Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169650
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εντυπωσιασμενος απο μια αναφορα σε ενα θεμα οπου ψηφιζαμε τις κορυφαιες του 2011 και αφου ειχα ενημερωθει για την μεταθεση της απο γειτονικο χωρο, ηρθα για να γνωρισω την Ναντια.Μια ομορφη Ρωσιδα , εκπροσωπο της κατηγοριας milf-mature,με ξανθα μαλλια και πρασινα ματια , μετριου αναστηματος,38 ετων,με μερικες ρυτιδες που νομιζω οτι την ομορφαινουν,που φορουσε μαυρα εσωρουχα και μαυρες ψηλες καλτσες.
Μου ειπε οτι με 50 € θα μου εγλειφε τα αρχιδια και θα καναμε και 69.Αρχισαμε να χαιδευομαστε και να πλακωνομαστε στα γλωσσοφιλα ενω ημασταν ακομα ορθιοι.Εμεινε μονο με τις μαυρες καλτσες της.Μετα τις συστασεις με χαιδεψε και με φιλησε στο σωμα ,μου εβαλε το προφυλακτικο και μου εγλειψε τ'αρχιδια με πολλη ορεξη.Μετα απο ενα συντομο 69 συνεχισα να την γλειφω ανασκελα και στα τεσσερα για να εχω και δειγμα γευσης απο τον κωλαρακο της.Ξαπλωσε ανασκελα και της εβαλα δυο δαχτυλα στο μουνι ενω της εγλειφα την κλειτοριδα.Κατοπιν την γυρισα στα τεσσερα χωρις να βγαλω τα δαχτυλα απο μεσα της, ξαναεγλειψα την κωλοτρυπα της στην οποια εβαλα και λιγο δαχτυλο και δαγκωσα ελαφρα τα κωλομερια της.
Το κυριως θεμα περιλαμβανε μια δοση σπρωξιματων απο τα πλαγια,λιγο cow-girl και ενα απολαυστικο πισωκολλητο τουλαχιστον μεχρι την στιγμη που μου ειπε οτι ο χρονος μας τελειωνε.Δεν ξενερωσα γιατι συνειδητοποιησα οτι ειχα ηδη κανει πολλα και μαλιστα με αρκετα προσιτο εισιτηριο εισοδου.Παντως η Ναντια δεν ειχε προθεση να φυγει πριν τελειωσω και ετσι στηθηκε μπρουμυτα , εγειρε λιγο στο δεξι της πλευρο και συνεχισα να την καρφωνω σηκωνοντας ελαφρα το αριστερο της ποδι μεχρι που εχυσα μεσα της.Δεν εφυγε παρα μονο οταν μου ανταμειψε τα αρχιδια με μερικα ακομα γλειψιματα , αφου μιλησαμε για λιγο και ξαναγλωσσοφιληθηκαμε για...πολυ!
Περιμενα πως θα ελεγε την φραση οτι ο χρονος μας τελειωνε λιγο αργοτερα καθως δεν υπηρχε αλλος συναγωνιστης στο σαλονι και η τσατσα δεν χτυπησε την πορτα .Παντως οφειλω να παραδεχθω οτι αν και μου φανηκε καπως βιαστικη τελικα αποδειχθηκε πολυ χαλαρη ως προς τον χρονο που μου αφιερωσε και πολυ εξυπηρετικη.Με χαροποιησε η σκεψη οτι μια κατα πολυ νεαροτερη και πιο αβγαλτη συναδελφισσα της θα μπορουσε να φερθει αποτομα και οπωσδηποτε αντιεπαγγελματικα, οποτε ενιωσα οτι ειχα κανει μια καλη επενδυση με την Ναντια , που πλεον μπορω να την χαρακτηρισω ως σημειο αναφορας για καθε λατρη των ώριμων κυριών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάντια
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.725
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού