Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Νατασα την ειχα στοχοποιησει εδω και πολυ καιρο απο τοτε που δουλευε στην οδο Ματζαρου. Οι κριτικες αλλων συναγωνιστων με ειχαν εντυπωσιασει και πραγματικα ενιωθα οτι της χρωστουσα λιγο απο τον χρονο μου για να εχω και προσωπικη αποψη για τις δυνατοτητες της.
Οταν εμφανισθηκε στο σαλονι εδειξε καπως απομακρη κατι που ΔΕΝ ισχυε για την συνεχεια.Ειναι μικροσωμη , με καρε καστανο μαλλι,πρασινα ματια,προσωπο καθαρα ρωσικο και στηθος με σιλικονη που ταιριαζει πανω στο σωμα της και δεν μπορει να θεωρηθει αντιαισθητικο.
Κατεθεσα 60 € για προγραμμα με 69 και η τσατσα, καλοδιαθετη, με οδηγησε στο τελευταιο δωματιο, στο βαθος του διαδρομου που στους τοιχους του ειχε εντυπωσιακες ζωγραφικες παραστασεις.
Μετα απο δεκαλεπτη αναμονη εφτασε η Νατασα.Ενω εβγαζε τα εσωρουχα της συστηθηκαμε, μιλησαμε για λιγο και στη συνεχεια αγκαλιασε και χαιδεψε το σωμα μου.Με εκανε τουρμπο...ακολουθησε μια χαλαρη και ονειρεμενη πιπα.Οπως ηταν γονατισμενη απο πανω μου της εριξα μερικα πουτσοσκαμπιλα στο προσωπακι της και εγλειψα τα τουμπανιασμενα βυζακια της, τις μασχαλες και τον αφαλο της.Μου εγλειψε τα αυτια και καναμε 69 .Της αρεσει πολυ να δεχεται στοματικο αλλα εκει που πραγματικα λυσσαξε ηταν οταν αρχισα να γλειφω την λαχταριστη κωλοτρυπιδα της.Γλειψτε της τον κωλο και παρτε της την ψυχη!Συνεχισα να της δινω αυτο που τοσο πολυ της αρεσε μεχρι που διαπιστωσα οτι το κωλαρακι της δεν ειχε χορτασει απο την γλωσσα μου.Εκρινα οτι δεν χρειαζοταν ουτε καν να την ρωτησω και ετσι της εβαλα κατ'ευθειαν κωλοδαχτυλο.Τα νεα βογγητα της ηταν αψευδεις μαρτυρες της καυλας της.Αφησα για λιγο τον κωλο της να ηρεμησει και περασαμε σε ιεραποστολικο με διαρκως αυξανομενη ταχυτητα καρφωματος.Στη συνεχεια με καβαλησε και εγω χουφτωνα τα βυζακια της ,τα κωλομερια της και χαιδευα την υπεροχη σουφριτσα της.Την γυρισα στα τεσσερα και ενω της τον εχωνα, της εβαλα τον δεξι μου αντιχειρα στην καυλωμενη της κωλοτρυπα.Την ξαπλωσα ανασκελα, μου εγλειψε τα αρχιδια, της εβαλα απο ενα δαχτυλο σε καθε τρυπα και αρχισα να σκεφτομαι με ποιον τροπο θα εδινα εντυπωσιακο τελος στην συναντηση μας.Κατεληξα στον καλυτερο και ετσι εχυσα πανω στις μαυρες , γυαλιστερες μποτες της.
Το προσωπο της ελαμπε απο ευχαριστηση .Σκουπισε το σπερμα μου,εδωσε και σε εμενα χαρτι, αγκαλιαστηκαμε και φιληθηκαμε δυο φορες με γλωσσα.Της ειπα να κανει και αλλους ανδρες χαρουμενους οσο εκανε και εμενα και εφυγε με το χαμογελο στα χειλη.
Μπορει να δειχνει απροσιτη οταν εμφανιζεται στο σαλονι για να την δουν οι συναγωνιστες, κατι που το παραδεχεται και η ιδια, αλλα ισως και εκει να οφειλεται ο χαρακτηρισμος της ως Τσαρινα.Οσο ψυχρη δειχνει στο σαλονι αλλο τοσο θερμη γινεται στα ενδοτερα του ιδρυματος.Φαινεται πολυ εμπειρη αν και δεν ειναι πανω απο 30 εως 32 ετων.Θεωρω πολυ πιθανο οτι μπορει να εντυπωσιασει ακομα και με καταθεσεις της ταξεως των 30 η 40 €
Οι υπηρεσιες της Νατασας θα αναζητηθουν ξανα και μαλιστα στο κοντινο μελλον.Της αφιερωνω το τραγουδι της Nancy Sinatra - These boots are made for walking απο το οποιο ενεπνευσθην τον τιτλο της παρουσας κριτικης μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.725
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού