Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ουκρανιδα νασια μια κοπελα ψιλη με μεγαλη περιφερεια και οσο ανεβαινεις προ τα πανω λεπταινει το σωμα της (σχημα αχλαδιου), το βυζι της σχετικα μικρο, ηλικια δεν την ρωτησα αλλα δειχνει να ειναι γυρω στα 25 Χμμμ; αυτα τα λιγα για την κοπελια παμε τωρα παρακατω. παω στο ντελο το γνωστο μας τ.14 το οποιο ειχα να επισκευτω (περασω μεσα) απο τοτε που εργαζοταν εκει η βικυ η ουγγαρεζα, μπηκα στο πρωτο δωματιο που βλεπουμαι οταν μπαινεις στο ντελο. το πρωτο αρνητικο που ειδα ηταν το μαξιλαρι αδειο σχεδον ενα με το κρεβατι, προσωπικα δεν μπορω ετσι και συνεχεια εβαζα το χερι κατω απο το κεφαλι, θα μου πει καποιος γιατι δεν ζητησες ενα αλλο μαξιλαρι μηπως και ειχαν αυτο που ηθελες, δεν το εκανα μλκ μου. ερχεται η κοπελα γρηγορα μια και δεν υπηρχε ψυχη εξω, λεει ενα γεια και καθεται στο κρεβατι, δεν μιλησαμε και πολυ αν και εδειξε να τα καταλαβαινει καλα τα ελληνικα, απο προκαταρκτικα τιποτα σχεδον αντε κανα δυο φορες μου εγλυψε το στηθος και αμεσως τραβηχτηκε στην επαφη με το στομα, και μετα ξεκινησε την πιπα στην οποια λες και εκανε αγγαρεια, πιστευω οτι αν δεν ειμουν ξεκουραστος εχθες (ρεπο) θα ειχα θεμα ορθοτητας του πεος μου Μεγάλο χαμόγελο τεσπα αφου καταφερε και σηκωθηκε το εργαλειο, της ειπα να ανεβει αυτη απο επανω, αν και πηγε να το αποφυγη απο τη καταλαβα τελικα εκατσε πανω και εκει αρχισε να κανει λιγο δουλεια, την ευχαριστηθηκα να πω την αληθεια σε αυτην την σταση, αλλα απο μονη της παιρνει πρωτοβουλια μετα απο λιγο και σταματησε μου στηνεται στα τεσσερα Λύπη ε λεο τι κανεις.. δεν μιλαει και περιμενει με το χαμεγελο στα χειλη στημενη, αντε λεω δεν γαμιεται ετσι και αλλιως εκει τελειωνω, και απο κωλαρα εχει πολυ πραγμα (ενας λογος που ηθελα να την δοκιμασω) εδω παλι θα την δωσω ενα αρνητικο γιατι μετα απο ενα ολοκληρο λεπτο βαζει το χερι της απο κατω και μου πιανει το πεος Λύπη τι στο εκοψα αμεσως αλλα μετα απο λιγο τελειωσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάσια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού