Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στον οίκο (αν και περισσότερο μοιάζει για studio) εισήλθα για δεύτερη φορά μετά το πέρας της τσάρκας, με σκοπό να προχωρήσω σε κατάθεση.
Οπως και την πρώτη φορά υπηρεσία δεν υπήρχε, οπότε με υποδέχτηκε η αλλοδαπή εργαζόμενη της βάρδιας, τ' όνομα της οποίας ήταν Αννα.
Επρόκειτο για μία κοπέλα μέτριου ύψους, με ξανθό ίσιο κοντό μαλλί, γλυκό χαμογελαστό πρόσωπο, σώμα με πιασίματα (όχι παχουλή), μεσαίο στητό στήθος και καλό μεστωμένο ποπό. Φορούσε ένα λευκό κορμάκι.
Της έκανα γνωστό ότι σκοπεύω να πραγματοποιήσω τη συνεύρεση και τη ρώτησα εάν διαθέτει βιβλιάριο υγείας.
-Εσεις έχετε χαρτιά για να ξέρω εάν είστε υγιής; Απάντησε στην ερώτησή μου με ερώτηση, δείχνοντας παράλληλα τον εκνευρισμό της.
Της ανταπάντησα ότι δεν είναι (κακώς κατά τη γνώμη μου) υποχρέωση του πελάτη να πιστοποιεί την καλή του υγεία στις εργαζόμενες του αγοραίου έρωτα, αλλά δική τους σύμφωνα με το νόμο.
Εμφανώς ενοχλημένη και χωρίς να πει κάτι αποσύρθηκε και ενώ ήμουν έτοιμος να φύγω, την άκουσα να επιστρέφει.
Περίμενα να μου παρουσιάσει απλές εξετάσεις από ιδιωτικό μικροβιολογικό εργαστήριο, αλλά μ' έκπληξή μου διαπίστωσα ότι διέθετε θεωρημένο βιβλιάριο υγείας που μάλιστα δεν προνόησε να καλύψει το πραγματικό της όνομα το οποίο και διάβασα...
Αφού έδωσα το αντίτιμο των είκοσι ευρώ για να νοικιάσω το κορμί της για κάποια πεντάλεπτα της ώρας, στην καλύτερη περίπτωση, τη συμβούλεψα να παρουσιάζει την πιστοποίηση καλής υγείας που έχει, σε όλους ανεξαρτήτως τους άντρες που την επισκέπτονται.
Απλά χαμογέλασε και με οδήγησε στα ενδότερα.
Η είσοδος στο μωβ δωμάτιο γίνεται από μία λευκή δίφυλλη πόρτα, εξ αριστερών της οποίας υπάρχει ο νιπτήρας με τον κομψό ξύλινο καθρέφτη, το κρεμοσάπουνο και το χαρτί υγείας.
Ακολουθεί ο τοίχος που φιλοξενεί την επίπεδη τηλεόραση με τη σχετική θεματολογία.
Απέναντι η επιτοίχια κρεμάστρα, μία καρέκλα, καθώς και η μπαλκονόπορτα με τα κλειστά παντζούρια και την εμπριμέ κουρτίνα.
Το δωμάτιο ουσιαστικά έχει πέντε πλευρές. Η παραπανήσια αυτή πλευρά, η οποία είναι και η στενότερη, βρίσκεται με κλίση ανάμεσα σε δύο από τους κεντρικούς τοίχους και φιλοξενεί τον καθρέφτη ο οποίος αντικατοπτρίζει το διπλό μεταλλικό μαύρο κρεβάτι εξ ευωνύμων του οποίου υπάρχει ένα κομοδίνο.
Το ξύλινο πάτωμα ομορφαίνει ακόμα περισσότερο τον χώρο ο οποίος είναι επιπέδου στούντιο.
Το λεοπαρδαλέ σεντόνι, η όμοια μαξιλαροθήκη και το στρώμα, πέρασαν επιτυχώς τις δοκιμασίες ανίχνευσης πιθανών οσμών και λεκέδων καθώς και καταπόνησης αντίστοιχα.
Σχετικές φωτογραφίες από το δωμάτιο, υπάρχουν στη χθεσινή μου ενημέρωση.
Η κοπέλα πληροφορήθηκε από εμένα να έρθει σε λίγα λεπτά, έτσι ώστε να προλάβω να γδυθώ και να πλυθώ κομματάκι.
Εισήλθε στο δωμάτιο κρατώντας ένα προφυλακτικό και υγρά μαντηλάκια.
Εγώ βρισκόμουν ξαπλωμένος και έβλεπα την επιμορφωτική προβολή και προσπαθώντας να μπω στο κλίμα μάλαζα το πέος μου.
-Ζουζουνάκι μου εγώ θα σε καυλώσω! Είπε και βγάζοντας το λευκό κορμάκι της ήρθε δίπλα μου και άρχισε να με χαιδέυει στο στήθος με τα δυο της χέρια λέγοντάς μου τί καύλα που είμαι και πόσο θέλει να ξεσκιστούμε...
Εγώ με τη σειρά μου θώπευα και χούφτωνα παντού. Δαχτυλάκι δεν επιχείρησα να βάλω.
Εκανε και τ' απαραίτητα περάσματα του στήθους της από το κορμί μου για να νιώσω τις ρώγες της και να καυλώσω, όπως μου είπε. Οντως είχε καλές θηλές, οπότε τις πήρα στο στόμα μου και αφού μου έκανε τις απαραίτητες συστάσεις να προσέξω να μην τις δαγκώσω, με άφησε ν' απολάυσω το γλείψιμό μου.
Οι ρώγες της δεν άργησαν να σκληρύνουν όπως ακριβώς και το πέος μου, το οποίο έδειχνε πλέον προς το ταβάνι.
-Πω, πω! Ξύπνησε, κάτσε να του βάλω το ρούχο του για να μην κρυώσει...
Μου φόρεσε λοιπόν την περιπουλίδα με τον λάθος τρόπο που χρησιμοποιούν πολλές ιερόδουλες, δηλαδή τεντώνουν το ελαστικό και λίγο πριν σκιστεί το εφαρμόζουν με μία βίαιη προς τα κάτω κίνηση εγκλωβίζοντας τον αέρα στη θηλή και φυσικά μη πετυχαίνοντας σωστή εφαρμογή.
Ακολούθησε μία καλή πεολειχία, χωρίς χέρια, με χρήση γλώσσας και αρκετού σιέλου, με παράλληλες θωπείες του σωματός και των όρχεών μου, αλλά χωρίς να επιχειρηθεί και ορχεολειχία που τόσο μου αρέσει. Σ' ερώτησή μου, έκανε γνωστό, ανάμεσα σε δύο μπουκώματα, ότι δεν το προσφέρει στις υπηρεσίες της.
Η στύση πάντως ήταν ικανοποιητική, οπότε με καβάλησε λέγοντάς μου ότι θέλει να την ξεσκίσω άγρια και αρπάζοντας λίγο άγαρμπα είναι η αλήθεια το πέος, το εισήγαγε στον κόλπο της.
Στηρίχθηκε στο στήθος μου και άρχισε ν' παλινδρομεί γρήγορα από την αρχή, πράγμα που εμένα δε μου άρεσε, οπότε τη σταμάτησα και ξεκίνησα να δίνω εγώ τον ρυθμό ο οποίος ήταν σαφώς πιο αργός.
Είχα καλή αίσθηση και συνέχιζα αυξάνοντας την ταχύτητα των παλινδρομικών μου κινήσεων. Καθόλη τη διάρκεια η Αννα με προέτρεπε να χύσω.
Μετά από λίγα λεπτά άλλαξα σε ιεραποστολική στάση, με το πρόσωπό μου πλάι στο δικό της και εμένα να σφυροκοπώ με μανία. Η ερωτική μου διάθεση ήταν αρκετά ψηλά αλλά η εκτόνωσή μου δεν ερχόταν, οπότε τη γυρίσα σε στάση cowgirl και την τράβηξα επάνω μου.
-Φίλα με στο λαιμό! Της είπα
Πράγματι άρχισε να με φιλάει σ' όλη την επιφάνεια, χρησιμοποιώντας τη γλώσσα της, τιμώντας και τους λοβούς των αυτιών μου επίσης.
Εγώ από κάτω τα ''έδινα όλα''. Είχα αρπάξει τους γοφούς της και μπαινόβγαινα μέσα της με βία, νιώθοντας τα τοιχώματα και το ''άπω'' σημείο του κόλπου της καθόλη τη διάρκεια των κινήσεων.
Γλυκιές ανατριχίλες διαπέρασαν το κορμί μου και το τελείωμά μου έγινε γνωστό από τους ήπιους σπασμούς και τα πιο έντονα βογγητά μου.
Η κοπέλα με χαιρέτησε και έφυγε αμέσως.
Καθώς έφευγα έγινε κάτι που το συναντώ σπάνια.
Ακούγοντας την πόρτα ν' ανοίγει, βγήκε έξω στο σαλόνι και με χαιρέτησε!
Αν δεν υπήρχαν η αρχική άρνησή της για την επίδειξη του βιβλιαρίου και η αγενής συμπεριφορά της, που ήταν σοβαροί λόγοι για να φύγω, καθώς και η αδιόρατη αίσθηση της βιασύνης της, θα τη θεωρούσα μια πολύ πετυχημένη συνεύρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 11 Ιουνίου, 2012) 11 Ιουνίου, 2012
Μάλλον έσωσε την παρτίδα την τελευταία στιγμή.


..."Καθώς έφευγα έγινε κάτι που το συναντώ σπάνια.
Ακούγοντας την πόρτα ν' ανοίγει, βγήκε έξω στο σαλόνι και με χαιρέτησε!
Αν δεν υπήρχαν η αρχική άρνησή της για την επίδειξη του βιβλιαρίου και η αγενής συμπεριφορά της, που ήταν σοβαροί λόγοι για να φύγω, καθώς και η αδιόρατη αίσθηση της βιασύνης της, θα τη θεωρούσα μια πολύ πετυχημένη συνεύρεση."
11 Ιουνίου, 2012
στις καθυστερήσεις πολλές φορές διαμορφώνεται το αποτέλεσμα του αγώνα...Μεγάλο χαμόγελο
11 Ιουνίου, 2012
Φίλοι farkeli και Λαγονησιώτη...
Αυτό που μ' εκπλήσσει, είναι ότι παρά την κρίση, πολλές κοπέλες αλλά και υπηρεσίες δε δείχνουν επαγγελματική συμπεριφορά.
Αγενείς όταν κοιτάς και δεν περνάς στο δωμάτιο.
Αγενείς όταν ρωτάς και δεν περνάς στο δωμάτιο. Εδώ ακόμα περισσότερο.
Αγενείς όταν ζητάς βιβλιάριο υγείας. Ακόμα και από αυτές που έχουν! Απίστευτο! Αντί να το κάνουν σημαία και να το επιδεικνύουν σε όλους, το έχουν καταχωνιασμένο και μάλιστα παρεξηγούνται όταν κάποιος τους ζητήσει να το εμφανίσουν...
12 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν δεν θέλουν τα ωραία μας ευρώ τον πούλο...υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές...έχουμε κάθε δικαίωμα να ζητάμε τα απαραίτητα έγγραφα και διαβεβαιώσεις ώστε να εξασφαλίσουμε την ασφάλεια της συνεύρεσής μας...ΕΛΕΟΣ πια με την κάθε κομπλεξικιά...Θυμός
16 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μερικές υπηρεσίες και ορισμένες πορνο-δέσποινες είναι αγενείς και όταν περνάς μπροστά απο το μπουρδέλο και δεν μπαίνεις μέσα.
Είναι πλέον ξεκάθαρο ότι (τουλάχιστον οι συγκεκριμένες) ... έχουν ξεφύγει
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5