Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και ημουν σταθερος πελατης της περιοχης τον τελευταιο καιρο γουσταρα κατι ξεχωριστο, δηλαδη καμια πιτσιρικα μιας και η πλειοψηφια της περιοχης ειναι 25 και ανω..
Ειχα διαβασει της καλες κριτικες για την τζωρτιάννα, την ειχα δει και παλιοτερα στο σαλοναρισμα οπου μου γλειφοταν, και ειπα να περασω.Μολις εφτασα στην περιοχη κατευθειαν ηρθα στο συγκεκριμενο σπιτη , με λιγο αγχος βεβαια μπας και δεν την πετυχω και σπαταλησω τα λεφτα μου σε καποια φολα της περιοχης αλλα παλι καλα που ηταν.
Το σαλονι γεματο, η αναμονη μεγαλη, καθησε και ενας πιτσιρικας διπλα μου και μεχρι να ερθει η σειρα μου τα παμε λιγο , κατα τυχη ηταν μελος στο μπου, του πα και το νικ μου.Την εκανε και αυτος και εγω εδωσα τα λεφτα στην τσατσα να μπω.Προηλθε μια ανταλλαγη βλεματων στο σαλονι με την τζωρτζιαννα που εχει ωραιο βλεμα μπορω να πω, με ειχε καυλωσει ηδη.

Το δωματιο με εξεπληξε ευχαριστα διοτη ειχε τηλεοραση που παιζει τσοντα και τα κερβατια και γενικα η καθαριοτητα ηταν σε μεγαλυτερο βαθμο καλυτερη απο τα αλλα σπιτια της περιοχης.Η τσοντα δεν ηταν παντως με αραπηδες οπως προειπε και ο φιλος σε αλλη κριτικη ποιο κατω χαχαΜεγάλο χαμόγελο .
Αργησε λιγο εδω που τα λεμε διοτη ειχε αρκετο κοσμο και περιμενα για αρκετη ωρα, αλλα περασε γρηγορα οσπου μπηκε στο δωματιο μου .
Ολο ναζι και υποσχεση , εκανε ενα καλο σαλοναρισμα κουνωντας κωλο και σωμα αναλογα ετσι ωστε να προελθει ο πρωτος ερεθισμος.
Υστερα απο λιγο ξαπλωσε διπλα μου και αρχησαν τα χαιδευματα,αρχησε να με φιλαει στο λαιμο στηθος ,κοιλια και στο καυτο σημειο,ανταπεδωσα και εγω αναλογα, τα προκαταρκτικα διεκρησαν αρκετα λεπτα, ειχαμε φαει ηδη την μιση ωρα που δικαιουμαι στο δωματιο και ψιλοξενερωσα αλλα με χαλαρωσε διοτη δεν δινει σημασια στην τσατσα.Ξεκιναει με ενα στοματικο που με τρελανε καπως, διοτη ηταν σε πλαγια σταστη και δεν επιανε πολυ δοντι οποτε το χαρηκα, επιανα και κωλο και ποδια, δεν επετρεπε λιγο μουνι διοτη ειχε κρεμα, αλλα δεν πειραζει δεν χαλαστηκα.
Της ζητησα να ανεβει απο πανω μου πραμα που με εξεπληξε μολις ειπε ναι διοτη η πλειοψηφια εδω στο μεταξουργειο οτα εχω ζητησει καποια απο πανω εχω λαβει αρνητικη απάντηση,τοσο μεγαλη την εχουμε δηλαδη? Δεν νομιζω.Ανεβηκε λοιπον και κουνιοταν ωραια, γενικα ηξερε να χρησιμοποιει την λεκανη της τοσο ωραια ωστε ο πονος που αισθανοταν της αρεσε.
Δευτερη σταση ιεραποστολικη με αγακλιες και φιλια διοτη ειναι ρουμανα και γενικα η ρουμανες ειναι τετοιου στυλ gfe
Συνεχισαμε για αρκετη ωρα ιεραποστολικα με βογγητα εκ μερους της και γενικα ηταν ωραια, αλλα οπως προειπα πριν δεν θα μας παρατουσε ετσι η τσατσα στο 9-10λεπτο χτυπαγε η πορτα, η κοπελα μεσα φωναζε περιμενε,και γενικα ειχε ενα βλεμα σαν να την εγραγε, χεχε Γλώσσα

Μιας μαρεσουν τα ποδια και ειχε ωραιο πραμα της ζητησα ποδομαλαξη με λιγο δυσταγμο διοτη πιστευα οτι δεν ηξερε τι ηταν,αλλα παλι καλα που ηξερε Μεγάλο χαμόγελο Διαρκεια εκεινης της πραξης 2 λεπτα με τα απαλα ποδια της, καταφερα και αισθανθηκα απιστευτη ηδονη οταν εχυσα,πιεζε ετσι το βαλανο του πεους ωστε να αισθανθω διπλασια ηδονη ,τελειωσα για πρωτη φορα στην περιοχη αυτη με χαμογελο στα χειλη , με φιλουσε πεταχτα για αρκετη ωρα ,γενικα ταιριαξε η σεξουαλικη χημεια παρα πολυ ,δεν ειπε οχι σε τιποτα, τυφλα να χει το 10ερω, καθηστε να δειτε που θα μας την παρουν σε κανα στουντιο.
Με χεραιτησε και ανανεωσαμε το ραντεβου μαςΚουλ

Αυτα παιδες, αξιζει για μενα,τοπ πιτσιρικα της περιοχης,δεν ξερω πως την βρησκετε, αλλα εγω περασα καλα.Αν βοηθησα καλως, αν δεν βοηθησα παλι καλως, κακιες δεν κραταμε.

Υγ1 Η επισκεψη εγεινε την προηγουμενη βδομαδα, της συγκεκριμενες μερες λειπει.

Υγ2 Οταν βγηκα απο το δωματιο πηρα ενα δηθεν αγριεμενο υφος και εκει η τσατσα μου ειπε ευχαριστω, τελικα ολες θελουν κατι για να στρωσουν.

Αυτα, να περνατε καλα..Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2012
"καθηστε να δειτε που θα μας την παρουν σε κανα στουντιο".
Αντε παλι με τα studio... Γιατι ρε παιδες επιμενετε να δινετε "ιδεες" που δεν μας συμφερουν? Δεν μας αρεσει δηλαδη που δινουμε 10 e, πρεπει να δινουμε 50 η δεν ξερω κι εγω αλλα ποσα για να το ευχαριστηθουμε?
07 Ιουνίου, 2012
ποιος εδωσε ιδεες ρε φιλαρακι? Χμμμ; Εγω αυτα που βλεπω λεω,η αν πω εγω κατι η αν δεν το πω ξανα για τα στουντιο οι οποιοσδηποτε δεν θα κανει διαφορα.Δεν ειναι τυχαιο που στην φυλης δεν εχει ποια καλα κομματια..
S
stam_90
07 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ωραίος ο σταμ!! φίλε με ψήνεις να παραβώ τις "αρχές" μου και να πάω να την τιμήσω...Κουλ
09 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε μαγκες να ρωτησω,η φωτο του σπιτιου στο site ειναι σωστη..?γτ εγω οσες φορες εχω παει στο συγκεκριμενο σπιτι που δειχνει ειναι με 15 ευρω και μονο για ελληνες...θελω να πετυχω την τζωρτζιαννα και δεν μπορω..η διευθυνση του σπιτιου ειναι σωστη...?
(Updated: 09 Ιουνίου, 2012) 09 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προς filologos........ Παλι μπερδευτηκες ρε φιλαρακι μου? Λοιπον, βρισκεσαι στο πεζοδρομιο και κοιτας φατσα τους οικους. Η πρωτη πορτα τερμα δεξια, ειναι το 30Α με την πασιγνωστη Αννα, που ειναι ισογειο. Η δευτερη πορτα, που οδηγει σε οροφο, ειναι το ΕΝ ΛΟΓΩ, το 30Β (εκει θα βρεις την Τζωρτζιαννα) που οικοδομικα, ειναι ακριβως πανω απο το 30Α. Εσυ μπαινεις στην τριτη πορτα, στο ακριβως διπλα, στο 32Β (only Greek και 15euro), που ειναι κι αυτο σε οροφο. Ειναι η δευτερη φορα που σε διορθωνω, γι αυτο καλο θα ειναι πρωτου ξεκινησεις, να εκτυπωσεις αυτο το post, και να το παρεις μαζι σου, για να ειμαστε σιγουροι.
09 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχα εχεις δικιο θα το αποθηκευσω στο κινητο αν ειναιΧεχε! ευχαριστω!
(Updated: 30 Ιουλίου, 2012) 30 Ιουλίου, 2012
TΙ την εκθειαζετε την παλιοκαριολα,δεν μπορω να το καταλάβω! Χμμμ; Σε μενα δεν εκανε κανένα προκαταρκτικο πέρα απο μια αθλια αεροπίπα,και το σωμα της βρισκόταν μακρια απο μενα για να μην την ακουμπήσω.Ουτε φιλια,ουτε χαδια,και γενικα δεν με ακουμπησε με το στόμα πουθενα.
Μαυρο στις πουτάνες που κανουν διακρισεις!Σορρυ παιδες,για να μην παρεξηγηθουμε θελω να πω οτι μια σωστη επαγγελματιας μπορει να κανει κατι παραπάνω σε εναν καλο πελατη ή εστω σε εναν που τον γουσταρει εμφανισιακά,αλλά οχι να μην κανει το παραμικρο σε αλλον που ισως να μην γουσταρει.Εγω ημουν απολυτα ευγενικος μαζι της και κρατηθηκα και δεν την διαολοστειλα! Θυμός
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7