Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λογω εκτακτης εισροης χρηματων στο ταμειο ειπα να ξαναπαω στο αγαπημενο μου ντουο . Αφου περασα το face controll εθνικοτητας μπηκα και καθησα . Οι κοπελες ηταν ηδη στο σαλονι και μιλουσαν με ενα αλλο πελατη . Η Ντιανα μολις με ειδε μου ειπε "σηκω και αντε περνα να ετοιμαζεσαι" . Ο αλλος συναγωνιστης περασε πρωτος και εγω πηγα στο δωματιο που ειναι στο βαθος . Το δωματιο καθαρο και αφου τα ειπα λιγο με την ευγενικοτατη τσατσα ετοιμαστηκα . Οσο περιμενα καθαρισα την επιμαχη περιοχη με ενα αρωματικο μαντηλακι και περιμενα . Μετα απο 4-5 λεπτα ηρθαν και τα κοριτσια . Αφου με εβαλαν στη μεση αρχισαν τα χαϊδεματα τα φιλαι στο σωμα και της θωπειες στο εργαλειο . Οπως παντα δεχτηκαν με ωραια μικρα βογγητα τα χουφτωματα και τα φιλια μου . Στο 1 λεπτο μου ειχε γινει καγκελο και η ντιανα μου ειπε " εσυ με το πονηρο βλεμα κιολας ετοιμος εισαι ;" . Της απαντησα οτι εκεινη εχει πιο πονηρο βλεμμα και οτι με τοσο ωραιες κοπελες θα ηταν προσβολη να μην ειμαι ετοιμος . Εκεινη γελασε και αφου μου φορεσε το λαστιχο αρχισε μια καλη πιπα . Στο τριτο ρουφηγμα με κοιταξε και ξαφνιασμενη ειπε "εβαλες αρωμα στην πουτσα σου ; " Της απαντησα οτι ειχα χρησιμοποιησει αρωματικο μαντηλακι για να μυριζει πιο ωραια η περιοχη οταν θα μου εκανε την "περιποιηση " της . Εκει παραλιγο να πνιγει απο τα γελια και σταματησε το ρουφηγμα για λιγο . Μετα απο 2 λεπτα πιπα ανεβηκε απο πανω και αρχισε ενα πολυ καλο κουνημα . Το κακο ηταν οτι γελασε αρκετες φορες λιγο περιεργα κανοντας σχολια για το βλεμα μου και για το οτι ειχα ιδρωσει . Μετα γυρισε στα 4 και αρχισε ενα καλο κουνημα ενω εγω φιλουσα το στηθος της γκαμπι και της χουφτωνα το κωλαρακι ενω η ντιανα μου χουφτωνε τα @@ . Στα 3 λεπτα την γυρισα ανασκελα και γλυφωντας της το στηθος εσπρωξα γι 2 λεπτακια . Μετα αλλαγη και η Γκαμπι στα πνευστα . Η Ντιανα παλι χαζογελαγε λεγοντας " εσυ μας βγηκες ανθεκτικος γαμηκος , δεν χυνεις ποτε ; " Της απαντησα οτι αμα ευχαριστιεσαι και δεν πας απλα για να χυσεις κρατας περισσοτερο . Η γκαμπι στο μεταξυ ειχε ερθει απο πανω ενω εγω ασχολιομουνα με την Ντιανα . 3 λεπτα μετα γυρισα την γκαμπι ανασκελα , της σηκωσα τα ποδια και χουφτωνοντας τα βυζακια της αρχισα το σφυροκοπημα . Η Γκαμπι , αψογη ως συνηθως ακολουθησε κλιμακωτα το ρυθμο μου με τα βογκητα της και επηλθε η καθαρσις . Η Γκαμπι παντα γλυκια ντυθηκε σιωπηλα με φιλησε στο μαγουλο και εφυγε , ενω η τρελο Ντιανα μου ειπε " βρε τι παθαμε με σενα κοιτα ιδρωσες απο την κουραση " . Της ειπα οτι περασα καλα και χαλαλι η κουραση και εκεινη με φιλησε στο μαγουλο και εφυγε γελωντας .
Φευγοντας η τσα2 με ρωτησε αν περασα καλα . Της ειπα οτι ηταν τελεια αλλα δεν ηξερα τελικα ποια προτιμω απο τις δυο . Η γκαμπι ειναι πολυ καυλωτικη και δινει αισθηση gfe ενω η Ντιανα ειναι πιο τρελιαρα αλλα σε καποια σημεια μπορει να καταστρεψει τη διαθεση .
Συμβουλη : αν γουσταρετε τρελογκομενες παρτε την Ντιανα . Εχει πολυ καυλιαρικη φατσουλα κανει καλο κρεβατι και ειναι μεσα στο χαβαλε με μειον το οτι χανει το μετρο σε καποιες στιγμες .
Αν θελετε κατι ποιο ηπιο και πιο χαλαρο η Γκαμπι ειναι ολα τα λεφτα καθως ειναι πιο γλυκια και μπορει με τις αντιδρασεις της να σε φτιαξει καλυτερα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ντιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
14
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού