Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315395
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη για δεύτερη φορά στο 'σπίτι' αυτό.ο χώρος πολύ δυνατός και καλοφτιαγμένος.η τσατσά ευγενέστατη.με κέρασε και ουισκάκι.στην υγεία σας κυρία μου.στην πασαρέλα δύο πιτσιρίκες (έτσι νόμιζα τουλάχιστον μόλις τις είδα).καρολίνα και ελένη.επιλέγω ελένη και μπαινω με 50.το δωμάτιο;γκαρσονιέρα.ξεχωριστός χώρος το μπάνιο πλήρες.άνετα το θελα για σπίτι μου..
Έρχεται και η κορασίδα.τι κορασίδα δηλαδή..καμιά 30ριά σίγουρα όπως την είδα gros plan.τσέχα μου είπε, αλβανίδα την έκοψα, μπορεί να κάνω και λάθος..έιναι ξανθιά,κοντούλα, με ίσιο καρέ αφαναρισμένο μαλλάκι, λεπτά χαρακτηριστικά, αδύνατη αλλά όχι ανορεξικιά, σφικτό κολαράκι, βυζάκια μικρά και θα έλεγα όμορφα αν δεν είχαν στο πάνω μέρος τους κατι σαν ραγάδες.ψιλοπεσμένα.τέλος πάντων δεν πτοούμαι.πιπινοδείχνει και το όλο σύνολο είναι fuckable..πως σε λένε μου λέει, και περνάμε στο παρασύνθημα.προκαταρκτικά γύρω στο ένα λεπτό, πέρασμα λάστιχο και ξεκίνημα πίπας.σκληρή και δυνατή πίπα.απλά σκληρή και δυνατή όμως.τίποτα άλλο.με μια τέτοια ειχα χύσει πιτσιρικάς στο μετάξι.'πάρτα λίζα και κάντα κορνίζα μου ξηγήθηκες' μου χε πει η πουτάνα τότε.κι εγώ είχα μείνει να την κοιτάζω με την απορία,τη λαγνεία και την απογοήτευση ζωγραφισμένες στο πρόσωπό μου που έφευγε..συνεχίζουμε με την ελένη..μετά από 3 λεπτά πίπα ανεβαίνει πάνω μου και χτυπιέται κι εγώ της χουφτώνω τον πισινό και της γλύφω τα βυζάκια της.δάχτυλο δεν δέχτηκε.μετά από 3 λεπτά στήνεται στα τέσσερα και μετά από 3 λεπτά άρχισε να φωνάζει και μετά από 3 λεπτά σφυροκοπήματος έχυσα.τώρα για τα τρίλεπτα δεν είχα και χρονόμετρο, αλλά αυτή ήταν η αίσθησή μου..
Κουβέντα δεν αλλάξαμε, αν εξαιρέσεις το εντάκσει;εντάκσει.πλύθηκε στο μπιντέ ενώ εγώ ξετύλιγα τις παντόφλες από τη ζελατίνα να μπω στο ντουζ.καληνύχτα-ευχαριστώ.αν εξαιρέσεις τις ανέσεις που σου προσφέρει ο χώρος, το ίδιο γαμίσι θα τό ριχνα και στη φυλής και με πλουσιότερο πρόγραμμα και πιθανότατα με κανονικό πιπινοπουτανάκι.
Και γενικά για αυτά τα μπουρδέλα πολυτελείας.30 ευρώ για μια καθαρή πετσέτα και κανα πεντάλεπτο social time ψεύτικης συναισθηματικής ικανοποίησης του αντρικού μας εγώ, κι αυτό αν ταιριάξεις με κάποια ή αν τό χει στο πρόγραμμά της, είναι σημαντική χρηματική διαφορά.εδώ για το γαμώτο ψάχνουμε 'καθαρά' και φτηνά βενζινάδικα, που στο φουλάρισμα άντε να ναι 1-2 ευρώ η διαφορά.και πάμε και πληρώνουμε 250 και 300% πάνω για λίγες σταγόνες λαγνείας.άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου..
Δεν ξέρω τι θα αφορά η επόμενη κριτική μου, γιατί δεν μου την καρφώνει να γράφω και πολύ συχνά, αλλά το επόμενο πορνογαμίσι μου θα είναι σίγουρα σε μπουρδέλο απλό και όχι πολυτελείας..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού