Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Νομίζω ότι υπερβάλει κάπως ο φίλος πριν αλλά σε γενικές γραμμές έχει δίκιο.
Αρνητική εντύπωση μου έκαναν κι εμένα το προφανές έλλειμμα θηλυκότητας σε συνδυασμό
με το ατσούμπαλο σώμα και περπάτημα.Χοντρά πόδια δεν θα έλεγα ίσως να του φάνηκε έτσι
του συναγωνιστή επειδή παίζει έντονα το ατσούμπαλο που ανέφερα.Ούτε και νταγλαρά δεν
τη λες να μη λέμε και τόσο μεγάλες υπερβολές είναι πολύ βαρύς ο χαρακτηρισμός αλλά
σίγουρα δεν είναι με τίποτα το θηλυκό πουτανάκι που θα ήθελε ο νορμάλ ενεργητικός πελάτης.
Στα θετικά της ότι είναι πολύ έξυπνη και πάρα πολύ εξυπηρετική σε αντίθεση με τις
περισσότερες εισαγόμενες και ντόπιες ξεπέτες.Προσπαθεί να σε χαλαρώσει να σε βάλει
στο παιχνίδι και το καταφέρνει αρκετά εως και πολύ καλά με την εξυπνάδα και τον τρόπο της.
Στην πορεία βέβαια επειδή είναι πολύ έμπειρη και επιτήδεια πάει να σου πάρει οικονομικά
το κάτι παραπάνω προσπαθώντας να σε κάνει να δεχτείς να δοκιμάσεις να σε πηδήξει,να χύσει κτλ..
Εαν δεν το θέλεις όμως όπως εγώ δεν θα σε βιάσει κιόλας ούτε και θα σου γυρίσει την πλάτη.
Πολύ καλό τσιμπούκι αλλά μέτριο γαμήσι κατά τη γνώμη μου.Για αυτούς που ενδιαφέρονται άμεση
και γεμάτη στύση με μεγάλο καβλί για τρανς αλλά με τίποτα 22 πόντους μην υπερβάλλουμε.
Συμπερασματικά για τύπους που αναζητούν τη θηλυκότητα όπως εγώ δεν είναι ότι καλύτερο νομίζω.
Μάλλον δεν κάνει για ενεργητικούς είναι όμως ιδανική πιστεύω για άτομα που ενδιαφέρονται να
ξεκολιαστούν αν και νομίζω ότι οικονομικά θα τους βγει αρκετά ακριβά.
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
John_Holmes
Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2012
Εμμμμ...το ίδιο ερώτημα που έθεσα στον προηγούμενο θέτω και σε σένα..(και σε όποιον άλλον super masculine VWE studMoney Mouth βγει να παραπονεθεί ότι του πήρα με το ζόρι τα λεφτά και τον υποχρέωσα να με πηδήξει εγώ ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΟΣ ΝΤΑΓΛΑΡΑΣ!Χμμμ;):
..εφόσον δε με βρήκες συμβατή με τα αισθητικά σου κριτήρια ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕΣ? εφόσον όπως λες δε με βρήκες θηλυκή - no feminine- εσύ ο "νορμάλ" ultra masculine ενεργητικός, γιατί έκατσες, μίλησες χαλάρωσες και τέλος έπαιξες μαζί μου μετρώντας και το εργαλείο μου! με 120ε τίμημα? πως είναι δυνατόν να αγκαλιάσεις, φιλήσεις, χαϊδέψεις, γλείψεις (μου αρέσει που έκρυψες "επιτήδειε" το 69...μη σε πούνε "ανώμαλο" και χαλάσει η persona σου "JOHN HOLMES"Εμμμμ? ή για να έχει μεγαλύτερο βάρος η κριτική σου?), και πήδηξες ένα "αρσενικό" τραβέλι, και μάλιστα με το μη ευκαταφρόνητο ποσό των 120ε? μήπως η ευθύνη είναι αποκλειστικά δική σου και ΚΑΘΟΛΟΥ δική μου? ΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΑ ΝΑ ΜΕ ΠΗΔΗΞΕΙΣ και μάλιστα με λεφτά? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕΣ με το που αντίκρισες αυτό που θα πλήρωνες 120ε και δε σου έκανε κλικ σύμφωνα με τα ΔΙΚΑ σου αισθητικά κριτήρια?
... νομίζω οι απορίες μου είναι εύλογες!
...βασίζεις την κριτική σου πάνω στην αισθητική σου και όχι σε μένα per se ή στις υπηρεσίες μου για να αποποιηθείς τη δική σου ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ευθύνη! (εξ ου και η χαμηλή βαθμολογία, κάνεις σεξ με κάτι που βαθμολογείς 3 για πρόσωπο και σώμα???). Μη μου πεις ότι αποφάσισες να μείνεις γιατί σε 10'' που θα μπορούσες να την κάνεις με το που με είδες στην πόρτα(εμένα την ατσούμπαλη και αρσενικιά και όχι θηλυκό πουτανάκι!), και καθόμουν μπροστά σου για τουλάχιστον 15΄κουβεντιάζοντας στη συνέχεια, εσύ "νορμάλ" ενεργητικέ "JOHN HOLMES"!, σε κέρδισε τελικά η προσωπικότητα μου?...τι γίνεται βρε παιδιά, μάγια σας κάνω και μένετε μαζί μου, με πληρώνετε (ακριβά) κιόλας και θέλετε να με πηδήξετε με πάθος?..μήπως από λύπηση γιατί είμαι μια φτωχιά κατατρεγμένη ρακένδυτη τραβεστί πλην τίμια με προσωπικότητα?Χμμμ;

..θα το γράψω για τελευταία φορά: εφόσον για αυτό που κάνω πληρώνομαι και το γνωρίζετε εκ των προτέρων, είναι αποκλειστικά και μονό ΔΙΚΗ ΣΑΣ η ευθύνη εάν παραμείνετε τη στιγμή που δε σας υποχρεώνει κανείς να το πράξετε...τώρα εάν εκ των υστέρων δε σας άρεσε η επιλογή σας και ΟΧΙ το σέρβις μου είναι δικό σας θέμα! πως μπορεί κάποιος δηλαδή να καυλώσει με κάτι που δεν του αρέσει και να το πληρώσει κιόλας?????? όταν πας σε ένα studio και δεις την κοπέλα και δε σου αρέσει φεύγεις...γιατί στην περίπτωση μου που θα έδινες πάνω από 100ε έπραξες το αντίθετο? ...και βγαίνεις τώρα να κατηγορήσεις ποιον? τον εαυτό σου? είσαι μεγάλος άντρας αγαπητέ μου και υπεύθυνος των πράξεων σου, το ίδιο και ο "ΜΕΡΑΚΛΗΣ" πιο κάτω!...και δεν είναι δείγμα ανδρός να παραπονιέσαι και να καταδικάζεις άλλους για τις επιλογές σου, τη στιγμή μάλιστα που θα μπορούσες να κρατήσεις αυτά τα λεφτά για να πας με μια του γούστου σου (και 2 φορές κιόλας!)...με ένα πουτανάκι θηλυκό τραβεστάκι με ψωλή 22εκ αλλά μόνο παθητική (μη σε πούνε και ανώμαλο!!! εσένα τον "νορμάλ" ενεργητικό "JOHN HOLMES"Εμμμμ)!!! εγώ ΤΖΑΜΠΑ σεξ δεν κάνω, αυτό το ήξερες, ούτε σε παρακάλεσα να συνευρεθείς μαζί μου ούτε σε υποχρέωσα να καυλώσεις μαζί μου και να γαμηθούμε, ούτε είχα προστάτη δίπλα μου να σε απειλήσει για να πληρώσεις...γνώριζες πολύ καλά τις τιμές μου και έτσι δεν έχεις το δικαίωμα εάν θέλεις να θεωρείς τον εαυτό σου υπεύθυνο αρσενικό να μου προσάπτεις οποιαδήποτε ευθύνη!


Η αισθητική του καθενός είναι διαφορετική, κάποιος μπορεί να με βρίσκει θηλυκιά, άλλος αρσενικιά, χοντρή, ψηλή, κοντή, αδύνατη με μεγάλο πούτσο ή μινιατούρα(το 22εκ. δεν το έχω αναφέρει εγώ ποτέ! αλλά ηρέμησε "νορμάλ" ενεργητικέ που το μέτρησες κιόλας..έτσι ή αντίστροφα μετράς και το δικό σου, ε "JOHN HOLMES"?Εμμμμ)...εφόσον ζητάω λεφτά για ότι κάνω και αυτό το γνωρίζεις είναι αποκλειστική σου ευθύνη και επιλογή να πληρώσεις ή όχι!

Και επειδή μπορεί να μην το κατάλαβες αυτό, να το θέσω αλλιώς...ποιος σου είπε αγαπητέ μου ότι εάν εγώ το έκανα ΤΖΑΜΠΑ ή εάν έπρεπε να σε πληρώσω θα δεχόμουνα ποτέ να κάνω σεξ μαζί σου ή με τον προηγούμενο??? μήπως να κάνω και εγώ σε σας κριτική? δε θα ήθελα όμως για να μη γιγαντώσω τις ανασφάλειες σας! ποιος σου είπε μάλιστα ότι εάν ήταν στο κέφι μου θα δεχόμουνα ποτέ να με αγγίξεις εσύ ή ο άλλος? ποιος σου είπε ότι θα δεχόμουνα ποτέ ΤΖΑΜΠΑ να βάλω το "εργαλείο" σου("νορμάλ" ενεργητικέ "JOHN HOLMES"Εμμμμ) στο στόμα μου??? εγώ ή οποιαδήποτε άλλη εργαζόμενη τρανσέξουαλ! ...και επειδή το γνωρίζεις πολύ καλά αυτό γι' αυτό και με πλήρωσες και εσύ και ο προηγούμενος "ΜΕΡΑΚΛΗΣ"!...αλλιώς θα έβρισκες αυτό που γούσταρες οπουδήποτε και τζάμπα κιόλας γιατί όπως εσύ έγραψες είσαι "νορμάλ" ενεργητικός (και γι' αυτό μάλλον θεωρείς εαυτόν περιζήτητο επιβήτορα και αδικήσε άμα πληρώνεις..."JOHN HOLMES"!Εμμμμ, really dear????), άρα η επιλογή σου να με πληρώσεις τελικά είναι 100% δική σου, όπως και η ευθύνη! Για ρώτησε με και μένα εάν εγώ, ή και άλλες, θα έκανα σεξ ποτέ μαζί σου και με τον άλλον ΤΖΑΜΠΑ! ξέρεις πολύ καλά πως ΟΧΙ! γι' αυτό επαναλαμβάνω πληρώνεις!!!

...και εάν θες εσύ να αυτοχαρακτηρίζεσαι "νορμάλ" ενεργητικός "JOHN HOLMES" και ο προηγούμενος "Μερακλής του έρωτα"Εμμμμ (μάλλον και οι δυο δεν έχετε ιδέα τι ακριβώς σημαίνει ούτε ο ένας μα ούτε και ο άλλος χαρακτηρισμός, όπως και τι σημαίνει υπεύθυνο ντόμπρο αρσενικό!!!!) διασκεδάζοντας τις όποιες ανασφάλειες και αδυναμίες σας είναι δικαίωμα σας αλλά μη βγάζετε το άχτι και την κακία σας πάνω μου ή σε όποια κοπέλα - τραβεστί πληρώνετε(Psychology 101Σπασίκλας)...η ευθύνη της επιλογής σας βαραίνει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ εσάς! όπως οποιονδήποτε που έχει έρθει μαζί μου και έχει πληρώσει κάνοντας σεξ μαζί μου ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ!!!!!!!Χμμμ;

.... είναι καιρός να μεγαλώσετε και να καταλάβετε ότι δε σας φταίει κανείς για τις επιλογές σας ούτε για τις ελλείψεις σας, ακόμη και για το γεγονός ότι πληρώνετε για σεξ!Θυμός το ότι δεν έχετε επίγνωση των πράξεων σας και πληρώνετε ακόμη και αυτό που δε σας κάνει κλικ αισθητικάΘυμός τότε είστε άξιοι της μοίρας σας! μη βγάζετε όμως πάνω μου τα απωθημένα σας! γιατί επαναλαμβάνω, και εγώ αναγκάζομαι να κάνω σεξ με άτομα που δε θα γύριζα καν να τα κοιτάξω στο δρόμο αλλά ως επαγγελματίας οφείλω να είμαι τυπική και σωστή απέναντι τους και μάλιστα να μη θίξω τις ανασφάλειες τους, τα "προσόντα" τους, τη σεξουαλική τους συμπεριφορά και απόδοση και κυριότερο το όλο τους παρουσιαστικό και masculine or not demeanor!....εάν μπορούσα , όχι μόνο εγώ αλλά και όλες οι άλλες του χώρου!, να γράφαμε κριτική για κάποιους από εσάς θα τρέχατε στους ψυχολόγους για αυτά που θα διαβάζατε! και βέβαια εάν επέλεγα πόσα θα μου έδινε ο κάθε πελάτης με βάση το γούστο μου και τα δικά μου αισθητικά κριτήρια να ξέρετε ότι τουλάχιστον εσείς οι δυο δε θα είχατε να δώσετε τα λεφτά που θα σας ζητούσα...
....yes, i know who you are!Ντροπή

... δέχομαι τα βέλη σας λοιπόν αλλά η συνείδηση μου είναι καθαρή...ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ...ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΣΑΝ ΑΝΗΛΙΚΟ 15ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ! ναι, η ζωή πολλές φορές δεν είναι δίκαιη και κανείς από εμάς δε μπορεί να τα έχει όλα, ούτε καν και τα λίγα που οραματίζεται...Τουλάχιστον εσύ όμως μπορείς να την κάνεις χωρίς καν να πληρώσεις άμα δε σου αρέσω, ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΟΓΩ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΝΕΧΤΩ ΜΕ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΒΙΑΣΥΝΕΣ χωρίς μάλιστα να δείξω ότι ΔΕ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ (τουναντίον μάλιστα να σε κανακέψω και να σε κάνω να νοιώσεις άρχοντα και ως το πιο ποθητό αρσενικό έστω και εάν έχω τον πούτσο μου στο στόμα σου!!!!), γιατί είμαι και θέλω να παραμείνω επαγγελματίας και όχι ξεπέτα απατεώνισσα!!! ...και αυτό κάνω εδώ και σχεδόν 10 χρόνια!
... τέλος, αγαπητέ μου τόσο εσύ όσο και ο προηγούμενος, πρέπει να προσέχετε τις εκφράσεις που χρησιμοποιείτε κατηγοριοποιώντας , απαξιώνοντας και υποβαθμίζοντας πελάτες (είτε ενεργητικούς είτε ε/π που μας γουστάρουν πραγματικά και έρχονται και ξανάρχονται μαζί μας και μας εκθειάζουν, έστω και εάν είμαστε τέρατα!Money Mouth) γιατί αυτό δείχνει πόσο ανασφαλείς είστε, τι σύνδρομα κουβαλάτε και τι αδυναμίες προσπαθείτε να κρύψετε...και δυστυχώς για σας κάποιες από εμάς τις εργαζόμενες του αγοραίου έρωτα και κάποιοι άλλοι που διαβάζουν τα κείμενά σας μπορούν να το αντιληφθούν εύκολα όχι μόνο λόγω εμπειρικού άλλα και ακαδημαϊκού υποβάθρου! ..και αυτό βέβαια πάει σε οποιονδήποτε θέλει να βγει και να γράψει όχι τόσο για μένα αλλά για το πόσο ΑΡΣΕΝΙΚΟ είναι και μετάνοιωσε που πλήρωσε ακριβά κιόλας ένα τραβέλι με μεγαλύτερο πούτσο από τον δικό του, το φίλησε , το χάιδεψε το έγλυψε και το γάμησε ενώ
"πτού ρε γαμώτο" δεν έπρεπε γιατί είναι ΜΕΡΑΚΛΗΣ του κώλου και ΝΟΡΜΑΛ αρσενικό..ενώ όλοι οι άλλοι που το πληρώνουν και τους αρέσει είναι σίγουρα κάτι λιγότερο!!!Χμμμ;

...μη ξεχνάτε αγαπητοί μου "κριτές" ότι εδώ είστε ανώνυμοι και κανείς δε ξέρει ποιοι είστε και τι κάνετε σεξουαλικώς πίσω από κλειστές πόρτες! άλλο είναι να παραμυθιάζετε τρίτους και άλλο τον ίδιο τον εαυτό σας ή στην προκειμένη περίπτωση εμένα!...ο ένας ("μερακλής του έρωτα" ΡΟΜΑΝΤΙΚΌΣ κωλομπαράς εκ πεποιθήσεως κιόλας και ΟΧΙ ΘΥΜΑ με ροπή προς mignonnes αγαπούλες!) με έγλυφε με μανία ακάποτα! και του έπεσε όταν πήγε να με γαμήσει επειδή ήταν και καλά "κουρασμένος"(ή ίσως για κάτι άλλο που κρύβεις και δε θες να το μοιραστείς με τους υπόλοιπους εδώ μέσα dear? που εγώ είχα τη διακριτικότητα να μη σχολιάσω για να μη σε κάνω να νοιώσεις άσχημα και μειονεκτικά???)!..και τέλος ξενέρωσε γιατί δεν του έκανα τη φιλενάδα όπως του κάνουν οι mignonnes αγαπούλες, εγώ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΝΤΑΓΛΑΡΑΣ!!Μεγάλο χαμόγελο, και ο άλλος ("νορμάλ" ενεργητικός JOHN HOLMES wanna be! που απαξιώνει τα τραβελοπροσόντα με τα κείμενα του γιατί ο ίδιος είναι άρρωστα "νορμάλ" ενεργητικός! και όχι σαν κάτι άλλους πικραμένους που ψάχνουν να "ξεκωλιαστούν"!), εφόσον αποσιώπησε το γεγονός ότι κάναμε 69!, έκατσε και μετρούσε το εργαλείο μου και του κακοφάνηκε ότι δεν είναι τελικά 22εκ! αλλά 20εκ!!!...και οι 2 βέβαια ξεχάσατε στην πορεία πάνω στον οίστρο σας και για τουλάχιστον 1 ολόκληρη ώρα! ότι μπαλαμουτιαζόσαστε με ένα "αντιαισθητικό ΧΟΝΤΡΟ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΤΡΑΒΕΛΙ χωρίς ίχνος θηλυκότητας"!!! ...
..Αγαπούλες μου, συνοδός είμαι και όχι ψυχολόγος! grow up and grow a couple of large ones!

xxx
QA
02 Φεβρουαρίου, 2012
QA καλησπερα!
Ως αναγνωστης των παραπανω αντικρουωμενων αποψεων θα ηθελα να παραθεσω και την δικη μου.
Καταρχην να επισημανω οτι σεβομαι απολυτα την προσωπικοτητα των "ιδιαιτερων" θυληκων σαν εσενα και σε καμια περιπτωση δεν σκοπευω να επικρινω και να καταδικασω.
Εμπορευεσαι, λοιπον, το σωμα σου και κατ'επεκταση την ψυχη σου. Επειδη το πλειστον των συνουσιαζωμενων μαζι σου δεν ταιριαζει με την αισθητικη σου σε οδηγει στο να πουλας ψευδη ηδονη.
Οι παραπανω ανθρωποι κατεθεσαν την γνωμη τους για το ατομο σου. Σ' αυτες τις γνωμες εμπεριειχαν και θετικα και αρνητικα σχολια.
Οταν λοιπον πουλας κατι δεν μπορει αυτο να ειναι αρεστο κατα 100% απο ολους.
Εσυ, λοιπον, στεκεσαι αποκλειστικα και μονο στα αρνητικα σχολια και επιτιθεσαι ειρωνευωμενη προς αυτους.
Οπως εχεις κι εσυ ψυχη ετσι εχουν κι αυτοι. Για την προσωπικοτητα σου μιλησαν και οι δυο με θετικα λογια.
Δεν τους αρεσε τοοοσο πολυ το εξωτερικο μερος της οντοτητας σου. Πρεπει οοοολοι να ειναι ξετρελαμενοι μ'αυτο???
Καταλαβαινω οτι η μαχη που γινεται μεσα σου μεταξυ της θυληκης και της αρσενικης πλευρας σε οδηγει σε ανασφαλειες οσον αφορα στο θεμα του ποσο αρεστη εισαι εξωτερικα.
Κανεις αγαπητη μου δεν εχει το τελειο παρουσιαστικο.Ολοι εχουν τις ατελειες τους.Αλλοι λιγοτερες, αλλοι περισσοτερες.
Το μεγαλυτερο ΠΡΟΣΟΝ σε εναν ανθρωπο ειναι η ψυχη του! Αυτην πρεπει να διατηρει ανεπαφη και να τη ν προσφερει στον διπλανο του κατω απο οποιεσδηποτε κοινωνικες συνθηκες.Ειτε φιλικες, ειτε ερωτικες, ειτε εμπορικες κτλ.
Ετσι βρισκεις την εσωτερικη σου γαληνη κι ετσι σταματας να οργιζεσαι, να επιτιθεσαι, να ειρωνευεσαι, να χλευαζεις αυτους στους οποιους δεν εισαι 100% αρεστη αλλα λιγοτερο.
Και εν κατακλειδι οι πελατες σου ερχονται και σου καταθετουν ενα σεβαστο ποσο το οποιο δυσκολευονται να κερδισουν και δεν σου κανουνε παζαρια γιατι ετσι εχεις κοστολογησει τις υπηρεσιες που προσφερεις.


Υ.Γ.Καταλαβαινω, επισης, οτι το ειδος της εργασιας σου ειναι δυσκολοτατο και επιπονο και ψυχοφθορο.
ΕΣΥ ομως επελεξες να εισαι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ και να πληρωνεσαι γι αυτο αδρα.

με τιμη
eduardo
03 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητή μου κοπέλα αυτό που δεν κατάλαβες είναι ότι αυτούς που διαβάζουν αυτό το θέμα τους
ενδιαφέρει το πως είσαι εσύ και όχι το πως είμαι εγώ και ο μερακλής.Άρα ξόδέυοντας τον
πολύτιμο χρόνο σου για να κάνεις το δικό μας ψυχογράφημα μάλλον τον πετάς στα σκουπίδια.

ΕΣΕΝΑ έχουν στο νου να πληρώσουν για να γαμήσουν.Για ΕΣΕΝΑ ψάχνουν πληροφορίες όχι για εμάς.

Ως εκ τούτου εμείς σαν πελάτες που σε έχουμε ήδη επισκεφθεί κάνουμε ακριβώς αυτό που
προστάζει η ύπαρξη αυτού του φόρουμ:παραθέτουμε την εμπειρία που είχαμε μαζί σου.

Και φυσικά εύκολα μπορεί κάποιος να καταλάβει αν η δική μου κριτική είναι κακόπιστη
ή όχι γιατί αν δεν το πρόσεξες τη συμπεριφορά σου τη βαθμολόγησα με 10 και σε ξεχώρισα
από τις διάφορες ξεπέτες που κυκλοφορούν.Ταυτόχρονα όμως διατηρώ το δικαίωμα να κρίνω
και την εμφάνιση σου που δεν μου πολυάρεσε όπως και την τιμή σου που μου φάνηκε ακριβή.

Για το αν είμαι ενεργητικός στο σεξ ή όχι το μόνο μέρος που δεν θα είχα λόγο να το κρύψω
είναι εδώ γιατί απλούστατα είμαι ανώνυμος και δεν με ξέρει κανείς.Αν μου άρεσε το παθητικό
σεξ και το έψαχνα θα το δήλωνα άσε που πιθανότατα θα σε βαθμολογούσα και πολύ υψηλά γιατί
η κριτική μου θα εστιαζόταν στο πως γαμάς και όχι στο πόσο θηλυκή είσαι.

Επίσης οι κραυγές περί 69 και οι ειρωνίες για το νικνέιμ μου είναι φανερό ότι αποτελούν εκ
μέρους σου εν θερμώ αντίδραση και βεβιασμένη απόπειρα εξασθένησης της επιρρόης της κριτικής μου.

Κατανοώ όμως απόλυτα και ειλικρινά την αντίδραση σου.Είναι η απολύτως φυσιολογική αμυντική
αντίδραση ενός ανθρώπου που έρχεται αντιμέτωπος με μια σκληρή κριτική κάποιου,ο οποίος κάποιος
διατηρεί το προνόμιο της ανωνυμίας σε αντίθεση με τον ίδιο που εκτίθεται δημοσίως.Σε διαβεβαιώ
όμως ότι καμμία πρόθεση δεν είχα να σε θίξω απλά μια κριτική έκανα με βάση τελείως υποκειμενικά
κριτήρια και χωρίς ίχνος κακοπιστίας.Το να αρχίσω να αντιπαρέρχομαι και να μπούμε σε έναν ανόητο
κύκλο αντιπαραθέσεων ούτε το φόρουμ θα ωφελούσε όυτε εσένα περισσότερο σαν επαγγελματία.Για την
ευφυία σου άλλωστε και την εν γένει παρουσιά και προσωπικότητα σου εξακολουθώ να διατηρώ καλή άποψη.

ΥΓ Αν ενοχλεί τόσο πολύ πια το John Holmes κομμάτια να γίνει και να αρχίσω να χρησιμοποιώ το όνομα
του έτερου παιδικού ειδώλου Ron Jeremy...
03 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εξαιρετική απάντηση. Ήπια, με επιχειρήματα και to the bone που λένε και οι Αγγλοσάξωνες.

Μπράβο σου.
07 Φεβρουαρίου, 2012
Σύμφωνα με την δική μου εμπειρία συμφωνώ με τον John_Holmes ΑΠΟΛΥΤΑ!
07 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπράβο καλα της τα λες .... γεμισε τα σαιτς με δικές τις κριτικές που δεν είναι αληθείς αλλά με δικά της ψεύτικα προφίλς που η ίδια δημιούργησε
07 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμμμμβρε βρε βρε, είπα και 'γώ, δε θα σκάσει από το κακό του ο φίλος μας επικριτής των πάντων, να ψελλίσει έστω κάτι!...ο mr. perfect αυτοπροσώπως, που όλα τα ξέρει και όλα τα ζυγίζει!...τώρα μπορείς να πάρεις άφοβα την εκδίκηση σου και να γράψεις αυτά που τόσο καιρό ήθελες να γράψεις για μένα!Μεγάλο χαμόγελο...αλλά έτσι για να είμαστε ακριβείς...όπως σου έχω ξαναγράψει...και ακόμη (εδώ και περίπου 10 μήνες!)τίποτα δεν είδα! δώσε στη δημοσιότητα όλα τα "ψεύτικα" προφίλ που έχω και ποιες κριτικές είναι γραμμένες από εμένα! με αποδείξεις και επιχειρήματα αγαπητέ μου...γιατί όλοι μπορούν να κατηγορήσουν αλλά στοιχεία δύσκολο να παραθέσεις...γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν! και μη γράψεις πάλι ότι θα βγουν οι "κλώνοι" μου να σου κάνουν επίθεση γιατί αυτά είναι αστειότητες...σου δίνω λοιπόν το go ahead και σε οποιονδήποτε άλλον που πιστεύει ότι έχει στοιχεία.. με την έγκριση και επιβεβαίωση του admin να δημοσιοποιήσεις ότι τεκμήρια έχεις..αλλιώς θα θεωρήσω ότι και εσένα ο σκοπός σου έχει άλλα κίνητρα! αν νομίζεις δηλαδή ότι εσύ και 2-3 άλλοι εδώ μέσα μπορείτε να καταστρέψετε την καριέρα μου με κακόβουλα και πικρόχολα σχόλια μάλλον δεν έχεις καταλάβει ποια είναι η QueenAthina...και πολύ σύντομα θα φανεί ποιος λέει αλήθειες! Την τελευταία πράξη αυτής της φαρσοκωμωδίας δεν την έχετε δει! Σύντομα κιόλας!
...α και για να μη ξεχνιόμαστε, το τελείωμα μου εξακολουθεί να τιμάται στα 300 τριαντάφυλλα!

QA

ΥΓ Ο φθόνος και η κακεντρέχεια δεν έχουν τελειωμό και δυστυχώς όποια βρίσκεται στην κορυφή βάλλεται εύκολα και πανταχόθεν! Βαράτε λοιπόν, ΑΝΤΕΧΩ!Σπασίκλας
09 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοίτα είναι φανερό ότι κάτι πάει λάθος μαζί σου, δηλαδή και ο πιο χαζός το υποψιάζετε.. και μου κάνει εντύπωση ο τρόπος που απαντάς ο οποίος κρίβει μια κακία, εχθρικότητα και ένα ύφος υπεράνω. Διαβάζοντας αυτές τισ αρνητικές κριτικές πιστεύω και νιώθω ότι έχουν δίκαιο οι προλαλήσαντες. Σε τίμησα και ξέρω .... και συμφωνώ με τα αρνητικά σχόλια.
(Updated: 11 Φεβρουαρίου, 2012) 11 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αραγε ειναι και οι δικες μου κριτικες ψευτικες??? τεσσερις τον αριθμο!!!
Σκεψου πως ολα οσα νιωθεις δεν ειναι επικινδυνα για την υγεια σου αλλα υπερβολη των αντιδρασεων που εχει το σωμα σου
απεναντι στο αγχος!!!Καλητερα λοιπον να ασκησης μια εποικοδομητικη κριτικη που να μην στηριζεται στην εμπαθεια η τον θυμο αλλα στην ειλικρινεια...Και πουσε επειδη δεν το γνωριζεις απο οτι καταλαβαινω...στην πουτανια!πριν κρινουμε
καποιον πρεπει να προσπαθησουμε να περπατησουμε με τα παπουτσια του για μια ολοκληρη μερα αυτος ειναι ο ορισμος
αγαπητε της ικανοτητας να συναισθανομαστε τη θεση του αλλου...πιστευω να καταλαβες!!!
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έλα μου ντέ ? έλα μου ντε !

πονηρούτσικο, είσαι και μαρτυριάρικο.......
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10