Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
4 επισκεψη στον συγκεκριμενο οικο και 3η για DUO . Η Γκαμπι στανταρ αλλα αντι της Ντιανας η Μαρινα (ή Κορινα ; ) . Για την Γκαμπι δεν θα πω πολλα γιατι πανω κατω ειναι στανταρ αν και αυτη τη φορα με χαλασε λιγο . Την ηθελα για το τελος και παρα το οτι της το ειπα ξεκινησε πρωτη τον αγωνα πραγμα που με χαλασε . Η Μαρινα απο την αλλη πολυ κατωτερη του μαγαζιου . Οταν η Γπαμπι επαιζε στο κλααρινο εκεινη μου εγλειφε τις ρωγες αλλα ειχε τετοια θεση που δεν μπορουσα να πιασω καλα τιποτε αλλο εκτος απο τα ομολογουμενως ωραια βυζακια της . Οταν εγινε η αλλαγη εκανε μια παρα πολυ συντομη και μετρια πιπα με τετοια σταση ωστε παλι δεν μπορουσα να πιασω τιποτα . Μετα ανεβηκε απο πανω και εκανε ενα απλο κουνημα χωρις τιποτα ιδιαιτερο . Ακολουθησε λιγο σφυροκοπημα στα 4 οπου οταν εσκυψα να την κρατησω απο το στηθος που κρεμοταν πολυ ομορφα εκεινη χαμηλωσε τοσο ωστε να μην μπορω . Μετα οταν την γυρισα σε ιεραποστολικο και αρχισα να σφυροκοπω κατ αρχας τα ποδια της ηταν αξυριστα και πραγματικα με γρατζουνουσαν και στην συνεχεια με κοιταζε και εκανε εστελνε ειρωνικα βλεμματα στην Γκαμπι κατι που με ξενερωσε εντελως . Οταν της ειπα νε με τελειωσει με το χερι το εκανε τοσο ατσαλα και χαζα που τελειωσα μονος μου παιζοντας τον ενω χουφτωνα τον κωλο της Γκαμπι και της εγλυφα τα βυζακια .Οταν τελειωσα η Μαρινα εφυγε πολυ γρηγορα απο το δωματιο και η Γκαμπι με χαιρετησε πολυ ευγενικα . Φευγοντας η Μαρινα μου πεταξε απο την κουζινα που μιλαγε στο κινητο ενα "γεια σου μουρο μου " .
Πρωτη λοιπον απογοητευση απο το συγκεκριμενο μαγαζι .Η Μαρινα ειναι πολυ γλυκια και καυλωτικη φατσουλα με καλυτερο βυζι απο Γκαμπι - Ντιανα αλλα ειτε ειναι πρωταρα ειτε δεν γουσταρει να αφηνει πολλα πολλα πιασιματα . Δεν θα επαιρνα ξανα τη Μαρινα . Επισης η Γκαμπι ηταν λιγο ντεφορμε και αν ειχε κατσει για δευτερο ημιχρονο τοτε ισως να ειχε σωσει το συγκεκριμενο αγωνα . Στα πιθανα αιτια το οτι πηγα κατα τις 12:20 οποτε πρεπει να τις ειχαν περασει πολλα χερια και οχι μονο .
Η τσατσα ειναι παντα υποδειγμα ευγενειας και φιλικοτητας . Παντως νομιζω οτι οταν σε τετοια μαγαζια γινεσαι θαμωνας και πας για 5-6 φορα τοτε σε περνανε για σιγουρακι και δεν βαζουν τα δυνατα τους οπως τη 2-3 φορα που προσπαθουν να σε κερδισουν . Τουλαχιστον εγω αυτο εισεπραξα . Ισως ειναι ωρα για DUO σε κανενα απο τα διπλα μαγαζια που εχουν και χαμηλοτερο κοστος .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
14
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού