Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126790
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η λαΐκη ρηση Γαμω την πουτανα μου,μαλλον εχει βγει απο κατι τετοιες (αποτυχημενες) καταθεσεις...ΛύπηΛύπη
μετα απο ολιγολεπτη συζητηση με τον μεγιστο gl ψηθηκα να πεταχτω μεχρι βιλλα...Αλλωστε την ειχα ξαναπαρει την συγκεκρημενη μια ακομη φορα κ οι εντυπωσεις μου ηταν θετικες...(εχω ανεβασει παλιοτερη κριτικη).Ηξερα οτι η Αννα δεν ειναι κατι τρομερο στο δωματιο,αλλα ηξερα οτι δεν ειναι κ ενα χαμενο 30 αρι...
ο καιρος σκατα,βρεχει αρκετα εξω,κινηση της πουτανας αλλα λογω αποχης απο τα σπιτακια του ερωτα εδω κ τρεις βδομαδες,ειπα να παω τελικα την βολτιτσα μου...
Αφιξη στην Βιλλα 4:16 κ στον παρκινγκ κανενα αυτοκινητο...τσατσα ευγενικη κ η Αννα ιδιαιτερα χαμογελαστη στην υποδοχη.Σκαω το 30 αρακι (ευτηχως ηταν μονο τοσα) κ μπαινω στο δωματιο.Μετα απο αναμονη λιγων λεπτων σκαει μυτη κ το τεμαχιον...
Προκαταρκτικα σχεδον μηδενικα,καθοταν καθιστη διπλα μου, μου χαΐδευε το εργαλειο,ενω εγω χαΐδευα,μαλαζα το πληθωρικο της στηθος,ρουφηξα λιγο τις τσιτωμενες της ρωγες κ χαΐδεψα το κολαρακι της....ακολουθησε πιπα -παρωδια ολιγων λεπτων κ με ρωτησε τι σταση θελω...καταλαβαινωντας οτι τα πραγματα δεν πανε πολυ καλα την ζητησα ιεραποστολικο...αρχησα να το παω ποτε γρηγορα κ ποτε αργα,αλλα μετα απο λιγα λεπτα αρχησε τα ελα μωρο μου...απο μεσα μου σκεφτηκα οτι δεν ειναι δυνατον να θελει να τελειωσω απο τωρα (ειχα,δεν ειχαν περασει 7 λεπτα...).Την γυρναω πισωκολλητο κ αρχησα να την σφυροκοπαωπιο γρηγορα,οπου η Αννα συνεχησε τα ελα μου,ενω εκανε την κινηση ματ που προσωπικα μου την δινει...εβαζε το χερι της αναμεσα σε μουνι κ πουτσο σαν σχημα V( τα δακτυλα της ),προφανως για να με τελειωσει ακομη πιο γρηγορα...την απομακρυνα με τροπο το χερι κ λογω αποχης τελειωσα διακριτικα κ ησυχα...αμεσως τραβηχτηκε κ απομακρυνθηκε για να βαλει το εσωρουχο της...Απο μενα ηταν η δευτερη κ τελευταια καταθεση στην συγκεκριμενη...κοσμο δεν ειχε ουτε οταν μπηκα,ουτε οταν εφυγα κ η Αννα βιαζοταν...γιατι?Δεν ξερω,ουτε με νιαζει...αυτο που ξερω ειναι οτι κριμμα την θετικη πρωτη εντυπηση που μου ειχε δωσει παλιοτερα κ κριμμα το μπλε κ ροζ εισητηριο που εσκασα...Οταν βγηκα στον παρκινγκ ελενξα την ωρα στο Ρολοΐ...4:26... δηλ.μεσα σε 10 λεπτα,ειχα πληρωσει την τσατσα,ειχα γδηθει,ειχα πηδηξει,ειχα πλυθει στο νεροχυτη κ ειχα προλαβει να βγω στο παρκινγ για να αποχωρησω...ρεκορ προσωπικο που δεν εχει ξαναγινει...δεν χρειαζεται να πω περισσοτερα...Η Αννα συνισταται μονο για τα χοντρα κ για περιεργους που θελουν να την δοκιμασουν...ευτηχως θα μεινει μεχρι τις 8 Γεναρη οπου μετα επιστρεφει η Θεα...Καλος να ορισει το Ντενισακι...Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού