Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Εγω πηγα εκει για εναν δεκτηκο και μαθημενο κωλο.Θα προσπαθησω να ειμαι αντικειμενικος.Θα πω τα καλα και τα κακα.
Τα καλά:Δε βιαζεται ΚΑΘΟΛΟΥ.Ειναι ατριχη παντου.Ειναι πολυ ερωτικη.Φτιαχνει στο δωματιο πολυ ατμοσφαιρα, ετσι οπως ΔΕΝ καταφερνουν διαφορες πουτανιτσες και στουντιο της καλτσας.Ειναι ευγενικη.Ωραια προκαταρκτικα.Ειναι πολυ καλη αν τη θες να σε παρει.Ειναι τοσο καλη ( ιδιαιτερα αν σε συμπαθησει ) ωστε αν εισαι διστακτικος ,σε παρασυρει.
Τα κακα:Καμια σχεση με τις φωτο:Σου ανοιγει την πορτα ενας ΝΤΑΓΛΑΡΑΣ με μαλλι σαν περουκα και γυναικεια εσωρουχα,
χοντρος με ποδαρες και ανρικη φατσα.Ο χωρος ειναι σκοτεινος και γεματος με πραγματα ,ενα λαπτοπ ,και υποπτος για την υπαρξη cctv.Σου σπαει τα @ρχιδι@ για να της το βαλεις και μπορει και να σου πεσει.Εγω αυτο επαθα.Ημουνα πρωταρης
νομιζα οτι θα ηταν ευ-κωλο και πηγα κουρασμενος.Τωρα που το ξανασκεφτομαι, ισως να της αρεσει να το παιζεις βιαστης
αλλιως -σου λεει- το αγορακι δεν του αξιζει ο κωλος μου...Παντως αυτη ειναι κερδισμενη οπως και να 'χει.Ή που θα σου
παρει τα 100 τζαμπα ή οχι (αν την καταφερεις) ή που θα σου παρει και εξτρα 150 να στον φερμαρει.Αυτη ειναι η δουλεια της, χαζη δεν ειναι...
Σιγουρα δεν θα ξαναπαω γιατι ειναι ανεντιμη.Ακομα και αποφασιζα οτιδηποτε,θα διαλεγα μια πιο τιμια επιλογη!Και 'γω
δεν ειμαι θυμα, απλα μερακλης του ερωτα.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2012
Χμμμ;
...είναι απίστευτο τελικά πόσο πολύ ενοχλεί, ειδικά σε εποχή κρίσης, η επιτυχία!
Θα μπορούσα να απαντήσω στην κακόβουλη αυτή "κριτική", που μοναδικό σκοπό έχει τη δυσφήμιση και τη συκοφάντηση μου, με πολλούς τρόπους άλλα θα παραμείνω ψύχραιμη και θα απαντήσω με λογικό τρόπο που αρμόζει στο επίπεδο μου και δεν προσβάλλει κανένα!

Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή!
1. Στις 27.01 δε δέχτηκα κανένα πελάτη γιατί ήθελα να προετοιμαστώ για το πολύ πρωινό ταξίδι του Σαββάτου 28.01 για εξωτερικό και ήμουνα και ολημερίς εκτός του χώρου μου! Όποιος έχει διαφορετική άποψη και με συνάντησε εκείνη τη μέρα εδώ είμαι και ας μου αποδείξει το αντίθετο, εύκολα γίνεται!
2. Με 100Ε/1ωρα δεν είμαι ενεργητική...και για να τελειώνουμε μια και έξω με αυτό το θέμα...ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΔΗΞΩ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ εάν δεν έχω πάρει τα λεφτά που ορίζει το ενεργοπαθητικό πρόγραμμα (αυτοί που έχουν συναντηθεί μαζί μου γνωρίζουν τις τιμές μου), και ούτε επιμένω να πηδήξω, ούτε καν μεθοδεύω τα πράγματα προς τα εκεί εάν δεν πληρωθώ το ανάλογο τίμημα!..κάποιες από εμάς μας έχετε τερατοποιήσει λες και με το που έρχεται ο πελάτης τον βάζουμε στα 4 και αρχίζουμε όργωμα!Money Mouth...εδώ κάνουμε μέρες να συνευρεθούμε με πελάτη που να θέλει απλά στοματικό και να είναι αποκλειστικά ενεργητικός!Ντροπή... είναι πολύ πιο δύσκολο για μας να καυλώσουμε και να πηδήξουμε (πολλές φορές αρκετά βρώμικο!) από το να κάνουμε ένα 69 ή ακόμη και να πηδηχτούμε..γι' αυτό και οι τιμές είναι χαμηλότερες για τα βασικά προγράμματα! ΚΟΙΝΟΣ ΝΟΥΣ !!
...δε μου φτάνει η καταπόνηση που δέχομαι καθημερινά από τον ενεργητικό ρόλο που καλούμε να εκπληρώσω(έκανα και χειρουργική επέμβαση 2 βουβωνικές κοίλες πριν 1 χρόνο από το πολύ πήδα πήδα!Money Mouth) σιγά να μη το παίζω και "βιαστής"...Αστειότητες!
...εάν όμως ο πελάτης διαλέξει ένα βασικό πρόγραμμα και στο μεταξύ θέλει κάτι περισσότερο(Ε/Π ή τελείωμα μου) εγώ προσωπικά ζητάω τη συγκεκριμένη τιμή που ορίζει ο τιμοκατάλογος μου, ανεξαιρέτως εμφάνισης του πελάτη, αλλά ουδέποτε επιπλέον 150ε (+100 που ισχυρίζεται ότι έδωσε εξ αρχής δηλαδή!) για να είμαι ενεργητική/1ώρα!!
3. το εάν έχω "χοντρά" πόδια ή bad hair day!Λύπη είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό! κάποιος μπορεί να με βλέπει χοντρή (γιατί έβαλα 3-4 κιλά), άλλος λεπτή (γιατί έχασα 3-4 κιλά!) και άλλος νορμάλ!Εμμμμ αυτά είναι γούστα! όμως, επειδή καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται, ΠΡΟΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ, όταν επιστρέψω από την περιοδεία μου να κλείσει ραντεβού μαζί μου να δει πόσο "χοντρά" είναι τα πόδια μου και πόσο ΝΤΑΓΛΑΡΑΣ είμαι...και εάν είναι όντως έτσι, πολύ απλά σηκώνεται και φεύγει και τον αποζημιώνω και για το χρόνο του κιόλας!
4. πόσο κακόβουλο σκοπό μπορεί να έχει κάποιος όταν γράφει σε μια "κριτική" ότι ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ!!! για cctv! ΕΛΕΟΣ!! πόσο καλά μπορεί να ξέρει ότι μπορεί αυτό το σχόλιο του να καταστρέψει την καριέρα μιας τρανσέξουαλ που παρέχει ερωτικές υπηρεσίες!!

...τέλος, εάν υποθέσουμε πως η "κριτική" είναι αξιόπιστη, πως μπορεί ένας πεπειραμένος πελάτης, "ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ" και όχι "ΘΥΜΑ", με εμπειρίες σε μπουρδελότσαρκες που έμαθε να πληρώνει από 20Ε - 100Ε να μπαίνει σε ένα χώρο που δεν του ταίριαζε αισθητικά ή έστω λειτουργικά(σκοτεινά! -υποψίες για κάμερες!), να βλέπει ένα ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ - ΝΤΑΓΛΑΡΑ ΜΕ ΧΟΝΤΡΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΦΑΤΣΑ ΟΙΚΟΔΟΜΟΥ ("ανρικη φατσα"!) και όχι τη Ρωσίδα Λολίτα! να κάθεται μαζί με αυτό το αντιαισθητικό πλάσμα(με την "ανρικη φατσα"!) 1 ώρα να κουβεντιάζει, να χαλαρώνει με "ωραία προκαταρκτικά"! και μετά να πλακώνεται στα φιλιά (με την "ανρικη φατσα"!), στα "ακάποτα" τσιμπούκια, και να θέλει με ενθουσιασμό να γαμήσει αυτόν τον ΝΤΑΓΛΑΡΑ...με ΧΟΝΤΡΑ ΠΟΔΙΑ?Χμμμ; τόσο πολύ τον μάγεψα που έκλεισε τα μάτια έσφιξε τα δόντια αυτός ο "ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ" και όχι το "ΘΥΜΑ", και τελικά ήθελε να ξεσκιστούμε? ποιος σοβαρός πελάτης με την παρούσα οικονομική κατάντια της Ελλάδας δίνει σε κάτι που απεχθάνεται 100ε?, και πάλι ξαναγράφω, ακόμη και εάν είναι αληθινή η κριτική, ήρθες με είδες δε σου άρεσα, ΦΥΓΕ!!! γιατί κάθισες? δε σου κάθισα να με γαμήσεις(και όσον αφορά στο χαριτωμένο,τάχα, σχολιάκι μου "στο αγοράκι δεν του αξίζει ο κώλος μου"!!!, όλοι όσοι με έχουν πραγματικά συναντήσει γνωρίζουν πως δε θα μιλούσα πότε με αυτόν τον ψευτο-παρθενίστικο τρόπο!), θα μπορούσες να μου πεις κοίτα συμφωνήσαμε να κάνουμε αυτό και αυτό και δεν είσαι σωστή, ζήτησε τα λεφτά σου πίσω και φύγε!! Αλλά προφανώς με αυτή την "κριτική" αποσκοπείς στο να περάσεις το μήνυμα ότι είμαι μια ψεύτρα, ανέντιμη που παραπλανεί και κοροϊδεύει και παίζεται να σε καταγράφει κιόλας!!! "Χαζή" όντως δεν είμαι για να καταγράφω τους πελάτες μου και τις περιπτύξεις μας (γιατί ανά πάσα στιγμή κάποιος έμπειρος θα μπορούσε να το εντοπίσει!)και σίγουρα ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ όλα αυτά που με κατηγορείς. Κρίμα πραγματικά!

Όποιος με έχει συναντήσει και παρακολουθεί την καριέρα μου τόσα χρόνια γνωρίζει πολύ καλά ποιο είναι το ποιόν μου, ο χαρακτήρας μου και το επίπεδο μου...και όσον αφορά στην εμφάνιση μου (για σας που δε με έχετε συναντήσει) αυτό θα το δείτε σύντομα στην καινούργια μου φωτογράφιση πολύ ξεκάθαρα και χωρίς καμία αμφισβήτηση!

Λυπάμαι, γιατί δεν είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιείται αυτό το site από άτομο(α) που προσπαθεί να με δυσφημίσει είτε άμεσα με μια ασυνάρτητη αντιφατική και εσκεμμένα κακόβουλη κριτική αλλά και έμμεσα με σχόλια στο forum...

Όλοι έχουμε τα γούστα και τις ιδιαιτερότητες μας, κανείς από εσάς δεν είναι υποχρεωμένος να πληρώσει για κάτι που μπορεί να μην ταιριάζει στην αισθητική ή στην ιδιοσυγκρασία του...καμία από εμάς δεν είναι τέλεια και δεν μπορεί να ικανοποιήσει όλους τους πελάτες...και εγώ είμαι αυτή που παραδέχομαι κατ' επανάληψη σε αυτό το site ότι χημεία και λειτουργικότητα δε μπορώ να έχω με όλους σας! Όμως η κακεντρέχεια και η συκοφάντηση έχουν τα όρια τους...και εάν ακόμη η "κριτική" αυτή σύμφωνα με τον γράφοντα της ευσταθεί και τόσο πολύ κακοπέρασε και τόσο πολύ δεν του άρεσε , ανθρώπινα έπρεπε να ζητήσει τα λεφτά του πίσω, έστω να φύγει εξ αρχής!! αυτό όμως που διαβάζω εδώ είναι απίστευτα κακόβουλο με μοναδικό σκοπό τη δυσφήμιση μου! Οι δε κακοήθειες που εκτοξεύει στο κείμενο του με παραπέμπει σε αργκό κατηγορίας ατόμων που δε θα ήθελα να αναφέρω, αλλά σίγουρα δεν ταιριάζει σε μια, έστω αρνητική, ευπρεπή ουσιαστική επίπεδου κριτική που απλά παρατηρεί χωρίς innuendo και κουτσομπολίστικη κακόβουλη διάθεση!
...
και εάν πραγματικά θέλει να μου αποδείξει πως με έχει συναντήσει στις 27.01! και έγινε ακριβώς αυτό που περιγράφει στην κριτική και είμαι αυτό ακριβώς που πολύ γλαφυρά ανέφερε (αντικρούοντας δεκάδες άλλες διθυραμβικές κριτικές που έχουν κατά διαστήματα γραφτεί για μένα τα τελευταία 3 χρόνια, και μάλιστα η τελευταία πριν από λίγες μέρες!!) πολύ εύκολα μπορεί να το πράξει με ένα προσωπικό μήνυμα απαντώντας στα πολύ απλά ερωτήματα που του έθεσα εδώ και ώρες χωρίς να λάβω ακόμη απάντηση!Χμμμ;

Με Εκτίμηση
QueenAthina
(Updated: 29 Ιανουαρίου, 2012) 29 Ιανουαρίου, 2012
πολλες φορες οι συναγωνιστές βαζουν τυχαια ημερομηνια για ευνόητους λογους.
αν οντως εχεις επιτυχια ειναι πιθανο σε μερικες περιπτωσεις να εχεις και αποτυχία.
τα χοντρά ποδια ειναι υποκειμενικό γιαυτον μπορει να εχεις και για αλλον μπορει οχι.εσυ γιατι τσίμπησες?
οσο αυτο για την νεα σου φωτογραφιση αστο.δεν στέκει το επιχείρημα. αυτο το φωτοσοπ κανει θαυματα.
αν δεν περασει καλα καποιος και στο τελος σου ζητησει τα λεφτα του πισω θα τα δωσεις? αν ναι πιστεψε θα εχεις πολυ πελατεια απο σημερα κιολας.
30 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαμόγελο...μα αυτό ακριβώς έγραψα πιο πάνω! και εννοείται ότι 1. αν κάποιος πελάτης που με συναντάει για πρώτη φορά δε με βρει συμβατή με την αισθητική του τότε μπορεί να φύγει εξ αρχής χωρίς κανένα θέμα, ανθρώπινο είναι ...σεξ με το ζόρι δε γίνεται!, 2. εάν παραμείνει και στη διαδικασία διαπιστώσει ότι δεν ανταποκρίνομαι σεξουαλικά ή έστω βρίσκει την προσωπικότητα/ συμπεριφορά μου απρεπή τότε μπορεί με εύλογη επιχειρηματολογία να ζητήσει τα λεφτά πίσω! ούτως ή άλλως τα λεφτά δεν τα δίνει κανείς με το που μπει στο χώρο μου αλλά εφόσον έχουμε πει 2-3 κουβέντες, πιεί το ποτό του και είμαστε έτοιμοι να αρχίσουμε!...άρα ακόμη και ο υποτιθέμενος αξιόπιστος "κριτής" είχε μπόλικο χρόνο στη διάθεσή του να μετανοιώσει και να φύγει, κάτι που βέβαια δεν έκανε αλλά θυμήθηκε ότι τον ενόχλησε η συνεύρεση μας πολύ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ...δηλαδή όλη την ώρα που μιλούσαμε, χαϊδευόμασταν, φιλιόμασταν!, με έγλυφε (ακάποτα!) και τον έγλυφα , πηδηχτήκαμε ή καλύτερα προσπάθησε να με πηδήξει με κόπο και αγγαρεία! (αλήθεια ποιος το κάνει αυτό?), και τέλος αποχαιρετιστήκαμε με υποψίες για cctv!!!!!, ΕΠΑΙΖΕ ΘΕΑΤΡΟ?Χμμμ;, τότε του αξίζει το όσκαρ, γιατί εγώ δεν το πείρα χαμπάρι...δεινός υποκριτής!
Πρέπει να ξεκαθαρίσω ότι δε μπορώ να απολογηθώ για κάτι που δε γνωρίζω ότι έγινε, ούτε για κάτι που ο πελάτης ενοχλήθηκε και δεν το δήλωσε απερίφραστα κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης μας αλλά το έχει στο μυαλό του και μετά βγαίνει ανώνυμα σε ένα δημόσιο forum να παραπονεθεί ενώ θα μπορούσε να το πράξει όταν βρισκόταν μαζί μου! Μια αρνητική κριτική είναι καλοδεχούμενη εφόσον θα βοηθήσει και μένα να γίνω καλύτερη...όχι όμως μια κακόβουλη!

Και επειδή δε μασάω τα λόγια μου ούτε κρύβομαι από κανένα το ξαναδηλώνω:
...όταν επιστρέψω από το ταξίδι μου στο εξωτερικό οποιοσδήποτε από εσάς είναι ευπρόσδεκτος να με επισκεφθεί και εάν όντως δει μπροστά του ένα ΧΟΝΤΡΟ (174εκ και ούτε καν 70kg με fit σώμα!) ΤΑΓΛΑΡΑ ΟΙΚΟΔΟΜΟ ή δεν πράξω τα συμφωνηθέντα τότε είτε φεύγει εξ αρχής χωρίς να δώσει ούτε ένα ευρώ είτε του επιστρέφω τα λεφτά του πίσω και τον αποζημιώνω και για το χρόνο του! ΕΓΓΥΗΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ λοιπον!
Και όσον αφορά τον αξιόπιστο "κριτή" του ζητάω δημόσια να επικοινωνήσει μετά τις 5.02 μαζί μου και να περάσει να του επιστρέψω τα λεφτά του για την ηθική και ψυχοσωματική βλάβη που του προξένησα!!! ...και το πάω και παραπέρα...οποιοσδήποτε πιστεύει ότι του φέρθηκα με ανέντιμο αντιεπαγγελματικό τρόπο, τον κορόιδεψα και δεν έπραξα τα δέοντα μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου και να ζητήσει "αποζημίωση"!...και το εννοώ!
....
τέλος, κάποιοι μου έχετε στείλει μήνυμα και emails σχετικά με αυτή την κριτική γράφοντας μου να μη δίνω σημασία και να αναλώνομαι με κακοήθη σχόλια, σας απαντώ δημόσια ότι είμαι επαγγελματίας σε αυτό το χώρο χρόνια και έχω και φωνή και άποψη...είμαι υπερήφανη για τις υπηρεσίες που παρέχω και για το πόσο πολύ σέβομαι τον ΚΑΘΕ πελάτη ακόμη και τον πιο απαιτητικό! Η δουλειά μου είναι η ζωή μου, τρόπος ζωής και το λατρεύω! Δε μπορώ να δεχτώ αδιαμαρτύρητα τόσο κακόβουλα σχόλια που επηρεάζουν γνώμες αγνώστων (μέσα σε μια μέρα 8/9 βρήκαν ότι η εν λόγω "κριτική" τους βοήθησε...και διερωτώμαι, κανείς από αυτούς δε σκέφτηκε ότι μπορεί να είναι κακόβουλη και αναξιόπιστη? κανείς δε τη βρήκε αντιφατική και παράλογη?). Η σιωπή μου λοιπόν δε θα ήταν δείγμα αδιαφορίας αλλά παραδοχής! Είναι πολύ σκληρό να προσπαθείς καθημερινά να ικανοποιήσεις τις φαντασιώσεις κάθε πελάτη, να θες κάθε πελάτης φεύγοντας να σε αποχαιρετάει με χαμόγελο και ευχαρίστηση, να νιώθεις στο τέλος της ημέρας μια απίστευτη ικανοποίηση ότι πραγματικά παρέχεις υπηρεσίες επιπέδου και δεν κοροϊδεύεις ως κοινός απατεώνας, ότι δηλαδή επιτελείς κάποιο έργο και δεν κάνεις αρπαχτές, να έχεις ανάγκη να παραμένει η συνείδηση σου καθαρή γιατί δεν πλήγωσες ούτε ενόχλησες κανένα...ξαφνικά να εμφανίζονται 2 -3 άτομα με πίκρα και φθόνο να σε κατηγορήσουν με ποταπό τρόπο για να εξυπηρετήσουν τα δικά τους "άγνωστα" κίνητρα και σκοπιμότητες...και δε μιλάω μόνο για τον ανταγωνισμό αλλά και για τις Χ,Ψ ανασφάλειες που θέλει ο άλλος να προβάλει σε σένα ή να τις τιθασεύσει με αυτόν τον αναξιοπρεπή τρόπο γιατί πολύ απλά δε μπορεί από μόνος του να διαχειριστεί τις αδυναμίες, ελλείψεις και τα όποια σύνδρομα του, και ικανοποιείται παίρνοντας την εκδίκηση του με το να σε λοιδορεί και να σε συκοφαντεί γιατί έτσι πιστεύει πως ξορκίζει το "προβληματικό" και "ασήμαντο" εγώ του!! ...θα ήταν πραγματικά ευχής έργον άτομα που δε μπορούν με κάποιο υγιή τρόπο να διαχειριστούν τα σύνδρομα τους και το "minuscule" εγώ τους να μην ταλαιπωρούν και να κακίζουν χαρούμενα θετικά άτομα με όρεξη και πάθος για τη ζωή! θα ήμασταν ένας πανευτυχής πλανήτης!Χαμόγελο

φιλικά
QA
30 Ιανουαρίου, 2012
Αγαπητή Αθηνά, εγώ πιστεύω ότι έτσι ένιωσε ο φίλος. Μια μέτρια κριτική, δεν είναι κακό. Δεν μπορεί να απαιτείς να σε θεωρούν όλοι τέλεια. Και εν πάσει περιπτώση το αλάθητο του πάπα έχει λήξει αν δεν κάνω λάθος. Στο κάτω κάτω το παιδί είπε και θετικά πράγματα για εσένα. Δεν μπορεί να ισχυρίζεσαι ότι ναι μεν τα θετικά ισχύουν, όμως τα αρνητικά δεν ισχύουν ! Και στο κάτω κάτω άλλη κριτική δέχεται μια κοπέλλα ή μια τρανς που παίρνει 20 - 30 ευρώ και άλλη κριτική πρέπει να γίνεται όταν κάποιος πληρώνει 100 και 150 ευρώ σήμερα ! Τέλος, οι 30 άψογες κριτικές, δεν πείθουν υπό την έννοια ότι δεν μπορεί όλα να είναι ρόδινα πάντα βρε κούκλα μου.
30 Ιανουαρίου, 2012
''αν...σου ζητησει τα λεφτα του πισω θα τα δωσεις? '' gastez

''...να περάσει να του επιστρέψω τα λεφτά του...'' Αθηνά


Θα είχε ενδιαφέρον να μας γράψει ο φίλος εάν πράγματι πήρε τα χρήματά του πίσω.
07 Φεβρουαρίου, 2012
Δημιούργησες και γέμισες τα διάφορα σαιτς με ψεύτικα προφίλς που εσύ δημιούργησες για να τραβήξεις πελάτες. Δυστυχώς δεν είναι αυτο που διαφημίζεις. Και μην γράφεις σχόλια με 150000 λέξεις γιατί βαριόμαστε να τα διαβάζουμε. Δεν την προτίνω καθόλου αν και είναι και παθητικός.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6