Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 4 10
Μασατζίδικα 14218
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πήγα λοιπόν και εγώ μπας και συναντήσω την Φωτεινή του Zero. Τον εμπιστεύομαι μιας και ξέρω ότι είναι άτομο μηδενικής ανοχήςΓλώσσα Στην υποδοχή μια λεπτή μελαχροινή , όπου με πήγε σε ένα δωμάτιο για να μου παρουσιάσει τις κοπέλες.Πρώτα ήρθε μια γιαγιάκα που ,για να πας μαζί της,πρέπει να έχεις το πρόβλημα όρασης που είχε ο Blac Jack στο "Βαρια Ερωτευμένος" και έβλεπε όλες τις σκατομούρες για μουνάρες. Απορώ τι γυρεύει αυτή εκεί πέρα και δεν είναι σε κανά γηροκομείο. Μετά ήρθαν δυο τρεις, η Φωτεινή απούσα.Πάω να φύγω και η Αντριάννα γύρω στα 30 πολύ λεπτή που με υποδέχθηκε , επέμενε ότι θα περάσω καλά.Είπε για πρόγραμμα 60 ευρώ και 80.Παίρνω των 60 και διαλέγω την ίδια.Το μασάζ βιαστικό άντε να κράτησε κανά 10 λεπτο. Μετά με γύρισε και μου έκανε τσιμπούκι με καπότα, ο θεός να το κάνει.Ψεύτικα βογγητά και παλινδρομικές κινήσεις μόνο επί της βαλάνου.Γδύνει το στήθος και τι να δω....βυζί πεσμένο, ζαρωμένο και μικρό, σαν μπαλόνι αποκριών, ξεφούσκωτο. Τέλος πάντων, έρχεται από πάνω και ξεκινά κάτι ψεύτικά βοηγγητά, μετά αλλάζουμε σε όρθιο ιεραποστολικό , όπου σε μια στιγμή μου λέει το κορυφαίο.Γιατί δεν τελειώνεις;;;.
Τέλειωσα , ανάθεμά με ,αφού την γύρισα στο πισωκολλητό, ντύθηκα και έφυγα.Δεν διαμαρτυρήθηκα για το "γιατί δεν τελειώνεις" ποτέ εξάλλου δεν εκφράζω παράπονα, απλά δεν με ξαναβλέπουν....
Α, ξέχασα είχε κάτι βρωμοπαντόφλες, η πετσέτα σφραγιχμένη, αλλά το δωμάτιο πανβρώμικο.
Συμπέρασμα.Τι θέλω και πηγαίνω και κάνω τον κασκαντέρ αντί να πάω στα σιγουρα;;Έπρεπε να φύγω όταν δεν είδα την Φωτεινή.Καλά να πάθω
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2011
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέγας
Εγγραφή:
18 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
156
Πόντοι:
4.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2011
φιλε μου η Φωτεινη πηγε στη πατριδα της και επιστεφει μετα τις 15 Ιαν
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1