Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το πρωινό της Τετάρτης ευρισκόμενος στην περιοχή δεν απέφυγα τον πειρασμό να επισκεφθώ την οδό της απωλείας. Το πάρκιν σχετικά εύκολο , λόγω ίσως της μειωμένης προσέλευσης πελατών στους οίκους ,τον τελευταίο καιρό.
Αφού υπήρξε μια πρώτη συνεδρία με την Κάρμεν, στο Διδύμου 8Β, η οποία είχε βελτιωθεί αρκετά απο την προηγούμενη φορά, απεφάσισα και μια δεύτερη με την εν λόγω κυρία, παρά τα επικριτικά σχόλια δύο ηλικιωμένων Ελληνίδων κυριών,ομοιαζουσών με την Φωτ.Πιπιλήν, που επέστρεφαν απο την Λαικήν Αγοράν. Συζητούσαν μεγαλοφώνως για το πώς είναι δυνατόν καθώς πρέπει κύριοι να εισέρχονται σε τέτοιους χώρους. Αδιαφόρισα, ενώ στην σκέψη μου ήλθαν οι αναπάντητες για εμένα, υπαρξιακές αναζητήσεις του κ.Πυραύλου, στις τελευταίες του κριτικές, γιατί πηγαίνουμε στους οίκους ανοχής.
Η εμφάνιση της είναι αρκετά θελκτική, ξανθιά , χυμώδης , χαμογελαστή, με ωραία απαλή επιδερμίδα, όπως διαπίστωσα απο τον χώρο αναμονής,καθώς ήταν ιδιαίτερα διαχυτική μαζί μου και με ιδιαίτερα ωραίους μείζονες γλουτιαίους μύες, που ήταν και η αιτία για να εισέλθω.
Στο πρόγραμμα η υπηρεσία δήλωσε οτι παρέχεται 69 και οτι η κοπέλλα είναι Τσέχα. Όταν το εζήτησα για να δω αν ισχύει , η κοπέλλα είπε οτι δεν της αρέσει !
Κατά τα άλλα μέτρια προκαταρκτικά, μέτριες επιδόσεις στην πεολειχία, εναλλαγή τριών στάσεων, με τελευταία φυσικά την γονατοαγκωνιαία, στα τέσσαρα, λόγω του ωραίου πίσω συστήματος . Ικανοποιητική συμμετοχή με ενδείξεις ήπιας βιασύνης προς το τέλος. Μειονέκτημα στη στάση αυτή , το ότι επέμενε να έχει τους μηρούς ενωμένους μεταξύ τους και όχι σε θέση Λ , ίσως για να αποφεύγει βαθύτερη διείσδυση. Από την προφορά κατά την εκτίμησίν μας, μάλλον πρόκειται για Αλβανίδα, παρά για Τσέχα. Συστήνεται δια εφ' άπαξ χρήσιν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
orinosleon
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
226
Πόντοι:
31
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2012
"...Συστήνεται δια εφ' άπαξ χρήσιν..."

Ψεκάστε, γαμήστε, σκουπίστε, τελειώσατε...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1