Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από επίσκεψη στο Λίντο και αφού είχα φτιαχτεί από τα σόου της Άντας και του Κένζο με την Κέλλυ,πήραμε τον δρόμο για μετάξι.Η ώρα ήταν γύρω στις 03:00 και μιας και βρήκα εύκολα πάρκινγκ πίστευα ότι θα είναι χαλαρή και η κίνηση στα τσαρδιάΕμμμμΧμμμ;.Γελάστηκα όμως μιας και είχε πολύ πιτσιρικαρία και κάγκουρες ΘυμόςΘυμός οι οποίοι μετά τις κροτίδες είπαν να φέρουν την βαβούρα και στην πορνοντίσνευλαντ.Την Άννα την είχα βάλει στο Πασχαλινό μενού Μεγάλο χαμόγελοκαι μόλις μπήκα παρέδωσα το 10ευρω και εισήλθα σε ένα από τα πιο καθαρά δωμάτια που έχω μπει στο Μεταξουργείο.Το καλτ στοιχείο του ήταν η τσόντα δεκαετίας 80 που έπαιζε στην τι-βιΧαμόγελοΧαμόγελο.Δεν περίμενα πολύ και έρχεται το ψηλό μιλφ με το κοντό μελαχρινό μαλλί και με αρχίζει στις ευχές και τα γλωσσόφιλα.Λίγα γλυψίματα στο σώμα,πέρασμα καπότας κι ένα καλό αν και λίγο βιαστικό τρομπόνι.Ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίζει και κουνιέται σε καλό ρυθμό.Δεν είχα δυνάμεις να συνεχίσω για πολύ σε αυτή την στάση(είχα πιει ήδη μισό μπουκάλι κρασί στο σπίτι κι ένα τζιν-τονικ στο Λίντο).Την γυρνάω στα 4 όπου γούσταρε να φωνάζει δυνατά και με προέτρεψε και για μερικά απαξιωτικά κωλοσκάμπιλα.Ήμουν ήδη φτιαγμένος οπότε το τέλος μας βρήκε έτσι.Μου έδωσε ένα φιλάκι στο μάγουλο,με ευχαρίστησε κι έφυγε σφαίρα για σαλόνι.Ήταν καλή περίπτωση για να ξεφορτώσω τα χοντρά από το στριπ,αλλά μάλλον θα την ξαναδοκιμάσω σε μια πιο ήσυχη μέρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2012
Μονο εγω εκτιμαω τις κριτικες σου "Κωστακη" Μεγάλο χαμόγελο
X
xlexlekias
16 Απριλίου, 2012
χαχαχα γιατί το λες αυτό xlexlekiaΧμμμ;
16 Απριλίου, 2012
Ρε τι εχεις παθει????
Γιατι σταματησες να τις χυνεις απαξιωτικα στη μαπα????
C
COBRA1986
17 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω δεν έκανε αυτή ελεύθερο τελειωτικό Money MouthΣπασίκλαςΕμμμμΧμμμ;.'Ετσι κι αλλιώς ήμουν φορτωμένος και την απαξίωσα στα 4Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4