Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η αποχη απο τα στουντιο συνεχιζεται απο δικες μου εμμονες , χωρις να θελω να τα θεοποιησω αλλα τετοια πραγματα στην καθαριοτητα δεν βλέπω.

Για να παω να παρω τα συγγραματα για την σχολη πηγα το μεσημερι, μεταξουργειο κατεληξα, τσεκαρα μερικά σπιτια οπως και ανεφερα στην ημερισια ενημερωση αλλα δεν βρηκα κατι το αξιολογο και κατεληξα εδω εφοσον η κοπελα μαρεσε περισσότερο απο ολες της αλλες που ειχα δει πριν, κανονικο υψος, ωραιος κωλος, σωμα και βυζι, μελαχρινη και φατσα γλυκια, αλλα βλαχορουμανα μου έκανε.

Εδωσα το 10ρικο στην τσατσα και με οδηγησε στο δωματιο οπου πριν μπω διασταυρωθηκαν οι ματιες μου με αυτην γελασε πονηρα αλλα αυτα ειναι λιγα .

Και εδω ξεκιναει ο γολγοθας.

μπήκα στο δωματιο, το απολυτο χαος, νερα κατω, εφαγα και μια τουμπα Θυμός , νυπτηρας σπασμενος , πηγα να πληνω τα χερια μου και τα νερα πεφτανε κατω, επεισης στο δωματιο εκανε τρελη ζεστη μολις ειχε κλισει το κλιματιστικο η τσατσα, σαν να μην εφταναν αυτα σκαει μυτη η κοπέλα μεσα και μου λεει οτι το 20ρικο ειναι πλαστο Χμμμ; , μα πως γινεται να ειναι πλαστο οταν εγω το τραβηξα απο atm τελευταιας τεχνολογιας που αν καταθεσεις πλαστα μεσα δεν τα δεχονται? τελοσπαντων, το πηρα πισω κανοντας τον χαζο και της εδωσα το 10ρικο που ειχα μεσα.
Το 20ρικο ηταν απλα λιγακι παλιο, οχι τιποτα σπουδαιο, αλλα πλαστο δεν ηταν, θα μου μαθουν τωρα η γεροτσατσαδες πως να ξεχωριζω τα λεφτα εγω που ξερω απο μαυρο χρημα Κουλ

βγαζω τα ρουχα διοτη εκανε πολυ ζεστη μεσα Money Mouth, ξαπλωνω στο κρεβατι το οποιο ετριζε και ηταν στο τσακ να σπασει εαν ημουν ποιο βαρυς, αν καθοταν πχ ο νωντας θα σπαγε Μεγάλο χαμόγελο
κρακ απο εδω , κρακ απο εκει, ανηγα τον νηπτηρα το μπουρδελο που ηταν 10 μετρα μακρια το ακουγα εγω μεσα απο τους σωληνες που ηταν μεσα στον τοιχο , φοβηκα σε μια φαση μην σκασει κανας σωληνας απο την τοιχο μεσα διοτη εκαναν θορυβο.
Η μοναδικη οαση στο δωματιο ηταν η τηλεοραση με την τσοντα, τιποτα αλλο.

Στο κυρίως πιατο τωρα η κοπελα μπηκε μεσα μετα απο την πασαρελα της στο σαλονι και εγω δεν ειχα καυλωσει καν,ενας συνδιασμος νευρικοτητας και ζεστης μου εμποδιζαν την στυση, δεν ειπε και αυτη να βοηθησει λιγο με προκαταρκτικα, κατευθειαν να βαλει καπόταΛύπη, αρχησε μια μετρια πιπα, οπου εβαζε πολυ δοντι ενω πρωτη φορα, πραγματικα μετα απο συνολικες 30-40 επισκεψεις δεν μου επιτρεπουν να χαιδεχω μουνι η κωλο Θυμός
Τα πρωτα ξενερωματα ειχαν αρχησει απο πριν, οταν ηρθε η ωρα να εισελθει το οργανο μου εις τον κολπον της αυτη δεν δεχτηκε να ανεβει απο πανω που διοτη ποναει λεει και την εχω πολυ μεγάλη, εντομεταξυ ηταν μισοσηκωμενη.Money Mouth

Τελοσπαντων,δεν μπορουσα και αλλιως καναμε ιεραποστολικα στην αρχη, καθολου συμμετοχη εκ μερους της περιμενε ολα να τα κανω εγω, μερικες φορες που προσπαθουσα να ακουμπησο το προσωπο μου στο μαξιλαρι αυτη εκανε στην ακρη επειδη νομιζε οτι ηθελα να την φιλησω Money Mouth οτι να ναι πραγματικα, σιγα μην εριχνα γλωσοφυλα εκει περα..

αλλαξαμε με σταση στα 4 οπου εκει μου άρεσε πραγματικα μπορω να μπω η αισθηση ηταν καλη , οχι τελεια, αλλα καλα ηταν, αλλα αυτη ουτε φωνη ουτε ακροαση ,καποιες στιγμες που εμπενα δυνατα μονο τοτε ακουγωταν η φωνη της, και πανω που λιγο ακομα ηθελα να τελειωσω εκανα το εγκλημα και της ζητησα μαλακια επειδη μαρεσει Money Mouth , ειχα σκασει , ειχα υδρωσει , δεν αντεχα αλλο στασεις , αλλα δεν εχυνα με τιποτα, επαιζε το πουλι μου και το κοπαναγε λες και ηταν κανα σιδερο Θυμός
Της ζητησα να φυγει διοτη ειχα σκασει απο την ζεστη και δεν μπορουσα αλλο,ειχε και λιγο φιλοτιμο να πει ενα ευχαριστω αλλα αυτο δεν σωζει την κατάσταση ,αρχησα να τραβαω μαλακια μοναχος μου για να τελειωσω, δεν καθομουν σπιτη ειπα? αλλα τελοσπαντων και μονο που καταφερα και της τον εβαλα λιγο βαθεια ηταν επιτευγμα , δεν επετρεπε τιποτα, και να πεις οτι ειμαι κανας βρωμιλος, τελοσπαντων.

εβαλα τα ρουχα, εριξα λιγο νερο στα μουτρα μου να συνελθω και την εκανα χωρις καν να μιλησω στην τσατσα, εντομεταξυ στο σαλονι ορδες πακιστων να με κοιτανε περιεργα , τι κοιτατε ρε μαλακες να γαμησω ηρθα Κουλ ,ατάκα νωντα.

ενα 10ρι ηταν,αλλα αν ειναι ετσι να περναω χαλια καθε φορα ας πηγαινω στα ποιο ακριβα που με γνωριζουν κιολας, που εχω την δυνατοτητα,αλλα ισως εχω εμμονες τον τελευταιο καιρο που πρεπει να κοψω,διοτη αν καποτε δεν εχω λεφτα θα το μετανιωσω ,δεν ειναι αυτα τα μερη για σεξ, μονο δυο τρια σπιτια στην κωλονου αξιζουν, ολα τα αλλα, ειδικα τωρα που επεσαν στο 10ρι, αστο..

αυτα μαγκες, οποιος εχει την δυνατοτητα για καλυτερα πραγματα, μακρια απο εδω, και ξερω πολλα ατομα που μπορουν, αλλα μαλλον ολοι μας εχουμε σφηξει το ζωναρι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Σορένα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού