Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κυριακή μεσημεράκι μετα από λίγη μάσα με φίλους σε μια ταβερνούλα μου ήρθαν οι ορέξεις για κόλπα, και τη κόλπα τρέλα θα τα ονόμαζα εγώ. Λοιπόν είχα δυο πράγματα στο μυαλό μου πως έπρεπε να Παρώ ένα καινούργιο κομοδίνο ή να ευχαριστήσω της ορέξεις μου και αφού αργούσε η δευτέρα για να πάω στο ΙΚΕΑ παραδόθηκα στης δαιμόνιες σεξουαλικές ορέξεις μου (να Μ***κα παρ’τα να μη στα χρωσταώ ).Ακριβός ένα χρόνο πριν είχα κάνει το ίδιο κόλπο αλλά έφαγα τα μούτρα μου τέλος πάντων πάω στην “εκκλησία” για να δω μήπως και είναι η αντικαταστάτρια της Εβελινας για να την εξομολογήσουμε. Σπάνιο πράγμα αυτού του οίκου η πόρτα να είναι ανοιχτή, μάλλον φοβούνται της μεγάλες μάζες πολιτών που απογοητευτήκαν από της υπηρεσίες που προσφέρουν σε τιμές Studio. Μπαίνω μέσα και βλέπω την Αντριάνα να κάθετε στο καναπέ με ένα μπουρνούζι και να βλέπει πολίτικα στην TV μου χαμογελαει εγώ δεν λυγίζω ακόμα δηλαδή και είμαι σχεδόν έτοιμος να φύγω μου έρχεται μια φλασια στο μυαλό και της λέω να βγάλει το μπουρνούζι να δούμε το οπλοστάσιο της. Με μια γρήγορη κίνηση το έβγαλε και αποκαλύφθηκαν τα ωραία στήθη της και εκείνη την στιγμή λέω «ρε γαμωτο έχει πέραση ένας χρόνος από την τελευταία μου σεξουαλική συνάντηση με την Αντριάνα λες να έχει βελτιωθεί??». Περναω στο δωμάτιο και σκέπτομαι ότι σήμερα θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό βγάζω λοιπόν ένα 50αρικο για γλυψιμο μιας και είναι η σεξουαλική κλίση μου (δεν έχω πάρει δόκτορα αλλά ένα Master degree το έχουμε). Ολιγόλεπτη αναμονή και τσαφ να την με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά λέω «ααα εδώ είμαστε αγόρι μου θα περάσουμε θειικά » της βγάζω το βρακάκι ροζ χρώματος και αρχίζω τα φιλάκια τα χαδάκια και σίγα σίγα την βάζω στο κρεβάτι για να συνεχίσω το πασπάτεμα αλλά μετά από ένα δυο φιλάκια στο κρεβάτι άρχισε να με σπρώχνει προς το μουνι της σκέπτομαι σαν αφελής πως μάλλον θέλει γλυψιμο και πάω και αρχίσω αυτή όπως και περισσή γυρναει το κεφάλι προς τον καθρέπτη και κλίνη τα ματιά της και εγώ να παιδεύομαι σαν τον βλάκα ούτε αχ ούτε βαχ τίποτα λες και δεν την έγλυφα απομακρύνομαι λιγάκι για να δω τι ρε γαμωτο μήπως γλύφω καμία κοιλιά αντί του μουνιου αλλά όχι του μουνι της ήταν μπροστά μου, δοκιμάζω σίγα σίγα να πλησιάσω με την γλώσσα κεντράροντας με το μουνι της και ξανά γλυψιμο αλλά τίποτα δεν άλλαξε λέω «δεν γαμιεται εγώ θα γλύψω για την καυλα μου και να πάει να γαμηθεί και αυτή και το μουνι της». Να πω πως είχε βάλει τα πόδια της στον ώμο μου κα τα είχε λίγο κλειστά για να μην μπορώ να την γλύψω καλά αλλά εγώ της τα άνοιγα και έκανα την δουλεία μου μέχρι κάποιου σημείου, μετά από 3-4 λεπτά γλύφοντας άρχισε να καυλώνει μάλλον και δεν με άφηνε να συνεχίζω γιατί είχε τα πόδια της στους ώμους μου και με έσπρωχνε προς τα πίσω για μην έχουμε επαφή. Το έκανε μια δυο τρεις αλλά με το ζόρι παντρειά δεν γίνετε σηκώνομαι την βάζω ιεραποστολικά για να την γαμησω τρέλα (να πω πως αυτή την στάση την λατρεύω γιατί μπορείς να δεις το πρόσωπο της κοπέλας και την φιλάς να την χαϊδεύεις κτλ ΑΛΛΑ μπορείς και να την τιμωρείς γαμιωντας την αγρία και να βλέπεις την σκατο φάτσα της να μην το γουστάρει ). Για του λόγου το αληθές στην αρχή ήμουν τρυφερός μαζί της έπιασα ένα ωραίο ρυθμό και της πιπίλιζα το στήθος οπότε δεν μπορείς να αποφυγής την σωματική επαφή και εκείνη έκανε μια γκριμάτσα αΐδιας και με έσπρωξε πίσω (να αναφέρω πολλοστή φόρα πως εγώ σιχαίνομαι να μην είμαι μπανιαρισμενος)οποτε ήμουν στη τρίχα αλλά μάλλον την χαλούσε το τριχωτό μου στήθος δεν ξέρω αλλά εγώ προσπάθησα για άλλη μια φόρα να φιλήσω το στήθος της μήπως και δεν είχα δει καλά την πρώτη φόρα αλλά όχι έκανε την ίδια γκριμάτσα οπότε αρπάζω τα πόδια της και τα βάζω στους ώμους μου προσπάθησε να το αποφυγή αλλά έτσι με τα νευρά που είχα εγώ εκείνη την στιγμή δεν καταλάβαινα πολλά πολλά της έκλεισα τα πόδια όσο γινόταν μα τον θεό η πουτανα είχε ένα πολύ όμορφο μουνι σε αυτή την στάση (πολλά μουνια τέλειος κλειστά με τα πόδια προς τα επάνω χάνουν σε εμφάνιση ειδικά αν είναι πηγάδια και με μεγάλα χείλη) αλλά αυτηνης ήταν πολύ καυλιδερα. Ήθελα να την τιμωρήσω άσχημα (σε ένα διαδικτυακό χαρτί δεν μπορείς να αποδόσεις τα συναισθήματα που νιώθεις όσο καλά και να τα γράφεις) ήμουν άσχημα μπριζομενος και την κοπάνισα πολλή αγρία και μετά γρήγορη αλλαγή στα τέσσερα να της τον ξεσκίσω και από πίσω και φαινόταν πως δεν το γούσταρε όπως ούτε και εγώ αλλά στο διάολο μωρη πουτανα αν δεν γουστάρεις άτομα με τρίχα στο στήθος η οτιδήποτε άλλο να βάλεις στη εξώπορτα μια πινακίδα που να λέει δεν δεχόμαστε τους τα δε και τους τάδε και όχι εγώ να δουλεύω μια ολόκληρη μέρα 8.30 ώρες και να κουράζομαι και εσύ να μας το παίζεις μαϊντανός και να μου τα παίρνεις μέσα σε 10 λεπτά και να μας κανείς και γκριμάτσες αΐδιας. Τελείωσα με στην αΐδια σηκώθηκα ντύθηκα γρήγορα και έφυγα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Υπηρεσίες
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2012
"Με μια γρήγορη κίνηση το έβγαλε και αποκαλύφθηκαν τα ωραία στήθη της και εκείνη την στιγμή λέω «ρε γαμωτο έχει πέραση ένας χρόνος από την τελευταία μου σεξουαλική συνάντηση με την Αντριάνα λες να έχει βελτιωθεί??»

Ααααχχχχ, ποσες φορες το ειπα και την πατησα, και την ξαναπατησα, και θα την ξαναπατησω!
Κορμαρα γαμωτο, αλλα καθολου μυαλο να το εκμεταλευτει. Δεν θα τελειωνε ποτε η ουρα αν ηταν
πιο συνεργασιμη.
02 Μαΐου, 2012
Προφανώς δεν της αρέσει η δουλειά της...Χμμμ;Ίσως και να εξαναγκάζεται...Λύπη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2