Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782269
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινή εξόρμυση στην ευρύτερη περιοχή των Εξαρχείων σήμερα, και όπως είναι φυσιολογικό δεν παρέλειψα και μια στάση στο εν λόγω λαδομάγαζο. 4-5 κοπέλες ήταν διαθέσιμες αλλά με το που είδα την Λίζα "σκάλωσα". Η κοπέλα είναι καστανή, γύρω στο 1,60 με μικρό βυζάκι, καλοξυρισμένο μουνακι, απαλό δέρμα και ένα ωραιότατο πεταχτό κωλαράκι. Ήθελα να το χορτάσω το πιπίνι - είμαι λάτρης του είδους νεαρές και μικροκαμωμένες - οπότε επέλεξα το πρόγραμμα της 1 ώρας στα 80 ευρώπουλα.

Στα του αγώνα τώρα θα πρέπει να παραθέσω τα ακόλουθα:
1. Το δωμάτιο ήταν, ως συνήθως, καθαρό και περιποιημένο. Επίσης ο κλιματισμός δούλευε σε πολύ ικανοποιητική θερμοκρασία.
2. Στο μασάζ η κοπέλα ήταν αρκετά περιποιητική, δίνοντας σημασία περισσότερο στα κάτω άκρα παρά στον κορμό και τα άνω άκρα. Ως προς αυτό το θέμα η συνεδρία ήταν απλώς ικανοποιητική χωρίς να είναι κάτι το φοβερό.
3. Στο "κυρίως πιάτο" μπορώ να πώ πως έμεινα πιο ικανοποιημένος για τους ακόλουθους λόγους:
3.1 Η πίπα της κοπέλας ήταν αρκετά καλή, με αρκετά φτυσίματα, σωστή χρήση των χεριών, της γλώσσας και των δοντιών της. Η χρήση του προφυλακτικού δεν με πείραξε καθόλου.
3.2 Δέχτηκε, επίσης, χωρίς παράπονο και με την συνοδεία κάποιων βογγητών και αναστεναγμών την δικιά μου μου περιποίηση στο αιδοιό, στο κωλαράκι και το στήθος της. Επίσης, το γεγονός της ύπαρξης γλωσσόφιλων (όχι όμως επιπέδου DFK) σου δίνει μια αίσθηση GFE
3.3 Σε ότι αφορά την "μάχη" πρέπει να πω ότι αυτή εκτελέστηκε σε 3 στάσεις χρησιμοποιόντας και το μασαζοκρέβατο και τον καναπέ που διέθετε το δωμάτιο. Η κοπέλα είχε αρκετή συμμετοχή παρότι το γενικό πρόσταγμα το είχα εγώ.

Συνολικά μπορώ να πω πως ήταν μια καλή εμπειρία και πέρασα ευχάριστα τον χρόνο μου. Η κοπέλα είναι αρκετά όμορφη (για τα γούστα μου), ενώ η τρυφερότητα της νεανικής της ηλικίας μπορεί να θεωρηθεί θετικό προσόν. Σίγουρα με την πάροδο του χρόνου και τις εμπειρίες που θα αποκομμίσει στο συγκεκριμένο Ζανόσπιτο θα γίνει Value for Money.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
902
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού