Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367561
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικά να τονίσω στους διαχειριστές της ιστοσελίδας πως κάποιο πρόβλημα υπάρχει με τη χρήση tablets. Συγκεκριμένα το iPad δε μου δίνει τη δυνατότητα βαθμολογιών άνω του 7. Anyway η κοπέλα είναι όνειρο οπότε αξίζει πολύ παραπάνω!!!!!

Είχα να κάνω επίσκεψη καιρό σε σπίτι
Η ιστορια εχει ως εξης: Την ίδια μέρα χωρισα με την Κοπέλα μου γιατί τη πρωτοχρονιά φερθηκε σαν Ελλεηνιδα νταλικερης. τελευταία στιγμή αναγκάστηκα να βγω με τους φίλους νωρίτερα από το αναμενόμενο με αποτέλεσμα να μη μπορέσω να παω απιτι της για να την μεταφερω ο ίδιος στο κλαμπακι που θα πήγαινε με τις φίλες της σε προκαθορισμένη ώρα. Το παράλογο είναι πως αναγκάστηκα να βγω νωρίτερα με ένα φίλο που μόλις είχε τελειώσει τις χημειοθεραπιες και είχα να τον δώ 2 μήνες το παλικάρι, κάτι που γνώριζε το ζώον η δικιά μου
Αηδίασμενος από το βρισιδι που άκουσα και τις προσβολές την επόμενη μέρα απο το 22χρονο ανωριμο νεανιδιο, Κυριακή βράδυ πήγα και τα έσπασα με ένα κολλητό σε πίστα. Στις 6 το πρωί αποφάσισα να δώ το παίζει στα παλιά λημέρια όντας single πλέον

Και η επιβράβευση δεν άργησε να έρθει!!!!!
χρόνια έχοντας σχέσεις αυστηρά κα μόνο με κατοίκους εκτός Ελλάδας η Μικαελα μου θύμησε τις κοπέλες που γουσταρα όταν ήμουν μικρός. 20 χρόνον κούκλαρα με πρόσωπο Κ...λα!!!!!!! Σώμα όνειρο!!! Σαν να ήμουν ακόμα Πολυτεχνείο και την έβρισκα με τη Ρουμανα συνφοιτήτρια που είχα γνωρίσει μετά απο τρελό φοιτητοπαρτι σε σεμινάριο στο εξωτερικό!!!! GFE στο έπακρον!

Πιπα για σεμινάριο ,νινακι γλυκητατο (έχω τρέλα με το γλφμν), και κολαρακι θεϊκό!!!
Έχοντας κλασικό θέμα τρακ στο και αποτυχίας καλής αιματωσης στον πλήρωταιο έρωτα ήταν η πρώτη φορά που με ξέκομπλαρε κοπέλα τόσο γρήγορα!!!

Μάγκες πραγματικά ένιωσα ότι ήμουν με τη γκομενα μου!!!!
Σε ευχαριστώ κούκλα μου! Και ελπιζω να ξανατρεμεις next time ;)

Μου ξανά θύμησε πολλές όμορφες αναμνήσεις απο τα παλιά και.... Πόδι στην ελλεινιδα ανοργασμικια πρωιν μου !!! Χαχαχαχ με έσωσε απο το στόμα του λύκου ;Ρ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2012
Λόγω του ότι είσαι νέος δεν σε αφήνει το σύστημα να βάλεις βαθμολογία πάνω από 7. Όντως η Μικαέλα είναι αυτό που λέμε ΚΑΥΛΑΑΑ.
17 Ιανουαρίου, 2012
φίλε μου πολλή καλά έκανες και πήγες και σκασες 60αρη. Εγώ ένα θα σου πω, η συγκεκριμένη κοπέλα είναι καυλόμουνο σκέψου ότι σε 2 μέρες έσκασα για πάρτη τις 110 ευρώ και δυστυχώς δεν είμαι από αθήνα. Άν ήμουν από αθήνα, μια φορά τον μήνα θα την τιμούσα. Μιχαέλα με τρέλα μάγκεςςςςςςςςς
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2