Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 6 10
Eros Center/Laufhaus/Bordell 18397
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Διαβάζοντας τις εντυπωσεις άλλου συναγωνιστή ,σκεφτηκα να καταθέσω κι εγω τις δικές μου σκεπτόμενος οτι ισως μπορει κάποιον να βοηθήσουν .
Το Pascha είναι κατι σαν ναός των fun του αθλήματος.(όπως λέμε ναος του ποδοσφαίρου για κάτι θρυλικά στάδια).Βρισκεται μεσα στην Κολώνία, μπορεί να πας εκεί
με το τραίνο (και με λιγο περπάτημα ) η χρησιμοποιόντας TAXI (θα στοιχίσει 9 με 10 ευρω απο το κέντρο της πόλης)Ολοι οι οδηγοί ταξι το γνωρίζουν.Για βραδυνές
η μεταμεσονύκτιες ωρες προτέινεται καλύτερα ταξάκι που σε αφηνει ακριβώς απ έξω.Το Pascha είναι ίσως το μεγαλύτερο στην κατηγορία του .Ειναι ενα χοτελι δώδεκα ορόφων με τους έξη επισκέψιμους για τους κοινούς θνητούς.
Θα αιτιολογησω πιο κάτω που έγκειται ο περιορισμός αυτός.Mπαίνοντας στην κεντρική είσοδο έχεις να επιλέξεις αναμεσα σε δυο άλλες εισόδους.Ευθεία οδηγεί στο club ενω δεξιά οδηγεί στους ορόφους.Αν θελει κάποιος να δει strip dancing
η pole dancing πληρώνει είσοδο 30 euro και μπαίνει μέσα.Αν κάποιος ειναι τακτικός πελάτης η αναλογα και την ημέρα παίρνει δωρεάν κουπονια που μπορεί να τα εξαργρώσει μέσα.Τα κουπόνια έχουν να κάνουν με το private dancing που κανουν οι κοπέλες μέσα.
Το προγραμμα αρχίζει κατα τις 12 .Πριν αρχισει μπορείς να πιεις το ποτάκι σου (πίνεις οσο θελεις χωρίς ςπι πλέον χρέωση)και να ακούσεις την μουσική σου (κυρίως mainstream αλλά βάζει και ροκιές)Οταν αρχίσει το προγαμμα κάνουν παρέλαση διαφορά μωρά
ενα καθε φορά επι σκηνής κανοντας το πρόγραμμά της ενω τα υπόλοιπα γυρνανε στα τρπέζια αναζητώντας πελάτες για private dance.To private dance περιλαμβάνει χορό για παρτη σου καθημενος στο τραπέζι σου και αν η κοπέλλα γουστάρει περιλαμβάνει και τριψιμο πάνω σου ,
με οτι μπορει να φανταστείς.Μεγάλη απόλαυση ,μερικές ειναι μαστόρισσες σ αυτο που κάνουν ,γινεσαι turbo και εισαι έτοιμος για επισκεψη στο χοτέλι.Εκει πληρώνεις πέντε ευρωπουλα εισοδο και μπορείς να κάνεις την μεγαλύτερη μπουρδελότσαρκα που εχεις φανταστεί ,σε έξη
οροφους.Κάθε οροφος έχει 25 με 30 δώμάτια.Σε καθε δωμάτιο βρισκεται και μια κοπέλλα που αν ειναι ελευθερη καθεται απ έξω.Συναντάς ολες τις φυλές και καλύπτουν όλα τα γούστα(γενικά πολύ ανατολικό μπλόκ).Στον τελευταίο οροφο έχει και τραβέλια πρωην οικοδόμους.Στους πρωτους πέντε που ειχε ενδιφέρον για μένα ,μου εκανε εντυπωση που συναντουσες ηλικίες κυρίως 20-25 μεχρι και 30 ,εμφανιση απο μέτρια και άνω έως και αστεράκια,Καθημερινές κοπέλλες ,φοιτητριες κλπ.Μπορείς να μιλήσεις λιγο πριν μπεις μέσα και να καταλάβεις περιπου τι θα συναντησεις μέσα.Εισοδος για απλό πρόγραμμα 50 ευρω για 20
λεπτά.Εαν θελεις παραπάνω χρονο πληρώνεις παραπάνω ειτε πριν μπεις μέσα ειτε μεσα .Το εικοσάλεπτο τηρείται ακριβώς αλλα δεν σου τα πρήζουν,σου λένε κατσε οσο θες ,πληρωσε παραπάνω.Τα δωμάτια πολύ καθαρά δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το ντους .Οι περισσότερες κοπέλλες μένουν εκει οταν τελειώνουν την δουλεια.Αλλες σε άλλο όροφο και λιγες εκτος χοτελιού.Γνώμη μου μακρυα απο τις αφρικανές (κανουν τα παντα για να σε βάλλουν μέσα μεχρι και χερι βάζουν αλλα μεχρι εκεί ,μετα δεν βγαζεις άκρη)Αν θελεις,μπορείς να ξαναπάς για ποτάκι και να ξανανέβεις στους ορόφους ,αρκει να συννενοηθείς με τον πορτιέρη για να μην ξαναπληρώσεις είσοδο.
Στις τεσσερις μέρες ,διαλεξα δυο ρουμανάκια πιπινάκια που μου ειχαν κανει εντυπωση και έμεινα πολύ ευχαριστημένος.Δεν ηταν κάτι το τρομερο άλλα ηταν καλές και δεχονταν καθοδήγηση .Γενικά οι κοπέλλες κάνουν οτι τους ζητήσεις,καταλαβάινουντι τους λες πάντα στ αγγλικά και προσπαθουν να περάσεις καλα .Οι συγκεκριμένες που πήα απο εμφάνιση ηταν πολύ καλές.Το ιδιο καλό και το social time πριν και μετα μαζί τους.Γενικά υπάρχει ενα επίπεδο στο μαγαζί ,μπράβοι για ασφάλεια στην εισοδο,περνας καλάε ειτε μόνος ειτε με παρέα.Απ οτι ακουσα υπαρχουν οροφοι για μελη και καλά αλλα με τιμές μάλλον απαγορευτικές,αν και δεν ειμαι γνωστης του θέματος.Απεναντι απο το pascha υπάρχει ένα αντίστοιχο ίδρυμα το das bordel που όμως δεν λέει πολλά ,χαμένος χρόνος ακόμα και για τσάρκα π,αντα για τα δικά μου κριτήρια .Αν τυχών ξαναβρεθώ Κολωνία θα ξαναεπισκευτώ το ναό.
Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική.

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 loukaniko, gnnakos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού