Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142925
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κιρα, μελαχρινη κοπελιτσα 19 ετων, ελληνικα μηδεν, αγγλικα ελαχιστα, προσωπο που δεν συγγινει, σκληρο θα ελεγα παρα γλυκο, σωματακι το ιδιο κοινο με μικρομεσαιο κωλαρακι, αφου επιβαιβεωθηκα στην υποδοχη οτι ειναι αυτη, ρωτοντας το ονομα της, μιας και φορουσε σουτιεν το οποιο δεν αναδυκνειε το πλουσιο στηθος της ετσι οπως ημουν καθηστος στο καναπε, οποτε διαλεξα 40αρι το οποιο αν θυμαμαι καλα ειχε γλυφομουνι ή σεξσοου ή μασαζ, επελεξα το μεσαιο, η κοπελα ηρθε σχετικα γρηγορα ποιανοντας με τα παντελονια φορεμενα, εβγαλε το σουτιεν της με την μια λες και ηθελε να διξει το ατου της, εκει καπου με αφησε κυριολεκτικα Μαλακα.!! αντικρυσα δυο μεγαλα βυζια τα οποια γερνανε δεξια αριστερα, αφησα το παντελονι πανω μου και κατευθηνθηκα προς το μερος της να ποιασω τα βυζια της και να σιγουρευτω οτι δεν ονειρευομαι.!! οι βυζαρες της αν και δεν ειναι υπερανω αισθητικης θα της χαρακτηριζα ως μεγαλες ελληνικες βλαχικες βυζαρες, τερμα μαλακες, νιωθεις τις φλεβες και τους μυς οταν τα ζουλας μεσα τους, ρωγα σχετικα μεσαια που σε εκεινο το σημειο τα βυζια της ειναι σκληρα.! πεταξα γρηγορα οτι φορουσα απο επανω μου, ενω ταυτοχρονα αυτη εβαζε την 2η καποτα στον μικρο δονιτη που εφερε μαζι της, συνεχεια στα ορθια, ελιχτηκα απο πισω της, προσπαθοντας να φορμαρω τον σηκωμενο πουτσο μου στα κολωμερια της αλλα ηταν αδυνατον μιας και φορουσε τα ψιλοτακουνα της, ζουληξα αρκετα τα βυζια της ετσι απο πισω ενω αυτη μπενοβγαζε τον δονητη το στομα της, την γυρησα προς τα εμενα και της εβγαλα αργα αργα το βρακακι της ενω κατεβασε τον δονητη στην μουναρα της, εκει τον ανελαβα εγω να της τον τριψω πανω την μουναρα της, αλλα και να τον βαλω αναμεσα στα βυζια της προσφεροντας στον δονητη ενα ισπανικο, επειτα την πεσαμε στο κρεβατι οπου προσφερε ελαχιστα προκαταρτικα, αλλα με αφησε να παιξω τον δονητη παλι στην μουναρα της εως ουτου να βαρεθω και να σκισει το πρωτο προφυλακτικο, η πιπα της ηταν παρα πολυ καλη αισθησιακη πληρως καυλωτικη μπορουσε να με κανει να χυσω ανετα, καραμελωμα στα αρχιδακια διαρκειας, τα εγλυψε και τα ευχαρηστηθηκε δεοντως.!! πρωτη φορα συναντω κοπελα που να ασχολητε τοσο εκτεταμενα με τα μπαλακια μου.! ...παραληλα προσπαθησα να βαλω δαχτυλακι στο μουνακι που με μπουκωμενο το στομα εβγαλε μια φωνη αλλα και ενα μικρο τραβηγμα της λεκανης δειχνοντας μου οτι δεν θελει να πειραζουν το μουνι της...τζαμπα.!! η σταση που ακολουθησε ηταν μια και ιεραποστολικη, αφου χρησημοποιησε λιγο κρεμα και αφου απετηχα να μπω μονος μου μεσα της, τον εποιασε και τον καθοδηγησε, η τρυπουλα της θα ελεγα σχετικα στενη με καλη αισθηση, φιλακια στο λαιμουδακι της δεχτηκε ανετα, αλλα δεν δεχτικε να παιξω με τα ποδια της, καθως ημουνα γονατιστος και την εσπρωχνα, προσπαθησα να τα κλεισω 2 φορες, αλλα τα βρηκα ερμιτικα...κλειδωμενα.!! οι βυζαρες τις δεν χαθηκανε αλλα με σχετικη ευκολια τις εφερνες στην θεση τους, καπως ετσι ευκολα ηρθε και το τελος, εχυσα βαζοντας το χερι μου κατω απο την μεση της αγγαλιαζοντας της και χυνοντας, αμεσως τραβηχτηκα και εμεινα για καποια δευτερα γονατιστος αντικρυστα απο αυτην που παρεμενε ξαπλωμενη με ανοιχτα τα ποδια σηκωσε την μια πατουσα και την ακουμπησε στο στηθος μου, δεν ξερω τι περημενε, αλλα εγω χαιδεψα λιγο γαμπουλα, και την εκανα απο το κρεβατι με την μια...σηκωθηκε πηρε την πραματια της και με καληνυχτησε...
Καλη περιπτωση η Κιρα, δινει αλλη πνοη με τις βυζαρες τις, απο επιδοσεις προσπαθει και πιστευω θα δειξει σημαδια βελτιωσεις στον μελον, απο μενα σιγουρα θα υπαρξει και 2η φορα...τετοια βυζια φανταζουν οαση στην ερημο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού