Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτα απ’όλα εύχομαι Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία!

Δε συνηθίζω να γράφω για μπουρδέλα… αυτό δε σημαίνει πως δεν έχω εμπειρίες στα μπουρδέλα. Το θέμα είναι τι εικόνα δίνει κάποιος μέσα από τις κριτικές του συνολικά. Κρίνουμε με βάση αυτά που διαβάζουμε. Δεν είναι τυφλοσούρτης. Απλά οδηγός. Και φυσικά διασταυρώνοντας πληροφορίες, κάνουμε μια τσάρκα και βλέπουμε «ιδίοις όμμασι» αν αυτά που διαβάσαμε ευσταθούν. Και φυσικά μια μπουρδελο-εμπειρία είναι αποτύπωση της προσωπικής εμπειρίας του καθενός και τίποτα παραπάνω.

Φυσικά είμαι λίγο έξω από τα νερά μου. Τη Λαουρα-Τζουλια την ξέρω πριν γραφτώ στο bou δηλ 4 χρόνια και βάλε. Από την εποχή της Τροφωνίου, εύσωμη (χοντρή όσοι προτιμούν), με βυζάρες φυσικά, μελαχρινή με μακρύ μαλλί. Μετά έκοψε το μαλλί κοντό. Και έπειτα, δυστυχώς, έχασε πάρα πολλά κιλά. Μετά χαθήκαμε. Είχα να τη δω χρόνια.
Και τώρα, την πετυχαίνω στην Κνίδου, που μάλιστα την είχα πάρει και παλιότερα κάποια στιγμή. Κάποια περίοδο ή Τζούλια (προτιμώ να τη λέω έτσι) ήταν από τα δυνατά μου στάνταρ. Πρέπει να την έχω πάρει πάνω από 10-15 φορές..τότε. Φυσικά δεν ανέβαζα παλιότερα κριτικές, γιατί δε με ενδιέφερε.

Όταν μπήκα και την είδα, με θυμήθηκε αμέσως. Με ξανθό κοντοκουρεμένο λουκ, τα παλιά «καλά» κιλά, και φυσικά οι τερατο-βυζάρες της. Βέβαια πρόκειται για μιλφ (για όσους δε ξέρουν). Και φυσικά δεν είναι μοντέλο και δεν έχει την τρελή τσαχπινο-διάθεση. Είναι καθαρά για βυζολάγνους.
Πλήρωσα το 20ρικο και πέρασα στο δωμάτιο. Συνηθισμένος από τα στούντιο το τελευταίο χρόνο, χαλάστηκα, θυμήθηκα τα παλιά. Όμως για μπουρδέλο είναι πολύ συμπαθητικά, αρκεί να είχε καμιά καρέκλα παραπάνω. Κρεβάτι, ο κλασικός καθρέπτης δίπλα, ένας νιπτήρας με χαρτί και υγρο-σάπουνο, ένα σκαμπό. Το air-condition στο φουλ ..κόντεψα να σκάσω. Ένας αη-Βασίλης κρεμασμένος στο τοίχο. Και εγώ κοιτούσα το ξύλινο ταβάνι, μέσα σ’ αυτό το στενόμακρο δωμάτιο που δε σε ζέσταινε στη ψυχή (παρόλη τη ζέστη). Μπουρδέλα… Πάντα έτσι θα είναι. Βέβαια σε σχέση με τα ξύλινα πατώματα της Τροφωνίου, τον άθλιο νιπτήρα με τη ξύλινη βάση… ε είναι πρόοδος.

Δίπλα υπήρχε συναγωνιστής. Άκουγα κάποιους θορύβους, σαν να έπεφταν χαστούκια πάνω σε τροφαντά κωλομέρια. Μετά από κάποια ώρα ήρθε και η Τζούλια.
Όντως χρόνια και ζαμάνια… Παρατήρησα τα δυο εντυπωσιακά tattoo στην πλάτη και στο μπράτσο. Μερικές κουβέντες.
Πέρασμα του προφυλακτικού με τη γλώσσα. Εγώ ανάσκελα, και αυτή δίπλα στα 4, σαν σε στάση άμυνας λίγο άκαμπτη. Καλούλα πίπα, αρχιδογλείψιμο. Προσπαθούσα να τη χουφτώσω, αλλά η στάση δε με βόλευε. Στα μείον η ελαφρά, σχεδόν ανεπαίσθητη αξυρισιά στα πόδια, όπως τη χάιδευα. Αλλά δεν είμαι δύσκολος άνθρωπος. Ανασηκώθηκα στα γόνατα και άρπαξα τις βυζάρες της στα χέρια μου. Θεϊκές! Ένιωθα το βάρος τους όπως τα έπαιζα σαν πεπόνια έτοιμα να ζυγιστούν και να φαγωθούν. Συνέχισε το τσιμπούκωμα σε αυτή τη «θέση».
Με ρώτησε ποια στάση προτιμώ και γύρισε στα 4. Δε χαλάστηκα. Της άνοιξα ελαφρά τα πόδια και τον κάρφωσα στην τεράστια μουνάρα της. Τη σφυροκόπησα λίγο με θέα τη φοβερή κωλάρα της, ενώ χάιδεψα σύντομα και την καλοξυρισμένη σούφρα της (δουλευμένη μου φάνηκε, αλλά ξέρω δεν έκανε ποτέ πρωκτικό). Της είπα να γυρίσει ανάσκελα στην αγαπημένη μου στάση. Τον ξανακάρφωσα μέσα, και έπεσα με τα μούτρα στις βυζάρες της. Δεν τα έγλειψα πολύ..αλλά τα ζουλούσα με μανία. Μου ζήτησε να μην της δαγκώσω τις ρώγες. Ανασηκώθηκα και συνέχισα να τη γαμάω πιο γρήγορα, προσπαθώντας να σπρώχνω τα λίπια της και τη βαριά κοιλάρα της που τη χούφτωνα συνεχώς. Είχε ανεβάσει τις βυζάρες της στο πρόσωπο της, που σχεδόν της κάλυπταν τα μάγουλα της εκατέρωθεν! Απίστευτο! Έβγαλε τη γλώσσα της και άρχισε να γλείφει με άνεση τη ρώγα της! Της έδωσα και την άλλη βυζάρα, που την κρατούσαμε μαζί για να τη γλείφει, αφού ξεχείλιζε από τις χούφτες μας. Και κυριολεκτώ σε αυτό.
Της είπα πως είμαι έτοιμος να χύσω. Ανέβηκα πάνω της, καβαλώντας τις βυζάρες της, αυτή ανάσκελα πάντα. Άρχισα να γαμάω τα μαστάρια της ανάμεσα, ενώ ένιωθα τις ρώγες της πιεσμένες κάτω από τα μπούτια μου. Έχυσα (στο προφυλακτικό πάντα) τη στιγμή που χτυπούσε το πουτσοκέφαλο μου πάνω στην άκρη της γλώσσα της, αφού στο μεταξύ την είχε βγάλει έξω, κοιτάζοντας με πρόστυχα..
Αυτό ήταν όλο.

Η Τζούλια είναι ξηγημένο άτομο, και διαθέτει τα καλύτερα βυζιά στην πιάτσα (για τους βυζολάγνους πάντα). Της είπα πως την προτιμώ έτσι, χοντρή. Το παραδέχτηκε και αυτή πως όταν είχε χάσει τα κιλά κόντεψε να χάσει και τους πελάτες της.. «όπως έχασα και εσένα από πελάτη όταν αδυνάτισα» λέγοντας μου με αφοπλιστική ειλικρίνεια. «Αναγκάστηκα να ξαναπάρω τα κιλά λόγω της δουλειάς» είπε. Και έτσι είναι.
Μια καλή εμπειρία που όμως εμένα, πια, δε μου κάνει αίσθηση. Κάποτε ήταν στα στάνταρ μου. Τώρα πια όχι. Προς ενημέρωση κάνει ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό με 10ευρώ επιπλέον. Αλλά δε με ενδιέφερε. (Θυμάμαι μια απίστευτη κωλογλειφάδα που μου είχε κάνει όταν είχε αδυνατίσει… μάλλον στην προσπάθεια της να κάνει περισσότερα λόγω πεσμένης πελατείας)
Ήταν κάτι που ήθελα να θυμηθώ. Αλλά δεν το επαναλαμβάνω.

Θα με στεναχωρούσε πλήρως η λογοκρισία ή φίμωση μιας οποιαδήποτε κριτικής ακόμα και αν είναι απλά αμφισβητούμενη και όχι πλήρως αναξιόπιστη. Θεωρώ ατυχή , (αν υπάρξει μελλοντικώς), τον περιορισμό στον αριθμό κριτικών για οποιαδήποτε κοπέλα.
Και φυσικά δε βλέπω το λόγο να συνεχίσω έπειτα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
sarouman
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
533
Πόντοι:
7.125
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, fouxter, Kaloeros

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2012
"Θα με στεναχωρούσε πλήρως η λογοκρισία ή φίμωση μιας οποιαδήποτε κριτικής ακόμα και αν είναι απλά αμφισβητούμενη και όχι πλήρως αναξιόπιστη. Θεωρώ ατυχή , (αν υπάρξει μελλοντικώς), τον περιορισμό στον αριθμό κριτικών για οποιαδήποτε κοπέλα.
Και φυσικά δε βλέπω το λόγο να συνεχίσω έπειτα.."

Άμα θες ας κάνεις διάλογο στο forum αντί να πετάς μπηχτές στις κριτικές και μετά να κάνειςτην πάπια.
Συνήθεια σου 'χει γίνει μου φαίνεται.
Π
Πύρκαυλος
06 Ιανουαρίου, 2012
Αν δε σας βοηθησε η κριτικη μου πατήστε την αρνητική ψήφο. Αν σας δυσαρεστησε τόσο πολύ αναφερατε την στον αντισθενη για να τη διαγραψει.

Εχω πει την αποψη μου σε παλιοτερα ποσταρισματα. Εχεις ατομα να κάνεις διαλογο, για τις κριτικές και τις εμπειρίες σου σε μπουρδέλα και στουντιο. Εμένα τι με θες?

Απλά είπα την αποψη μου, πως οι κριτικές πρέπει να είναι ελευθερες ανεξάρτητα απο τον αριθμο επισκεψεων σε μια κοπελα. Εκτος αν νομιζεις πως δεν μπορώ να κάνω ουτε αυτο σε μια κριτικη μου.
06 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δεν θέλεις να συμμετέχεις καθόλου σ' αυτόν τον διάλογο τότε καν' το σωστά και σιώπησε μια και καλή, ειδάλλως πες τα real time στο forum, όχι εδώ κάθε φορά που εγκρίνεται κάποιο σχόλιο.

Εννοείται ότι ψήφισα θετικά. Εγώ δεν έχω παρερμηνεύσει τουλάχιστον το νόημα των κριτικών.
Π
Πύρκαυλος
06 Ιανουαρίου, 2012
Θα μου υποδείξεις πότε θα μιλάω, που και τι θα λέω? Είσαι ο αστυνόμος του σαιτ? Χρησιμοποιησες προστακτικη στο τελευταίο σου μηνυμα. Μηπως έχεις τόσο μεγάλη ιδέα για τον εαυτο σου? Θα μου πεις να σιωπησω?
07 Ιανουαρίου, 2012
κοψτε τους τσακωμους ρε
07 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Άμα αποφασίσεις να πας από 'κείνον τον δρόμο, τότε στρίψε δεξιά"

Προσταγή είναι αυτό το παράδειγμα ρε sarouman; Έλεος! Πιστεύω ότι δεν μας ενδιαφέρει το γραμματικό φαινόμενο αλλά το νόημα των λόγων μας.
Π
Πύρκαυλος
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6