Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για Χριστινα πηγαινα αλλα ετσι πως πηγαινα δεν την προλαβα, οποτε ειπα να τα δωσω στην Σαρα μιας και ειχα καιρο να την επισκεφτω, οποτε 40€ το απλο, η τσατσα με δελεασε για ισπανικο και χυσιμο στα βυζια με 50€, αλλα ειπα οχι...
Την Σαρα ειχα καιρο να την δω, εχει βαλει μερικα κιλακια που την κανουν λιγο ποιο μπαστυ, εκανε σολαριουμ υπερβολικο, αλλα το χαμογελο της παραμενει γαματο, αφου γδυχθηκε απο το μαυρο κολητο μινι φορεματακι της, και κατεβηκε απο τα 25ποντα της φερνοντας τον εαυτο της στα κυβικα μου, ανταλαξαμε μερικα χαδακια πανω στο κρεβατι, οι βυζαρες τις μου φανηκανε ποιο τουμπανο απο ποτε, προσφερε το κλασικο στο μενου βυζοτριψιμο, δεν εχει αλαξει κατι, δεν πειραματιζετε κριμα, εσκισε το σακουλακι και περασε την καποτα με το στομα της, η πιπα της αρκετα καλη αισθησιακη προσπαθησα αρκετα και κρατησα τον ελενχο μην χυσω και ετσι την ευχαρηστηθηκα αρκετα, σταση μια αυτη απο επανω να πηγαινει περα δωθε και να να εκμεταλευομαι πληρως την αποσταση αναπνοης απο τα βυζια της, βελαζοντας τα δεωντος.! αλαγη στα 4αρα και να κατεβαινω απο το κρεβατι ορθιος, εκει το μουνακι της ειχε καλυτερη και ποιο στενη αισθηση, ηρθα γρηγορα στα ορια μου, αν και ηθελα να χυσω βλεποντας το ομορφο προσωπακι της αρκεστηκα να στο να σκυψω πανω της και να ποιασω τις βυζαρες τις καθως παρεδιδα το πνευμα.!! Σηκωθηκε πλυθηκε μαζι μου στον νυπτηρα και εκει στα ορθια καθως ντυνομασταν ειχαμε μια ολιγολεπτη συζητηση, 2-3 φορες που την εχω τιμισει στο παρελθον ομολογω οτι ποτε δεν ανεπτυξα συζητηση με την κοπελα, παντα γαμιομασταν και δρομο, αυτη ηταν η πρωτη φορα που ακουγα απο το υπεροχο στοματακι της να βγενουν τοσες πολλες μαζεμενες λεξεις και μπορω να πω οτι ψιλοσοκαριστικα απο την προφορα της,Money Mouth δεν ξερω γιατι.!!?? στο μυαλο μου ερχοταν η φραση καλυτερα να μασα (ή να πιπωνει.??? Χμμμ;) παρα να μιλα.!!
Συμπερασμα.?? Αλλη μια φορα με την Σαρα, και το μυαλο μου λεει οτι μαλλον ηταν η τελευταια, κλασικα πραγματα η Σαρα, πλεον δεν προσφερει κατι παραπανω στο μενου της, να πω δινει πληρες επαγκελματισμο.?? ...η ομορφια της πλεον δεν μου αρκει. Για οποιον θελει μια καλη παρουσια για πληρη εκτονωση προτεινετε, δεν θα φυγει μετανιωμενος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού