Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Sex Studio 65181
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη μου καταθεση σ΄αυτο το χωρο, σε μια κοπελα που πρωτη φορα εβλεπα.
Σιγουρα με το δεξι!

Η Βερονικα ειναι ενα πολυ αδυνατο κοριτσακι, απ΄την Ουγκαρια, στα ορια της νευρικης ανορεξιας.
Σιγουρα η πιο αδυνατη που εχω παρει εγω. Το στηθος της ειναι μικρο, αλλα καλοσχηματισμενο
και με πολυ ωραια ρογα - καγκελο. Το κωλαρακι της χωραει στη χουφτα.
Γιατι μπηκα? Γιατι στο σαλονι μου χαρισε ενα υπεροχο χαμογελο!! Ντροπαλο και γλυκο μαζι,
που εκανε ολες τι αμυνες μου να καταρευσουν Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Δεν ακουσα προγραμματα. Πληρωσα το μικροτερο παραβολο των σαραντα ευρω, και μπηκα στο δωματιο.
Αργησε να ερθει, κανα τεταρτο. Απ΄την μια βαριομουν να περιμενω, απ΄την αλλη φαινοταν οτι
ο συναγωνιστης περνουσε καλα. Σιγουρα παντως, αξιζε η αναμονη!

Μπηκε μεσα, ξανα με το χαμογελο στα χειλη, χωθηκε στην αγκαλια μου, και αρχισαν οι συστασεις.
Ολα στα Αγγλικα. Ουτε λεξη Ελληνικη. "but, i try" μου ειπε. Ειναι εξαλλου μολις μια βδομαδα εδω.
Aφου την χορτασα στα ορθια, την εγδυσα, την σηκωσα στην αγκαλια -αυτη κουνουσε τα ποδια της, παιζοντας-
και την εβαλα στο κρεβατι.
Αρχισαμε αψιμαχιες που κρατησαν οσο χρονο ηθελα, μ΄αυτην να χαμογελαει παντα, και να σου
μεταδιδει την καλη της διαθεση. Κυλιστηκαμε -στο βουρκο Μεγάλο χαμόγελο- μ΄αυτην απο κατω, απο πανω, μπρουμητα, ανασκελα,
οτι τραβουσε η ορεξη μου! Την πειραζα, μου ελεγε "no" σαν να μου ελεγε "κι αλλο" και γελουσε!
Ακομα κι οταν καποια στιγμη ο "φιλος μου" ηρθε σε πολυ στενη επαφη με το μουνακι της, ειπε "plaese no"
αλλα τοσο γλυκα που ντραπηκα Ντροπή

Οταν ηρθε η ωρα για το κυριως πιατο, ξαπλωσα, τεντωθηκε κι αυτη απο πανω μου για να
φτασει το προφυλακτικο στο κομοδινο. Την ξανααρπαξα, κι αρχισαμε ξανα να κυλιομαστε. Και δως του να γελαει!

Τελος παντων, οταν την αφησα, το φορεσε κι αρχισε μια ωραια πιπα, οχι βαθια, αλλα σφικτη.
Της ζητησα να ανεβει απο πανω μου. Εβαλε πρωτα πολυ λιπαντικο στον "φιλο" μου "because it's big"
Ανοησιες. Εχετε διαβασει το "δωδεκα ποντους και μισο" του Λευτερη Παπαδοπουλου? Ε, μεσα επεσε!
Απλα το μουνακι της ειναι τοσο στενο, που αλλιως δεν θα εμπενε!
Ο χειρισμος της απο πανω ειναι πολυ ευκολος. Την επιανα απ΄την μεση της και την ανεβοκατεβαζα σαν παιχνιδι.
Επειτα την ξαπλωσα και με τα ποδια της στους ωμους μου ηρθε το τελος!
Κι αλλα πεντε λεπτα να κρατουσα, ειμαι σιγουρος, δεν θα ελεγε τιποτα.

Ξαπλωσε, ξαπλωσα κι εγω διπλα της και για λιγη ωρα λεγαμε ανοησιες, εξασκωντας και οι δυο τα Αγγλικα μας!

Τελικα, για να περασεις καλα, δεν χρειαζονται μεγαλα βυζια και πεταχτος κωλος!
Καλα ειναι βεβαια κι αυτα, αλλα η καλη διαθεση τα αναπληρωνει.. Κι ενα χαμογελο!
Δεν με βαφτισε τυχαια "αγαπουλη" ο φιλος μου ο jo!

Φυσικα και θα ξαναπαω!

Φευγωντας την ειδα να καθεται στην κουζινα, μ΄ενα laptop στα γονατα της.
Λες να μας διαβαζει?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού