Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
καταθεση τη νυχτα λοιπωσ στη μαρια τησ σλοβακα.η μαρια εινε ενα ομορφω κοριτσι με πολυ καλο σωμα ολη τησ η πλατη πισω εχει τατουαζ κ εχει ξανθο μαλλακι καρε οχι πολυ μακρη μιασ κ το κουρεψε τωρα λιγακι ενω τα βυζακια τησ δεν εινε πολυ μεγαλα αλα εινε ωραια ενω μου ειπε οτι δουλεψε και θεσσαλονικη η μαρια.δινω το 30αρακι κ μετα απο λιγακι ερχεται η μαρια αρχιζουμε τα μπαλαμουτια που εισε που χαθηκεσ κτλ.μετα πεφτουμε στο κρεβατακι και αρχιζει χαδακια στο τρυχωτο στηθωσ μου οπου μετα απο λιγακι μιασ κ φρεσκομπανιαρισμενοσ μου αρχιζει μαγκεσ ενα γλυψιματακιΓλώσσα σε ολο μου το σωμα ενω χτυπουσε τησ ρωγεσ μου με την γλωσσα και με γκαυλιαρηκα δαγκοματακια οπου με εκανε τουρμπο απο γκαυλα,ξερει να δουλευει τελεια την γλωσσα τησ.μετα την τραβηξα στην μαπα μου για να πιπιλισω εγω τα βυζακια τησ πολυ ωραια με την γλωσσα μου οπου τησ τα ρουφηξα λιγακι δυνατα χωρισ καμια διαμαρτυρια αλλα με αναστεναγμουσ γκαυλασ απο το μωρακι οπου μετα απο λιγακι την απελευθερωσα και κατεβηκε στην πουτσα μου για την συνεντευξη,,οπου την αρχισε με μαεστρια φερνοντασ το κωλαρακι τησ στην μαπα μου σε στυλ 69 αλλα μου ζητησε ευγενικα να γλυφω μονο τα κολομαγουλακια τησ ενω στο μουνοδαχτηλακι δεν εφερε καμια αντυρισει ενω η πιπα τησ ηταν πολυ καλη με μπουκοματα και γλοσωπλαγιασματα στην πουτσα κ ωραια γλοσωχτηπηματα στο γκαυλι μου με μεγαλη διαρκεια με καταπιπωσε.η πρωτη σταση ητανε με το μαρακι απο πανω να με καβαλαει κ με αργεσ κινησεισ να τον περνει ολο μεσα στο μουνι τησ κ τα ωραια πουτσοσπασηματα τησ να δονουν το δωματιο με ταυτοχρωνα γκαυλιαρηκα βογγητα κ απο τουσ 2 μασ ενω ταυτοχρωνα με το καρφωμα την πιπιλιζα τα βυζακια τησ.μετα την εβαλα πλατη οπου την σφυροκοπησα για κανα 5 λεπτο κ υστερα με τα ποδια στα καπακια την εβαλα απο κατω οπου την καρφωνα δυνατα και ασταματητα μεσα σε κραυγεσ ηδωνησ.αλλα το τελοσ ηρθε με αυτη παλι απο πανω με την φατσουλα τησ πρωσ τα εμενα ενω την πεταξα κ μερικα φυλλακια ωραια στα μαγουλακια τησ και μετα απο λιγω τησ τα εριξα ολα στο μουνακι τησ.συμπερασμα ολα τελεια απο την μαρια ομορφη,γλυκεια,ζεστη χωρισ καμια βιασυνη...ενω δεν ξερω αν στουσ φιλουσ θεσσαλονικησ θυμιζει κατι.σε αυτο το σπιτακι δουλευει επισησ η μαρριανα 19αρα ρουμανα με ψωμακια κ μεγαλα βυζια την ειχα τιμισει κ αυτη κ εινε κ αυτη πολυ καλη.ααααα και κατι αλο φημεσ ακουσα οτι ο οικοσ εποχησ σουλα κατεβασε το απλο απο 40 στα 30 αν καπιοσ συναγωνιστησ βρεθει εκει ασ το επιβεβαιωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2012
ωραιος!!Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1