Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα παει για μιχαελα σημερα αλλα ειπα να κανω μια μκρη βολτα στα γειτονικα σπιτια περνωντας πρωτα από το ισογειο του 69 οπου ειδα τη σαντρα.Παρολο που την ειχα δει αρκετες φορες στον οροφο του 71 και μου αρεσε σαν σωμα δεν ειχα μπει,σημερα όμως μου εκανε εντυπωση το κορμι της.Ισως το μικρο σαλονι οπου ο χωρος είναι πιο φωτεινος,ισως το γεγονος ότι ηρθε κοντα μου και την προσεξα πιο καλα μ εκανε βαθια μεσα μου να καταλαβω ότι παρολο που θα πηγαινα να κοιταξω και αλλου,η αποφαση για καταθεση μαζι της μαλλον ειχε παρθει..Ετσι αφου εκανα μια συντομη περιηγηση οπου εττυχως δεν βρηκα ουτε τη μιχαελα ουτε τη ντιανα που είναι διπλα στο 84, σταθερα πια πηγα στη κοπελα για καταθεση με χαμηλο βαθμο προσδοκιας γιατι οι κριτικες που τη συνοδευουν δεν την ευνοουν .Παρολ αυτά μπαινοντας στο δωματιο και καθισμενη στο κρεβατι δεν μ απετρεψε απ το να φιλαω το στηθος της και να την χαιδευω.Κατοπιν ξαπλωνοντας στο κρεβατι και ρωτωντας αν θελω προφυλακτικο στο στοματικο(ναι),της ζητησα προτου ξεκινησει αν θελει να ερθει από πανω μου για μερικα χαδια ακομα,παλι προς ευχαριστηση μου το εκανε.Μετα από συντομο στοματικο(δικη μου επιθυμια) ηθελα πολύ να την παρω πισωκολλητα,ειχε καλη συμμετοχη και οι μικρες κραυγουλες σε συνδυασμο με τα ωραιο της κορμι μ εφεραν σε μια κατασταση που πολύ γρηγορα θα τελειωνα..Ετσι αλλαξα αμεσως σταση σε ιεραποστολικα αρχικα και πλαγιαστα με μενα στα γονατα οπου εκει δεν ενθουσιαστηκα.Το καλο όμως ηταν ότι μου δοθηκε ο χρονος να ελεγξω παλι την κατασταση και μετα από λιγο της ζητησα να παμε παλι πισωκολλητα οπου είναι το δυνατο της σημειο.Πραγματικα λοιπον πισωκολλητο στη συνεχεια και κατοπιν στα μπρουμητα σε πιο δυνατους ρυθμους πια, οπου ηρθε και το τελειωμα.Το 7 στην εμφανιση είναι για το προσωπο και το στομα οπου εκει χανει, γιατι σαν σωμα είναι παρα πολύ καλη,ψηλη και λεπτη,ενώ να προσθεσω ότι ειχε μια καλη συμπεριφορα γενικοτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού