φανουρη τιτανα της πορνοενημερωσης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2