Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 18 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Γενική Εντύπωση
 
3.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
Μιάς και είχα άδεια σήμερα είπα να κατηφορίσω πρωί στο κέντρο των Αθηνών... Μετά από ένα καφέ στο ρετιρε του Hondos στην Ομόνοια περνάω μια βόλτα από το dirty cine cosmopolit (μάλλον αρχίζω και εθίζομαι) απέξω ήταν ο τυπάς με το Noxzema που τον είχα πετύχει και την άλλη φορά, ντυμένος βέβαια (και ελεεινός)...!

Ενώ κοιτούσα τις αφίσες και το σκεφτόμουν, να πετάξω ή όχι στα σκουπίδια 5 ευρώ, βλέπω μπαίνουν δύο κουρδιστάν-μπαγκλαντές φάτσούλες μέσα, και πάνω που πάω να φύγω έρχεται ο τυπάς, μου κλείνει το μάτι και λέει "πάμε"? Του απάντησα με μισά ελληνικά-μισά αγγλικά (μεγάλωσα στις Η.Π.Α. και μπορούσα να παίξω το παραμύθι της προφοράς και του "δεν καταλαβαίνω καλά" !!!! - ελπίζω να μη διαβάζει τα review!!!) και μου λέει do you want nice company in the cinema.

Του απάντησα ότι ξέρω ελληνικά αλλά όχι καλά... και τι λέει?!

"έχω extreme προσόντα nice and huge ass, are you into ass playing? Του είπα sorry ντεν το πιασα? Και απαντάει τη ΘΕΙΚΗ ΑΤΤΑΚΑ: Afternoon ASSPLAYING do you know??? μεσημεριανό ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΙΝΓΚ for fun!!!!

Χαχαχαχα!!!! Χαμογέλασα, πάω να πληρώσω στο ταμείο και ο μαν αν και ξεχυλωμένος είδε στο πορτοφόλι μου την ταυτότητα του στρατιωτικού και μου λέει "με δουλεύεις με τα τουριστικά ελληνικά ή η ταυτότητα είναι πλαστή"

Τελίκα ξαναχαμογέλασα και έφυγα ακούγοντας τα σχόλια δυσανασχέτησης του αγενούς ταμία που είχε πάθει το τραγικό! Έκοψε το χαρτάκι του εισιτηρίου!!!!

Αυτά. Μέσα δεν μπήκα για να είμαι ειλικρινής... (σώθηκε το 5ευρω) αλλά με την είσοδο των κούρδων αντιλαμβάνομαι το χάλι! Ο φίλος με τον ποπό ελατήριο ξενέρωσε και μπήκε μέσα. Προφανώς είχε βγει για ψωνιστήρι!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2012
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 efi80, gfn1985

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού