Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τις τελευταίες κριτικές, η πυξίδα της μπουρδελικής παρακμής έδειξε προς την Κατεχάκη με στόχο την περίφημη Έμμα (ή Εμμανουέλα, όνομα παρμένο ίσως από τις παλιές τσόντες). Περίπου στην αρχή της βάρδιας, η περιοχή έρημη καθώς το σκοτάδι είχε αρχίσει να πέφτει. Το σπίτι γνωστό, ένα ανήλιο ισόγειο που η υγρασία το κάνει να έχει διαρκώς κρύο. Η τσατσά, πέρα από την αστεία εμφάνισή της μας υποδέχτηκε με το γνωστό ποίημα για το πόσο καλή είναι η κοπέλα, ότι θα μας κάνει να ψάχνουμε πότε έχει βάρδια, ότι με το παραμικρό παράπονο θα μας επιστρέψει τα χρήματα (έχω απορία αν θα το τηρούσε ποτέ όντως) και λοιπές μεγαλόστομες παπαριές. Από το δωμάτιο ακουγόταν κραυγές ηδονής καθώς κάποιος άλλος συναθλητής ολοκλήρωνε προφανώς τον αγώνα του. Σύντομα έτριξε η πόρτα και εμφανίστηκε η κοπέλα. Γύρω στο 1,65, με μικρά πεσμένα βυζάκια, και τα αδύνατα πόδια της να κάνουν μια περίεργη αντίθεση με την ελαφρώς ανοιχτή λεκάνη της. Φορούσε ένα κορμάκι όχι ιδιαίτερα κολακευτικό και στο πρόσωπό της, κάτω από το μακιγιάζ, ήταν αποτυπωμένη η κούραση, ίσως και έλλειψη καλού ύπνου. Συνέχισε το ποίημά της η τσατσά, 30 απλό, 40 γυμνό, 60 κωλαράκι. Πέρασα με το παράβολο των 40, στο τελευταίο δωμάτιο, έξω από το οποίο στέγνωνε στην απλώστρα μια μπουγάδα, πάνω στην οποία ήταν το σκουπάκι καθαρισμού των κρεβατιών Money Mouth. Τουαλέτα δε διαθέτει το κατάστημα (απορώ που κατουράνε οι κοπέλες και η τσατσά) και έτσι το απαραίτητο ξαλάφρωμα έγινε στο νιπτήρα. Το κλιματιστικό προσπαθούσε μάταια να ζεστάνει το δωμάτιο, ενώ το χαμηλό φως έπεφτε πάνω στο leopard σεντόνι. Η Έμμα αφήνει αρκετό μεσοδιάστημα μεταξύ των πελατών, ίσως για να πάρει ανάσες, ίσως για να καθαριστεί/προετοιμαστεί, δεν είναι κακό... Με τα πολλά λοιπόν, και αφού μέσα σε 6 λεπτά τελείωσε με τον προηγούμενο συναγωνιστή ήρθε σε μένα. Κάθισε δίπλα μου και άρχισε να γδύνεται, ρωτώντας με με εξαντλητική λεπτομέρεια για την ηλικία μου αν και η ίδια δε θέλησε να μου πει τη δική της. Συνεννόηση κυρίως στα αγγλικά, παρότι μιλάει και κάποια ελληνικά. Σύντομα περάσαμε στο πιο καλό κομμάτι της συνεύρεσης, το γυμνό στοματικό. Εγώ όρθιος, αυτή καθιστή στην άκρη του κρεβατιού. Το έπαιρνε όλο, μάλιστα γυρνούσε και το κεφάλι στο πλάι για να μην την εμποδίζει και η μύτη της! Χτυπήματα στη γλώσσα και τα χείλη, κοιτάγματα, περιποίηση στα @@, αλλά και λίγο χέρι κατά διαστήματα με σκοπό να επισπεύσει λίγο το τέλος. Της είπα πως είναι πολύ καλή και θυμήθηκε τα μαθητικά της χρόνια, όπου της έλεγαν το ίδιο. Πάνω που ήμουν έτοιμος να ρωτήσω αν στο Λύκειο της λέγαν πως είναι καλή στα μαθήματα ή στις πίπες, την έπιασε μια μελαγχολία και η διάθεση να κάνουμε ότι είναι να κάνουμε και να τελειώνουμε. Πέρασμα καπότας λοιπόν και συνέχεια με ιεραποστολικό. Προσπάθεια από μέρους της για κάπως γρήγορο ρυθμό και εδώ, δέχτηκε αδιαμαρτύρητα το δάχτυλό μου στην κωλοτρυπίδα της αλλά μιας και με είχε φτάσει στα όρια με την πίπα το τέλος δεν άργησε να έρθει. Έμεινε για ένα λεπτό ξεκούρασης και μου έλεγε πως με ζηλεύει που θα πάω σπίτι, θα κάνω ντους και θα κοιμηθώ ενώ αυτή πρέπει να μείνει και να κάνει τη βάρδιά της. Δεν ήταν κουρασμένη, έλεγε, αλλά δεν είχε και πολύ διάθεση. Μάλλον την είχαν πιάσει τάσεις φυγής... Καληνύχτισε και έφυγε. Συνολικά θα έλεγα πως για μία φορά άξιζε για την πίπα της, η οποία, επειδή ήταν καυλιάρικη, τσοντιάρικη θα μπορούσα να πω, μου έδωσε την εντύπωση πως το κατέχει το άθλημα γενικότερα αλλά ίσως δεν ήταν η βραδιά της. Πάντως για δεύτερη φορά θα το σκεφτόμουν πολύ γιατί αν είχε πάλι τη ίδια διάθεση πιστεύω πως υπάρχουν και καλύτερες επιλογές.
Η παρακμή της βραδιάς όμως δεν είχε τελειώσει εκεί. Καθώς έμπαινα στο αυτοκίνητο ένας γέρος σε ένα ασημί αυτοκίνητο ήρθε μπροστά μου και με κοιτούσε. Δεν έδωσα σημασία και έβαλα μπροστά σκεπτόμενος πως ίσως ήθελε να παρκάρει, αν και η σκέψη ήταν άκυρη καθώς ο δρόμος ήταν άδειος και υπήρχε χώρος. Κάνω αναστροφή και φεύγω περνώντας από δίπλα του και τότε έπαιξε τα φώτα του. Εκείνη τη στιγμή μου ήρθε φλασιά και θυμήθηκα πως είχε γράψει κάποτε ο Karaman για ένα γέρο σε ασημί αυτοκίνητο που κυκλοφορεί στην περιοχή και ρωτάει τους καυλιάρηδες περαστικούς αν θέλουν να τους κάνει πίπες ( http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=125.msg2789330#msg2789330 από την αναζήτηση που έκανα τώρα). Έτσι, επιτάχυνα και έφυγα. Ευτυχώς που υπάρχει το site για να μας γλιτώνει από κάθε είδους κακοτοπιές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Έμμα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού