Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σούζυ τσούζει
Και μου λεγες:
"Τσούζει μα μη σταματάς.......

Παρασκευή 01.06.2012 γύρω στις 22,45 η ωρα .

Το σπιτάκι είχε κλείσει για λίγες εβδομάδες ήταν να φέρουν μια Ελληνίδα όπως με πληροφόρησαν οι τσατσαδες από τα διπλανά σπιτάκια τελικά έφεραν πάλι βουλγάρα τστατσα και κοπέλα την Σουζυ.
Η Σουζυ εχει μια εβδομάδα στις Σέρρες .
Η Σουζυ Βουλγαρα , είναι μελαχρινή , 25 χρονών , με λίγο καστανόξανθα μαλλιά , 1,70 μ. σώμα μέτριο λιγάκι γεματούλα με μεγάλα τιτς.

Τα προγράμματα της Σουζυς

30 ευρώ το απλό με καπότα και σεξ
50 ευρω το απλο συν το 69
60 ευρω με παραπάνω ώρα !

Όταν πήγα με υποδέχτηκε μια νέα τστατσα λιγνή , κοντή , είναι ευγενική αλλά άμα δεν ξέρεις και λίγο Βουλγάρικα μπορεί να φύγεις όπως και φύγε ένας πελάτης πριν από μένα απογοητευμένος .Πρόλαβε και μπήκε πρώτος και όπως μπήκε τον βλέπω να βγαίνει σε 3 λεπτά έξω .
Το πάλεψα στην αρχή με τα προγράμματα να με δώσει να καταλάβω τι ακριβώς κάνει η κοπέλα .Ευτυχώς που βγήκε και η Σουζυ στο σαλόνι και την εξηγούσα για το γλειφομουνι και την πίπα δίχως καπότα . Είχε λίγο πλάκα ο διάλογος μαζί τους , καλά που δεν είχε κόσμο στο σαλόνι θα γινόμουν Ρέντη . Ντροπή
Αφού τις έκανα να γελάσουν Χαμόγελομε λέει μετά θα περάσεις η τσατσα τις είπα οκ. Έδωσα τα 30 ευρώ και πέρασα .
Στο κρεβάτι στα προκαταρτικά είναι λίγο επιφυλακτική στην αρχή δεν θέλει να την ορμάς (απότομα) με την μια με το μαλακό σιγά σιγά άμα την χαϊδεύεις με τρόπο αρχίζει και κουνιέται θα σε δώσει αυτό που ζητάς .Μεγάλο χαμόγελο
Έπειτα στην πίπα καλή ήταν αφού με πέρασε το σκουφάκι μου ανέβηκε από μόνη της από πάνω δίχως να την πω τι θα κάνει .
Έπειτα ιεραποστολικό μετά στα τέσσερα και ξανά πάνω κάτω (μια αυτή από πάνω μια εγώ από πάνω ) βογκούσε και με λέγε στα βουλγαρικά κιάλλο κιάλλο την πήρα και στην πλάγια στάση και την δακτυλιασα την κωλοτρυπιδα της , εκεί έχυσα .
Έβαζα και ενδιάμεσα λίγο δακτυλάκι στο μουνι της όταν αλλάζαμε στάσεις δεν το πολύ γούσταρε μόνο από έξω .

Παραμονή στο δώμα πάνω από 20 λεπτά ! Μεγάλο χαμόγελο
Δεν βιάζεται η κοπέλα ούτε κοιτά την ώρα απλά θέλει να σε ευχαριστήσει όσο το δυνατόν να μην φύγεις παραπονούμενος .Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Σούζυ
Υπηρεσίες
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2012
Γλύφεις κι εσύ μουνί πουτάνας ε? Χμμμ;Money Mouth
07 Ιουνίου, 2012
Αμε με αρεσει το γλυφωμουνι gatoni9 οποια με το δινει το γουστο αυτο δεν λεω οχι Μεγάλο χαμόγελο
Αμα δεν πηγαινα εκεινη την μερα και αλλου ( Βουλγαρια ) να δωσω τα λεφτα μου , ευχαριστως θα δινα στην Σουζη 50 ευρω να τις γλυψω το μουνακι Χαμόγελο
και πιπα διχως καποτα αμα εκανε και κωλαρακι αμα εδινε ακομα καλυτερα Κουλ
07 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι να σου πω εσύ ξέρεις Χμμμ; εγώ στην ιδέα και μόνο ξερνάω.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3