Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον...
ξαναπηγα στην αννα(εχω προχθεσινη κριτικη απο κατω)...

καταρχας τη θυμομουν ομορφοτερη...

δευτερον με το που βγηκε απ την κουζινα(τειλκα μονο μπανιο δεν εχουν τα μπουρδελα...σαλονι,κουζινα και δωματια εχουν...)...την εκοψα καπως σα να μην ειχε ξυπνησει και πολυ καλα...

λεω με το που βγηκε...γιατι μολις με ειδε χαμογελασε και μεχρι το τελος της συνεδριας εδωσε τον καλυτερο της εαυτο για να περασω καλα...της το αναγνωριζω αυτο.

αλλα μαλλον τα πολυ καλα γαμησια δεν ειναι για να επαναλμβανονται τελικα...δεν ειναι η πρωτη φορα που απογοητευομαι απ τη δευτερη συναντηση με πουτανα,μετα απο πολυ πετυχημενη πρωτη...
βασικα σχεδον παντα αυτο παθαινω...οποτε μαλλον θα αλλαξω τακτικηΧμμμ;

αυτο βεβαια εσας δεν σας αφορα...αλλα εχω να πω καποια πραγματα ακομα για την αννα που θα δωσουν μια πιο σαφη εικονα και ελπιζουν να βοηθησουν...

απο εμφανιση ειναι ενα 7,αλλα αυτα ειναι και υποκειμενικα...
παντως μετριο μωρακι ειναι,αν και αρκετα εκφυλο...
δεν ειναι τοσο μικρη οσο μου φανηκε την πρωτη φορα μαλλονΕμμμμ

οπως ειπα απ την αρχη εκανε οτι καλυτερο για να μεινω ικανοποιημενος...
ωραια γλωσσοφιλα και προκαταρκτικα...

μαλλον δεν της αρεσει να κανει πιπα,επειδη την ενοχλει η γευση του προφυλακτικου...
οταν μου το βαλε το σκουπισε με το μωρομαντηλο και μου πε οτι το κανε επειδη εχουν πολλη κρεμα(λαδι) πανω...
και μετα μου κανε λιγη πιπα,σα να περιμενε ποτε να της πω να σταματησει...ισως επειδη την προηγουμενη φορα την ειχα κοψει κατευθειαν(θα μου πεις το θυμοταν...?)...

την εβαλα απο πανω...πολυ καλη συμμετοχη παλι!
μετα ιεραποστολικο και πισωκολλητο...παντου αληθινη συμμετοχη...
βεβαια εγω καπου στη μεση ειχα ξενερωσει(εγω οχι ο πουτσος μου...) και αρχισα να σκεφτομαι(κακο σημαδι...)Εμμμμ
...τι νοημα εχει ολο αυτο...τι καθομαι και πεταω 20 ευρω για να γαμαω 10 λεπτα μια κοπελιτσα που δε μου λεει και τιποτα σα γυναικα...και τις γνωστες παπαριες που σκεφτομαι οποτε στραβογαμαω στα μπουρδελα...
...οποτε βγηκα και το ριξα στη μαλακια μπας και τελειωνα ποτε...της πεταξα τα φλοκια και τελος...

στο ιεραποστολικο ειδικα ηταν πολυ υγρο και φαρδυ το μουνι της και δεν ενιωθα τιποτα Money Mouth

το μουνι της σημερα μυριζε λιγο ψαριλα...ισως να της εχει ερθει περιοδος και γι αυτο να μην ηταν στις καλες της,ξερω γω...ειναι δυσκολη η δουλεια τους,η αληθεια ειναι...

οταν λεω δεν ηταν στις καλες της εννοω δεν ηταν μες στην τρελη χαρα οπως τις προαλλες...γιατι απο υπηρεσιες δεν εχω να της προσαψω τιποτα αρνητικο...

ο τσατσουλης δεν ενοχλησε σημερα,το χρυσο μου...

οταν βγηκα απ το μπουρδελο ειχε κοσμο απεξω και με κοιταζαν...τι κοιτατε ρε μαλακες?να γαμησω μπηκα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2011
Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι καλύτερα να έμενες σπίτι να τραβήξεις καμιά παχιά, καθώς δεν είχες όρεξη για γαμήσι σήμερα. Γαμήσου
Π
Πύρκαυλος
30 Νοεμβρίου, 2011
ξεχασα να πω οτι δουλευει καθε μερα 08.00(!) με 18.00...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2