Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Call-Girls 17841
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
μαυράκι κάτω των 30, ύψος γύρω στο 1.70, αθλητικό κορμί, κατάξανθο μαλλί!, κολλάρα, ποδάρες, μέτριο στήθος με τεράστιες ρώγες. μιλά ελληνικά, και αγγλικά κ αν ισχύει από το που είναι τα γαλλικά της θα είναι ακόμα καλύτερα. πολύ ευγενική, τυπική, προτιμά να συναντιέται στα βόρεια προάστεια. από καθαριότητα, πολύ καλή, μου ζήτησε να κάνω το ντουζάκι μου (που αν κ είχα κάνει συμφώνησα αλλιώς τι σκατά 'domina' θα την άφηνα να είναι) κ εκείνη με την σειρά της "απολυμάνθηκε", παρφουμαρίστηκε, λοσιοναρίστικε κ μου'ρθε. αποφάσισα να παίξουμε το παιχνίδι της το s/m. της ξεκαθάρισα ότι δεν γουστάρω πόνο, κ strapon κ ότι είμαι μέσα για ποδολαγνεία, trampling, face sitting, σκαμπιλάκια στον πούτσο, βρισιές, τέτοια λάιτ πράγματα. μπήκε αμέσως στο νόημα. ο ρόλος της domina της πάει. η φωνή κ τα παραγγέλματά της έδειχναν ότι το έχει κάνει πολλές φορές. δεν γάμησα, απλά την άφησα να με "βασανίσει" με τα πόδια της κυρίως, να μου επιβληθεί κ στο τέλος να με 'προστάξει' να χύσω καθώς με μαλάκιζε. για όποιον γουστάρει λοιπόν τέτοια κόλπα, μπορεί να δοκιμάσει. η δικιά μου εμπειρία σ'αυτά είναι μικρή οπότε δεν μπορώ να σας μιλήσω συγκριτικά. για 150 €? μάλλον είναι πολλά, όσο κ καλά τα ανώμαλα γούστα κοστίζουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2012
Τουλάχιστον, της τα έφερες στα μούτρα; Δεν ξέρω ρε φίλε, αλλά 150ευρώ για να ΜΗΝ γαμήσεις, είναι αδιανόητο... Να υποθέσω πάντως ότι κάνει και κανονικό πρόγραμμα έτσι;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1