Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο μερικες αποτυχημενες καταθεσεις, και μαθαινοντας οτι επεστρεψε η Χριστινα, ηταν ευκαιρια για αυτο που λενε ολα τα λεφτα στο φαβορι.!...και τα μυαλα στα καγκελα...οποτε ξεκινησα με μια διαθεση οτι θα περασω καλα μιας και οσες φορες που βρεθηκα με την Χριστινα 2 αν θυμαμαι καλα, περασα καλα θα ελεγα και οχι ασχημα. Μεσιμερακι κινηση μηδεν η τσατσα η σπορου να σημειωσω και να της δωσω τα ευσημα οτι εχει αλαξει σταση ως προς τους πελατες, δεν ξερω αν ωφειλετε οτι ισως με θυμαται αλλα τελευταια μιλαει με αλλον αερα στους πελατες και ειναι αυτο υπερ της. Αφου βεβαθωθηκα οτι η Χριστινα δουλευει, βγηκε απο το κουζινακι χαμογελαστη χερετοντας με το κλασικο τονισμενο με το τροπο της ...γεια σου.! μεσα σε ενα φορεματακι που τονιζε τις καμπυλες της...Γλώσσα
Εφυγα βουρ για δωματιο, αφηνοντας μου αρκετο χρονο να την περημενω, εξωτερικα το Χριστινακι εχει αλαξει αρκετα, δεν ειναι εκεινο το αδυνατο σεξυ γκομενακι, το μαλακι της το διατηρει στο ιδιο στυλ, με λιγο ποιο σκουρο ξανθο προς το καστανο χρωμα, το σωματακι της εχει παρει ορισμενα κιλακια που εχουν κατανεμηθει αριστα σε ολο το σωμα της χωρις να την ασχημενουν καθολου αντιθετα για εμενα τις πανε, το προσωπακι της εχει γινει ποιο γλυκο, τα βυζακια της εχουν φουσκωσει αισθητα λες και τα σιλικοναρισε, ολοστρογγυλα πλεον καμια σχεση με το παρελθον, το κωλαρακι της εγινε αφρατο και αυτο, μπουτακια εκανε επισης, γενικα τωρα εγινε ενα σεξυ μπαστυ γκομενακι, που παραμενει ποθητο...με το που ηρθε μεσα αν και δεν την ρωτησα αν με θυμαται εννοηθηκε οτι στο παρελθον ειχαμε ιστορια, οποτε πριν την πραξη μια ολιγολεπτη κουβεντουλα με ενδιαμεσα μπαλαμουτιασματα μου ανεβασε και αλλο το ηθικο αν και το δικο της το εβλεπα ολιγο πεσμενο, και με προβληματιζε, οταν πλεον αρχισαμε να περναμε στα περετερω ηταν σαν να πατησε εναν διακοπτη και ειδα μια αλλη Χριστινα μπροστα μου, εγινε προστυχη η διαθεση της ανεβηκε και με τα προκαταρτικα της με εφερε σε πλυρη στηση στον μπαμ.! περασμα της καποτας αλλα καλτσα και πιπα εντονη δυνατη με πολυ ντιπ, ενιωσα τον λαρυγκα της κυριολεκτικα.!! νωχελικες κινησεις προς το τα μενα και ανεβαζμα απο επανω, κινησεις πληρως επαγκελματικες, τα βυζακια σε αυτην την σταση ειχαν μια υπεροχη αισθηση, η ρωγα εβγαζε ματι.! αλαγη σε σταση αντικρυστα ο ενας με τον αλλον σπρωχνοντας την αντιθετα απο εμενα και ακολουθοντας αυτη την κινηση, και μετα σε ιεραποστολικο οπου το μουνακι της ειχε σαφως καλυτερη αισθηση και εδειχνε αρκετα να γουσταρει την ολη διαδικασια, το ενα ποδι στον ωμο μου και η εκπσερματωση να ερχετε ολοταχως.!! εχυσα μεσα της και μου ρουφηξε μεχρι και την τελευταια σταγονα χωρις να δειξει οτι αφου επεσε καρο σημαια οτι πρεπει να το βγαλει απο μεσα της...ξαπλωμα διπλα διπλα συζητηση επιλογου και αποχερετισμος με ενα φιλακι.
Λοιπον ειναι η καλυτερη συνευρεση που ειχα ποτε με την Χριστινα, δεν με προδωσε και παραμενει σταθερη αξια, περασα σαφως καλυτερα απο οτι υπολογιζα, ο χρονος που κυλουσε δεν εδειξε να την επηρεαζει με τιποτα ωστε να κανει την δουλεια της και να φυγει, μπορει να επεξε ρολο οτι και ηταν ωρα κοινης υσηχιας οποτε ηταν και ποιο χαλαρη...παντως θα την εχω στο μυαλο μου απο εδω και περα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού